Příšerky z podkroví

Aliens in the Attic

Príšerky v podkroví

Dobrodružný / Sci-Fi / Komedie / Rodinný

USA / Kanada, 2009, 86 min

milé, zábavné napínavé a o rodine. naozaj sa mi páčil výber hercov a to hlavne tých detských. aj mimozemšťania boli super, hlavne Sparks. prekvapivo vydarená zábava nielen pre malých(21.12.2011)

Jak píše někde kolem B!shop, fakt příjemné překvapení, jakých se v tomto žánru moc nenachází. A Robert Hoffman je opravdu dokonalý. :-D Zasmáli jsme se u toho fakt všichni, což se nám zase tak často nepovede. ;-)(5.3.2013)

Tak tohle me fakt prijemne prekvapilo, na to, ze se jedna o rodinnou komedii s detma, to je fakt nehorazna zabava. Navic jsem myslel, ze se deticky budou s mimozemstanama kamaradit, ale tady si to s nima na ferovku asi tak 70 minut rozdavaj vsim, co je po ruce. Samozrejme sme porad v rodinnym zanru, takze to jsou petardy, palky, brambory a podobne, ale stejne to je perfektne svizna jizda. Navic martani jsou trikove hodne slusne zvladnuty a deticky, i kdyz si sem tam nakou tu chytrou poznamku neodpusti, nejsou nijak zvlast otravny. Ale celej film si pro sebe krade Robert Hoffman, kterej je tady za takovyho debilka, ale v momente, kdy ho pripoji k dalkovymu ovladani, tak to rozjede tak kurevsky, ze sem se pokazdy, co byl na scene, paradne nasmal, obzvlast v momente, kdy si to zacne v kung-fu stylu rozdavat s babkou o holi. Fakt skvela zabava.(27.9.2009)

• - Píseň, která hraje při závěrečných titulcích, nazpívala Ashley Tisdale, která si ve filmu také zahrála. (LEGACY)

• - Pracovný názov filmu bol They Came From Upstairs. Pod týmto označením sa objavil aj v niektorých propagačných materiáloch ešte pred zavedením zmeny názvu snímku. (misterz)