poster

Příšerky z podkroví

 • USA

  Aliens in the Attic

 • Slovensko

  Príšerky v podkroví

Dobrodružný / Sci-Fi / Komedie / Rodinný

USA / Kanada, 2009, 86 min

Režie:

John Schultz

Kamera:

Don Burgess

Hudba:

John Debney

Scénografie:

Barry Chusid

Kostýmy:

Mona May
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sheen
  **

  Příjemná rodinná zábava, která neurazí, ale ani ničím nepřekvapí. Mimozemšťani jsou pěkně digitalizováni, je tam dost zábavných scén, hlavně s tím ovládáním:)(29.9.2009)

 • FFilipCZ
  **

  Uff. Tak to bylo hodně slabý. Rodinný film ve stylu, že se na to musejí rodiče povinně dívat, protože si to jejich 5-10ti leté ratolesti vybrečely. Děj v podstatě o ničem, že by to bylo nějaký dobrodrůžo , to se taky nedá říci. 1* za film a 1* za závěrečnou scénu u dveří a ještě asi jednu nebo dvě podobné s Robertem Hoffmanem.(1.6.2013)

 • Faustka
  ****

  „Zbožňuji pana Mazlíka.“ Veselá, bláznivá volovinka a obzvlášť, jako rozptýlení pro řachnutou holku, přímo super pobaveníčko(...bábina „jedlá“ zubní protéza, kung-fu chvaty). Mít tak ufounský ovladač na dospěláky, úžasný!! Ale, už z pohledu předvídavé samičky, radši ne. Ta pohroma, když by se takový přístroj dostal nápaditému dítěti do rukou…hrůza jen pomyslet. :-) Ricky rulezz! // „Podívej se na něj, vážně chceš, aby Ricky byl tvůj švára?! ...No, to né. Potom pročisti rodokmen!“(30.7.2010)

 • honajz
  ***

  http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/priserky-z-podkrovi.html V té střední části to byla docela zábava při boji proti emzákům, ale předtím je půl hodiny nudy a potom půl hodiny dojetí.(18.2.2010)

 • Radyo
  ****

  Jak píše někde kolem B!shop, fakt příjemné překvapení, jakých se v tomto žánru moc nenachází. A Robert Hoffman je opravdu dokonalý. :-D Zasmáli jsme se u toho fakt všichni, což se nám zase tak často nepovede. ;-)(5.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace