Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PinokKio
  ****

  Svět je malý. I v Casablance potkáte Čechoslováka nebo svoji velkou lásku. A když navíc zjistíte, že ty dva něco spojuje, nezbývá než zatnout zuby a něco velkého udělat. Je pravdou, že tahle sedmdesát let stará klasika je na můj vkus příliš černobílá a navíc romantická, ale protože se mi ve společnosti Ingrid Bergman líbilo, tak ji časem opět rád vyhledám a Sama poprosím, aby to zahrál znovu .. (Viděno během dubnové Challenge Tour 2015)(2.4.2015)

 • woody
  ****

  Zahraj to znovu, Same!Ale ne s tím příšerným simuntálním dabingem jako já.(9.8.2003)

 • DaViD´82
  ***

  Vadilo mi to naivní politické pozadí a nefunkční chemie ústředního dua. Ač Bergmanovou mám dost rád tak zde vůbec nepůsobí přesvědčivě a uvěřit Rickovi s Elsou, že jsou spojeni osudovou nesmrtelnou láskou snad ani nejde. Holt Bogart v mých očích vždy patřil, patří a patřit bude k Bacallové či Grahamové. Kvalitní, ale v rámci "bogartovek" přeci jen spíše standardní.(21.1.2005)

 • Djoker
  ****

  Jsou filmy, které nestárnou a Casablanca je jejich vlajkovou lodí. Pasování do role nejlepšího filmu všech dob je samozřejmě nesmyslné, ale na rozdíl od současné tvorby si člověk může být jistý, že i za 50 let mu Casablanca bude mít co nabídnout.(5.7.2011)

 • tron
  *****

  Toto ma bavilo. Humprey bol skvelý chlapík, schopný vzdať sa lásky, "len" preto, aby sa mala lepšie.(1.1.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace