Příšerky z podkroví

Príšerky v podkroví

Dobrodružný / Sci-Fi / Komedie / Rodinný

USA / Kanada, 2009, 86 min

• GILLWANDER

Rodinné Sci-fi? Aj jajaj... no mohlo to dopadnúť aj horšie... 50%(26.1.2014)

Jak píše někde kolem B!shop, fakt příjemné překvapení, jakých se v tomto žánru moc nenachází. A Robert Hoffman je opravdu dokonalý. :-D Zasmáli jsme se u toho fakt všichni, což se nám zase tak často nepovede. ;-)(5.3.2013)

• HellFire

Typický rodinný film, na který je třeba se dívat z pohledu dětí, jinak bych se udávil všudypřítomnýma filmovýma chybama.(24.10.2009)

Celkom príjemná rodinná oddychovka, pri ktorej sa nezasmejú len najmenší, pre ktorých je vlastne film ako stvorený, ale aj starší. Takýto film občas padne vhod, navyše je tu fajn humor, milé postavičky stvorené dobrými CGI. Sympatický herci, ktorý sa samozrejme moc nepretŕhajú. Dobré akčné scény. Samozrejme treba vypustiť všetko ostatné okolo toho, vypnúť mozog a oddychovať s popcornom v ruke. Ak sa to nepodarí, odpad je na mieste. Intelektuálom rozhodne nedoporučujem. 55%(21.2.2010)

• anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 9.1.2012, réžia slovenského znenia = (MARKÍZA 2011) (9.1.2012)(9.1.2012)