Pepek námořník

Animovaný / Rodinný / Komedie

Kanada / USA, 2004, 44 min

Ezekiel Norton
  • otík

Jsem ochoten akceptovat, že Pepek přešel z klasického kresleného formátu v příšernou digitální trapnost. Ale to, že postavy často říkají "sakra" a věčně nadávají, to mě fakt vadí. Je to hrozně uřvané, dabing není příliš podařený a vzhledem k hroznému příběhu tady vlastně není o co stát. Bohužel moje malé děti to docela baští, takže to občas musím přežít.(19.6.2016)

Příběh se dal, ale ta 3D animace..(2.11.2010)

Hlavním kritériem je pro i v tomto případě kvalita dodržení standardů, které si kdysi stanovil autor seriálu. V oddechové férii, jejíž ambice se vždy držely při zemi, nově použité současné možnosti znamenají oživení a posun. Chápu ale i ty, kteří tento pohled odmítají sdílet. Právě v tom totiž spornost kvality a přínosnosti těchto oddechovek spočívá.(11.6.2011)

• Caelos

Tohle je vyloženě hnusné. Chudák ručně kreslený Pepek, kdyby mohl tak by tomuhle hnusnému počítačovému paskvilu, který si říká jeho jménem, rozkopal prdel na sračky. Tohle je opravdu hnůj, bylo mi trapně že jsem se na to díval s děckem. Kdybych se na to díval sám, tak to dývýdýčko rozkoušu.(27.6.2009)

Bohužel ale starý pepek je starý pepek.(2.5.2012)