poster

Policajtem proti své vůli

 • USA

  Man, The

 • Německo

  Cool & Fool - Mein Partner mit der großen Schnauze

 • Slovensko

  Policajtom proti svojej vôli

Akční / Krimi / Komedie

USA / Německo, 2005, 80 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  ***

  „Ešte som s vami neskončil.“ – „Ja s vami áno.“ Opovrhujem slovom cool. Dnes už je cool každý najbližší blbeček. Ak by som ale mal vybrať jediného amerického herca, ktorý svojou existenciou ospravedlňuje vznik tohto hlúpeho slova, bol by to Samuel L. Jackson. Ten chlap je cool ak nie v každej scéne, tak v každej tretej. Už to, ako chodí, pozerá, dvíha obočie. Ťažko povedať, čo z vás spraví takého cool frajera. Pravdepodobne tvrdé roky alkoholu, drog, vzťahov, zamestnaní, víťazstiev a pádov. Jackson je macher a svojou prítomnosťou zachránil už množstvo nie práve najvydarenejších filmov. Tvorcovia (v čele s nezáživným režisérom Mayfieldom – FLUBBER, MODRÝ BLESK) situačnej kriminálnej buddy komédie POLICAJTOM PROTI SVOJEJ VÔLI neprišli s originálnym scenárom ani obrovským rozpočtom. Zato postavili po bok robustného Jacksona nervózneho "Jimovho otca“ a o zábavu je postarané vďaka chémii medzi takýmito kontrastnými osobnosťami. Napriek tomu, že zápletka, dialógy či vtipy (hovädzie mäso) nesršia ničím výnimočným, relatívne mi to ušlo.(13.12.2008)

 • Torision
  ***

  Akční sekvence nestojej skoro za nic, scénář průměrnej a režie nevýrazná. Jediným kladem tohodle filmu je v podstatě jen úřední dvojce Eugene "Jimův otec" Levy a Samuel L. Jackson, protože ti dva tenhle film fakt táhnou a díky nim se na ten film dá koukat.(25.9.2007)

 • 5150
  ****

  70%.. Příjemně svižná oddechovka s řadou hlášek, kterou rovným dílem táhnou Samuel L. Jackson a Eugene Levy. Žánrový specialista Les Mayfield (CALIFORNIA MAN, MODRÝ BLESK) opět nezklamal.(20.1.2010)

 • otík
  ***

  Dali se dohromady dvě naprosto odlišné osobnosti (Levy, Jackson) a natočili docela zábavnou a pohodovou komedii o ukradených zbraních ze skladu FBI, o jejich prodejci, drsném a sprostém poldovi a zubařském moulovi. Jde o standartní zábavu bez lepších či horších scén, vše běží jak na běžícím pásu a do sebe dobře zapadá. Je možná z toho nerovného vztahu dvou zcela odlišných typů šlo dostat více humoru a neškodilo by ani více akce. No ale budiž.(23.8.2006)

 • BUD-SFIS
  *

  Když už tak drsný zjev drsného policajta a s ještě drsnější mluvou a drsnými ksichty jsou zakomponované do ještě drsnějšího příběhu. Tak to už je příjemnější si vytírat zadek tím nejdrsnějším šmirglem než se dívat na film. Výhodu to má, není to drsná stopáž. To by byl opravdu konec. Samuel L, Jackson se se filmu herecky odreagoval asi neměl zrovna co na práci, proto vzal tuto roli.(9.4.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace