Příšerky z podkroví

Scénografie:

Barry Chusid

Kostýmy:

Mona May

Net/// Obsazení 5/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 6/10/// +trošku pobaví, některé nápady jsou zajímavé -herci jsou spíš průměrní, děj je dětinský, po technické stránce tvůrci taky kdovíco nepředvedli/// Přiznám se, že na tohle jsem chtěl jít už před rokem do kina, potom premiéru posunuli a nakonec ji úplně zrušili. Někdy bych fakt někoho kamenoval, protože spoustu dobrých filmů tam nedají (Útěk na horu čarodějnic, Push) a tento měl být další z nich. Teď si však říkám, že distributoři asi vědí co dělají, protože tento film tam rozhodně nepatří. Netvrdím, že je špatný. Naopak dětem se bude líbit a budou si ho užívat. Je to totiž něco jako Critters nebo Gremlins v moderním (sci-fi/fantasy) hávu. Jenže jsem čekal mnohem dospělejší přístup k látce. Kdyby někdo chtěl mohl z toho být další kult, takto je z toho ale jen obyčejná rodinná fantasy pro ty nejmladší bez ambicí zaujmout starší publikum. Navíc i Ashley Tisdale víc předvádí svoje přednosti a na herectví se už jaksi nedostalo. Nenudil jsem se, ale nic světoborného to není./// Celkem 60%///(22.1.2010)

Milá rozprávka o "mimozemšťanoch" žijúcich v podkroví. 60%(2.9.2011)

Tak tohle mě dostalo, kopec slušné zábavy. Sice to je celé trhlé, ale to se dalo čekat, každopádně jsem se u toho po celou dobu náramně bavil i smál. Takže nemohu hodnotit jinak. Rodičové dětí sice jednali moc košatě, ale o ně zase tolik nešlo v příběhu byli jen jako nutný kompars. Souboj babičky s rickym, to byl jeden z největších úletů co jsem za poslední dobu viděl. Pěkné rodinné sci-fi. Jako fantasy mi to moc nepřišlo tam nejsou moc pušky s ovladačema mysli...:)(2.7.2010)

• sheen

Příjemná rodinná zábava, která neurazí, ale ani ničím nepřekvapí. Mimozemšťani jsou pěkně digitalizováni, je tam dost zábavných scén, hlavně s tím ovládáním:)(29.9.2009)

• PauloZ

Přesně jak je tu už několikrát řečeno, tak toto je film pro děcka. Film o ničem:), ale zas to člověk nemusí řešit a jenom hledí a relaxuje. Nejlepší na filmu je jeho trailer.(6.12.2009)

• - Píseň, která hraje při závěrečných titulcích, nazpívala Ashley Tisdale, která si ve filmu také zahrála. (LEGACY)

• - Pracovný názov filmu bol They Came From Upstairs. Pod týmto označením sa objavil aj v niektorých propagačných materiáloch ešte pred zavedením zmeny názvu snímku. (misterz)