Policajtem proti své vůli

Cool & Fool - Mein Partner mit der großen Schnauze

Policajtom proti svojej vôli

Akční / Krimi / Komedie

USA / Německo, 2005, 80 min

Dali se dohromady dvě naprosto odlišné osobnosti (Levy, Jackson) a natočili docela zábavnou a pohodovou komedii o ukradených zbraních ze skladu FBI, o jejich prodejci, drsném a sprostém poldovi a zubařském moulovi. Jde o standartní zábavu bez lepších či horších scén, vše běží jak na běžícím pásu a do sebe dobře zapadá. Je možná z toho nerovného vztahu dvou zcela odlišných typů šlo dostat více humoru a neškodilo by ani více akce. No ale budiž.(23.8.2006)

• MATADOR

S. L. Jackson chtěl pravděpodobně zkusit i jiný žánr a tak se upsal této "komedii". Sice zde hraje takového typického černého rádoby policajta, který se s ničím nemaže. Ale snad bohudík mu zde sekunduje Eugene Levy, který za celou stopáž pár vtípků pronese, ale jinak nic nového pod obzorem. Ale bylo to koukatelné ;-)(22.12.2008)

• Shakers

Príšerný scenár a film, kde Samuel L Jackson ani nevie čo vlastne hraje.Pri tak príšernom humore s prdmi sa ani nedivím. 45% - 2*(31.1.2011)

• IQ Tiqe

50%(11.6.2009)

Vůbec jsem nečekala, že z tak rozdílné dvojice jako je Samuel L. Jackson a Eugene Levy může být ve výsledku takhle komická dvojice. Samuel působí drsně jako vždy, Eugene zase příliš mluví jako vždy. A vznikají z toho scény, které jsou naprosto k popukání. Jen teda ty "zažívací potíže" si mohli odpustit, to bylo hodně ubohé. Jinak velmi milé překvapení.(25.2.2013)