NinadeL

Příjemná bollywoodská taškařice s all star teamem v hlavní roli. Jako mladí milenci tu jsou Katrina Kaif a Akshay Kumar (dodnes velmi oblíbená dvojice toho času na vzestupu), přirozeně k zulíbání rozkošní v každém záběru. Jako dva originální mafiánští bossové nás oblažují svou přítomností (a notným přehráváním) Nana Patekar a Anil Kapoor. Ty dva pojí láska k Mallice Sherawat, která ji ovšem jen přestírá, protože na scéně je ještě jeden über macho Feroz Khan. A aby toho nebylo málo, máme tu ještě celý kompletní filmový štáb s hysterickým režisérem a rozvětnenou rodinu hlavního hrdiny. Není tedy překvapením, že všechno souvisí se vším, není problém tu narazit na scény z natáčení nejnovějšího westernu stejně jako na absurdní honičku jakoby vystřiženou ze Zlatého opojení, která se úplnou náhodou odehrává ve vratkém domku nad propastí. Čili pro fandy pairingu Akshay/Katrina povinnost, pro všechny ostatní ucházející bolly oddechovka s několika zajímavými nápady a chutnými hudebními čisly. ()