poster

Příšerky z podkroví

 • USA

  Aliens in the Attic

 • Slovensko

  Príšerky v podkroví

Dobrodružný / Sci-Fi / Komedie / Rodinný

USA / Kanada, 2009, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • carly
  *****

  milé, zábavné napínavé a o rodine. naozaj sa mi páčil výber hercov a to hlavne tých detských. aj mimozemšťania boli super, hlavne Sparks. prekvapivo vydarená zábava nielen pre malých(21.12.2011)

 • Faustka
  ****

  „Zbožňuji pana Mazlíka.“ Veselá, bláznivá volovinka a obzvlášť, jako rozptýlení pro řachnutou holku, přímo super pobaveníčko(...bábina „jedlá“ zubní protéza, kung-fu chvaty). Mít tak ufounský ovladač na dospěláky, úžasný!! Ale, už z pohledu předvídavé samičky, radši ne. Ta pohroma, když by se takový přístroj dostal nápaditému dítěti do rukou…hrůza jen pomyslet. :-) Ricky rulezz! // „Podívej se na něj, vážně chceš, aby Ricky byl tvůj švára?! ...No, to né. Potom pročisti rodokmen!“(30.7.2010)

 • Tuax
  *****

  Tak tohle mě dostalo, kopec slušné zábavy. Sice to je celé trhlé, ale to se dalo čekat, každopádně jsem se u toho po celou dobu náramně bavil i smál. Takže nemohu hodnotit jinak. Rodičové dětí sice jednali moc košatě, ale o ně zase tolik nešlo v příběhu byli jen jako nutný kompars. Souboj babičky s rickym, to byl jeden z největších úletů co jsem za poslední dobu viděl. Pěkné rodinné sci-fi. Jako fantasy mi to moc nepřišlo tam nejsou moc pušky s ovladačema mysli...:)(2.7.2010)

 • T2
  *

  Rozpočet $45miliónovTržby USA $25,200,412Tržby Celosvetovo $59,551,283Tržby za predaj DVD v USA $12,319,208 //počet predaných kusov 782,143║ tuctová nezábavná báchorka /20%/(6.9.2012)

 • predators
  ***

  Tak, já mám ovladačku Logitech, zkoušel jsem hrát i na X-Boxu a PS, ale pravdou je, že takové funkce, jaké jsou k vidění u hraček mimozemšťanů, neposkytují. Zato jsou ale vybrační... :-) Pro děti jsou příšerky volbou číslo jedna a pro nás dospěláky...dejme tomu číslo dvě a to i bez ovládacího čipu za krkem. Zábava snad pro všechny věkové kategorie bez nutnosti přemýšlet... 60%(7.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace