poster

Příšerky z podkroví

 • USA

  Aliens in the Attic

 • Slovensko

  Príšerky v podkroví

 • Velká Británie

  Aliens in the Attic

Dobrodružný / Sci-Fi / Komedie / Rodinný

USA / Kanada, 2009, 86 min

Režie:

John Schultz

Kamera:

Don Burgess

Hudba:

John Debney

Scénografie:

Barry Chusid

Kostýmy:

Mona May
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • carly
  *****

  milé, zábavné napínavé a o rodine. naozaj sa mi páčil výber hercov a to hlavne tých detských. aj mimozemšťania boli super, hlavne Sparks. prekvapivo vydarená zábava nielen pre malých(21.12.2011)

 • Radyo
  ****

  Jak píše někde kolem B!shop, fakt příjemné překvapení, jakých se v tomto žánru moc nenachází. A Robert Hoffman je opravdu dokonalý. :-D Zasmáli jsme se u toho fakt všichni, což se nám zase tak často nepovede. ;-)(5.3.2013)

 • honajz
  ***

  http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/priserky-z-podkrovi.html V té střední části to byla docela zábava při boji proti emzákům, ale předtím je půl hodiny nudy a potom půl hodiny dojetí.(18.2.2010)

 • Dexter1
  ***

  Film som išiel pozerať s tým, že pozerať nejakú detskú tuposť, ktorá ma možno v niečom pobaví. Ale film už od začiatku išiel v slušnom vtipnom tempe. Bolo to veľmi príjemné prekvapenie a pri babiknom ninja súboji som bol takmer mŕtvy. Treb ešte vyzdvihnúť výkon nesympatického frajera až veľmi sympatickej Ashley Tisdale, lebo to ako zahral "zombieka" bolo viac ako dobré. Avšak v konečnom dôsledku je to v prvom rade detsko-rodinná zábava, kde už na začiatku vieme ako to všetko skončí.(1.2.2010)

 • johnn333
  ***

  Ve srovnání s žánrovými kolegy vychází Aliens in the Attic jako primus inter pares. Není to trapné (Land of the Lost), primitivní (Hotel for Dogs) ani disneyovsky vycizelované (G-Force), nýbrž vtipné a akční přesně v duchu nejlepších dětských komedií. Ale fráze vyzývající k sexuální zdrženlivosti vážně nemohl pronášet nikdo lepší než Ashley Tisdale. Káže vodu a pije víno :-) 60%(16.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace