poster

Příšerky z podkroví

 • USA

  Aliens in the Attic

 • Slovensko

  Príšerky v podkroví

 • Velká Británie

  Aliens in the Attic

Dobrodružný / Sci-Fi / Komedie / Rodinný

USA / Kanada, 2009, 86 min

Režie:

John Schultz

Kamera:

Don Burgess

Hudba:

John Debney

Střih:

John Pace

Scénografie:

Barry Chusid

Kostýmy:

Mona May
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • freddy
  ****

  Parádní rodinná podívaná, kterou jsem si od začátku do konce užíval. Sympatičtí teenageři, pár dospěláků, jeden otravný nápadník a čtyři mimozemšťani, kteří chtějí ovládnout naši planetu. Jako námět pro film to zní celkem fádně a neatraktivně, a snad proto jsem byl výsledkem tak příjemně překvapen. Tohle totiž vůbec není špatný či snad nudný film, tohle je nápaditá rodinná komedie, která nabízí fádní námět v zajímavém kabátě a dělá z toho námětu atraktivní podívanou. Těžko říct, co bylo vtipnější, jestli kung-fu souboj Rickyho s babičkou Pearsonovou, petardy ve větrací šachtě nebo snad přímo ty příšerky, které tak krutě podcenili dětskou populaci na naší planetě. Faktem však zůstává, že jsem se u filmu ani na chvilku nenudil a že jsem si ho užíval, jako bych byl malé dítě. Částečně na to mají určitě vliv i jednotlivé herecké výkony, počínaje Carterem Jenkinsem v hlavní roli, přes atraktivní Ashley Tisdale a jejího nápadníka Roberta Hoffmana, který je skoro po celou dobu filmu ovládán prostřednictvím čipu v krku, až po Doris Roberts, která je v roli babičky hodně neotřelá a velice vtipná. Ne, tohle prostě není obyčejný film, tohle je hodně vydařená komedie, kterou řadím mezi nadprůměrné filmy a kterou jsem si parádně užil. A z toho důvodu uděluji zasloužené čtyři hvězdy.(8.12.2010)

 • anderson

  SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 9.1.2012, réžia slovenského znenia = (MARKÍZA 2011) (9.1.2012)(9.1.2012)

 • HellFire
  **

  Typický rodinný film, na který je třeba se dívat z pohledu dětí, jinak bych se udávil všudypřítomnýma filmovýma chybama.(24.10.2009)

 • carly
  *****

  milé, zábavné napínavé a o rodine. naozaj sa mi páčil výber hercov a to hlavne tých detských. aj mimozemšťania boli super, hlavne Sparks. prekvapivo vydarená zábava nielen pre malých(21.12.2011)

 • Tuax
  *****

  Tak tohle mě dostalo, kopec slušné zábavy. Sice to je celé trhlé, ale to se dalo čekat, každopádně jsem se u toho po celou dobu náramně bavil i smál. Takže nemohu hodnotit jinak. Rodičové dětí sice jednali moc košatě, ale o ně zase tolik nešlo v příběhu byli jen jako nutný kompars. Souboj babičky s rickym, to byl jeden z největších úletů co jsem za poslední dobu viděl. Pěkné rodinné sci-fi. Jako fantasy mi to moc nepřišlo tam nejsou moc pušky s ovladačema mysli...:)(2.7.2010)

 • - Pracovný názov filmu bol They Came From Upstairs. Pod týmto označením sa objavil aj v niektorých propagačných materiáloch ešte pred zavedením zmeny názvu snímku. (misterz)

 • - Píseň, která hraje při závěrečných titulcích, nazpívala Ashley Tisdale, která si ve filmu také zahrála. (LEGACY)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace