Policajtem proti své vůli

Policajtom proti svojej vôli

Akční / Krimi / Komedie

USA / Německo, 2005, 80 min

• MM_Ramone

Veľmi slabá akčná komédia. Drsný afro-americký policajt a ukecaný židovský predajca zubnej techniky sú prinútení zhodou nešťastných náhod spolupracovať, aby zabránili predaju kradnutých zbraní. Totálne neoriginálny príbeh, ktorý bol už minimálne sto krát sfilmovaný v lepšej podobe ako toto dielo. Samuel L. Jackson a Eugene Levy sa ku sebe vôbec nehodia. Čudujem sa tomu, že S.L.Jackson vôbec prijal úlohu v tomto mizernom filme. Herec jeho formátu, aby si nemal kaziť svoju reputáciu takýmito brakmi. *(16.6.2009)

Zaujímavé hlavne vďaka slovným prestrelkám hlavných predstaviteľov. A z podpriemeru ho vyťahuje aj krátka minutáž. Ubehne to rýchlo a nemá čas sa to pokaziť.(5.12.2010)

Vůbec jsem nečekala, že z tak rozdílné dvojice jako je Samuel L. Jackson a Eugene Levy může být ve výsledku takhle komická dvojice. Samuel působí drsně jako vždy, Eugene zase příliš mluví jako vždy. A vznikají z toho scény, které jsou naprosto k popukání. Jen teda ty "zažívací potíže" si mohli odpustit, to bylo hodně ubohé. Jinak velmi milé překvapení.(25.2.2013)

Uhozená legrácka k opravdovému zasmání se. Dávám tři a půl hv. :-)) Pánové oba předvádějí skvělé herectví profíků..(16.1.2010)

Soundtrack John Murphy: 1. I Just Want to Celebrate (Mocean Worker Remix) ,2. Just Do It ,3. Bandy Bandy ,4. Improvisation #4 ,5. It's a New Thing (It's Your Thing)(15.5.2011)