Pepek námořník

Ezekiel Norton

Scénografie:

Walter P. Martishius
  • GeorgeHans

Ehm, keď sa nudíte pri 40 minútovom filme, tak niekde bude chyba.(9.2.2008)

Hlavním kritériem je pro i v tomto případě kvalita dodržení standardů, které si kdysi stanovil autor seriálu. V oddechové férii, jejíž ambice se vždy držely při zemi, nově použité současné možnosti znamenají oživení a posun. Chápu ale i ty, kteří tento pohled odmítají sdílet. Právě v tom totiž spornost kvality a přínosnosti těchto oddechovek spočívá.(11.6.2011)

• Dragoni

Odporný nekoukatelný paskvil, který je hrozně nadabovaný, s původním zněním je to lepší, ale pc animace byl prostě přešlap vedle a tak ztrácí Pepek námořník hodně ze své kreslené dětské pohádkovosti o Špenátu. A když se to nelíbí ani pětiletým dětem, je asi něco hodně špatně.(11.3.2009)

Na seriál to nemá ale tak špatný to zase není.(8.9.2009)

• Caelos

Tohle je vyloženě hnusné. Chudák ručně kreslený Pepek, kdyby mohl tak by tomuhle hnusnému počítačovému paskvilu, který si říká jeho jménem, rozkopal prdel na sračky. Tohle je opravdu hnůj, bylo mi trapně že jsem se na to díval s děckem. Kdybych se na to díval sám, tak to dývýdýčko rozkoušu.(27.6.2009)