poster

Tom a Jerry letí na Mars

 • USA

  Tom and Jerry Blast Off to Mars

 • Slovensko

  Tom a Jerry: Odlet na Mars

Animovaný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2005, 70 min

Režie:

Bill Kopp
 • Nihlathak
  odpad!

  Poslal jsem tento díl do modrých čísel a je to jen dobře. Disneyovská animace, vošklivost prvního kalibru.(9.2.2012)

 • Danny F.
  ****

  Nikdy nepřestanou bavit (alespoň mě ne). 85%(27.12.2010)

 • DinoRaptor
  *****

  Sice jsem to neviděl celé a to co jsem viděl bylo ještě útržkovitě ale přesto si myslím že je to celkem podařený celovečerák s Tomem a Jerrym.(25.12.2010)

 • ilemas
  *

  Dlouho jsem neviděl nějakou pořádnou sci-fi, tak jsem sáhl po tomhle.No musím přiznat, že Avatar se mi líbil o trošku víc. Vždy jsem měl rád Toma a Jerryho, ale tenhle mě nějak nesedl. Starší grotesky byli mnohem lepší než tyhle celovečeráky. Ikdyž je to určené pro nejmenší diváky, tak tenhle díl mi připadal dost hloupý.Nic nového, stále stejné gegy, už to nudí. Kosmonauti mají skafandry s kraťasami a Tom a Jerry mít skafandry nemusí. I z malých dětí už se dělají blbci.Některé děti i přemýšlí. Ale ten nápad s vysavačem na konci byl dost dobrý.(19.5.2010)

 • Tuax
  *****

  Hodně povedené dobrodružství Toma a Jerryho. Nějakou dobu sjem k tomu byl skeptický, ale od chvíle kdy se objevili Marťani, tak už to bylo fajn. Navíc ten romantický románek Jerryho byl poměrně vtipný a povedený. Marťanka byla bezvadná. Ovšem největší hit z tohohle animáku co si budu pamatovat je rozhodně vysavač na lidi. To bylo opravdu něco. Samozřejmě logika v tom, není prakticky vůbec, k tomu všemu je to násilné a hodně destruktivní. Jenže tohle k této zvířecí dvojce patří. A ten mimozemský přesah se mi líbil hodně. K tomu animace, která má pro mě pořád své osobité kouzlo. Tak anokec škoda, první třetiny a většiny věcí s astronauty, to se mi jako jediné nelíbilo. 9/10(30.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace