Příšerky z podkroví

Scénografie:

Barry Chusid

Kostýmy:

Mona May

Ve srovnání s žánrovými kolegy vychází Aliens in the Attic jako primus inter pares. Není to trapné (Land of the Lost), primitivní (Hotel for Dogs) ani disneyovsky vycizelované (G-Force), nýbrž vtipné a akční přesně v duchu nejlepších dětských komedií. Ale fráze vyzývající k sexuální zdrženlivosti vážně nemohl pronášet nikdo lepší než Ashley Tisdale. Káže vodu a pije víno :-) 60%(16.10.2009)

Maminka mě musela kojit nadrogovaným mlíkem, které na mě zanechalo doživotní následky, jinak si nedokáži logicky vysvětlit, proč se do podobných blbůstek tak zamiluji :o) Má někdo lepší teorii?? Příšerky jsou důkazem toho, že by se rodinné filmy neměli podceňovat. Ruku na srdce, zasmáli jste se u nějaké komedie více než u kung-fu babči či závěrečným titulkám? :o) Chtěla bych být na místě těch dětí, kteří si tuhle akční jízdu musely pořádně užívat a mě tak zařídily pořádnou zábavu :o) Nu a čtyřruký mimozemšťánek je sladký bonbónék, který nechci nikdy docucat :o) P.S. Smekám před Robertem Hoffmanem, nedokázala bych se tak blbě tvářit, dělat takový voloviny a nesmát se :o)(13.5.2010)

Filmek pro trochu větši děti na dobrou noc, ale pro starši to moc neni.(12.1.2010)

• GILLWANDER

Rodinné Sci-fi? Aj jajaj... no mohlo to dopadnúť aj horšie... 50%(26.1.2014)

• PogoJoe

Odpolední zábava pro malé děti, nic víc v tom nehledejte. Několik týnedžrů z rodiči na chatě, na jejíž střechu přistanou mimozemšťánci - malí, roztomilí, s vynalézavou technologií a s ambicemi připravit podmínky pro přílet armády ze své planety... Vizuálně se mimozemšťánci povedli, toť plus. Stejně jako asi dva tři nápady, které pobaví i dospělé diváky. Snad jediným vtipným nápadem jsou motivy s ovládáním dospěláků. Někdy jsou sice bohužel dovedeny do trapné pointy (jako když blonďatého machra ovládají trapná dvojčata), ale třeba akční babička mě bavila. A to dost! Film jsem taky shlédl s českým dabingem, který sice není tragický, ale na originál nikdy mít nemůže (proč proboha dabuje stále stejná parta dabérů!). Shrnuto, podtrženo: Hezcí mimozemšťánci, nekreativní scénář a režie, tuctoví nebo špatní herci, film, který se brzy vypaří z hlavy, protože nepřináší nic osobitého, originálního, neotřelého, téměř nic vtipného, ale malým dětem se může líbit, protože skopičin, barviček a vykalkulovaných potrhlostí je tu dostatek. Pro mě jako dospěláka za 2 hvězdičky, děti si asi 1 či dvě přidají.(11.7.2010)

• - Pracovný názov filmu bol They Came From Upstairs. Pod týmto označením sa objavil aj v niektorých propagačných materiáloch ešte pred zavedením zmeny názvu snímku. (misterz)

• - Píseň, která hraje při závěrečných titulcích, nazpívala Ashley Tisdale, která si ve filmu také zahrála. (LEGACY)