Partička teenagerů si zachraňuje život v bažinách ve státě Louisiana před psychopatem jménem Mr. Jangles. Ten je posedlý 13 zlými duchy a touží polapit svoje oběti, aby ukojil svoje krvavé choutky. (BUD-SFIS)

castor

Gillespie si udělal před lety "jméno" svižným hororem I Know What You Did Last Summer, pro tentokráte to ale vypadá, že na režisérské křeslo může sednout vážně kdokoliv!! Béčkový hororový výplach, který má k překvapivosti hodně daleko (jediným přínosem je výběr lokací).. Takže nefunkční napětí + hluboké dekolty + jednotvárná akce = zase o pár hloupoučkých teenagerů méně!! ()

Gorehound

Dobrý slasher, tonúci v backwoods bažinatej voodo atmosfére, ktorý je veľmi pekne nakrútený,záporák je taktiež zaujímavý, i príbeh je O.K., a na mladý cast, predovšetkým na kočky, sa dobre pozerá, vrátane final girl. So far so good, má to však i háčik, chcelo by to pridať na intenzite, či už sa to týka gore alebo napätia, alebo hrozivosti záporáka. Inak v podstate spokojnosť, ale posilnenie spomínaných frontov by z tohto kúsku urobilo 5 star záležitosť. ()

Flipnic

Tenhle v podstatě už moderní slasher mne docela bavil, až překvapivě. Ono je na něm dobré, že si na nic moc nehraje, nedělůá ze sebe film něco co není ... postavy nejsou nesympatické. Je to hodně akční, pořád se něco děje, dobrá atmosféra a prostředí (lesy, močály apod.). Vraždy nejsou kdo ví co z dnešního pohledu, ale na svoji dobu jsou docela "odvázané" ... Jako je to tak mezi 2 a 3, ale protože sám film se předkládá divákovi jako zábavná jednohubka a nijak neprovokuje, tak tomu dávám 3/5 ... ()

Astaroth12

Na moste sa stane nehoda a v jednom z tých aut bol kufor plný hadou,ktoré predstavovali asi 13 zlých duchov.A práve tie sa dostali do Raya a ten vstane z mŕtvych a začne zabíjať každého kto mu skríži cestu a tých nešťastníkov bude veľa.Po krvavej stránke nieje čo filmu vyčítať ako príbeh je to stereotypná slatanina,ktorá nemá čím prekvapiť,hádam jedine čo sa týka tých hadou ale všetko ostatné tu už bolo.Nemám rád hadou v akomkoľvek množstve.Znázornenie temnej krajiny z močaristým nádychom bolo ukážkové.A aj preto musím pochváliť kameru bolo viac než pôsobivá.Rituálne film mi vyhovujú.Močiar je pôsobivý a to určite vedeli aj tvorcovia a bola tam silná strašidelnosť.Finále ma potešilo a ako celok to zas nebolo také zlé ako som čakal. ()

Morholt

Nadpřirozený slasher, který trpí klasickými neduhy všech podobných béček, což znamená, že postavy se chovají jako idioti a vrahounovi usnadňují práci a tady, aby toho nebylo málo, se chová jako kretén i sám zabiják. Tyhle nedostatky se needají přehlédnout, protože film je ničím nevyvažuje. Sympatická Agnes Bruckner, celkem ucházející záporák a bažiny, které zůstaly trestuhodně nevyužity, jsou v tomto případě málo. 30% ()

• Když Sean (D.J. Cotrona) vyleze z jezera, je mokrý a má na sobě plavky. Když nasedne na motocykl, tak o zhruba 30 sekund později, je celý oblečený a suchý. (ČSFD)
  • Tvorcovia tohto filmu dúfali, že sa film stane prvou časťou novej série. Z Raya Sawyera sa mal stať po vzoru Michaela Myersa či Jasona Voorheesa ďalší slávny filmový vrah. Ich plány sa však zrútili, keď film v kinách prepadol. Ďalšie pokračovania tak boli rýchlo zrušené. (beso74)
  • Vo videohre a v niektorých verziách scenára bol Ray Sawyer prezývaný ako Mr. Jangles (Pán Štrngajúci). Prezývku dostal kvôli svojim kľúčom, ich štrnganie prezrádzalo, že je na blízku. (beso74)

Komiksové jednohubky

Komiksové jednohubky

05.04.2009

Tak, premiéru Wolverina máme za sebou (haha... ehm), další komiksové adaptace jsou před námi. Co náš čeká a koho v nich uvidíme a koho ne? Chris Pine (Kirk v blížícím se Star Treku) potvrdil, že je… (více)