Tom a Jerry letí na Mars

Tom a Jerry: Odlet na Mars

Animovaný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2005, 70 min

Bill Kopp

Staří známí Tom a Jerry si tentokrát ve svém dobrodružství zalétli na Mars. Ve směs pěkný animák, s pár humornými honičkami, který je maximálně laděný pro nejmeší diváky. Bohužel svými kvalitami nedosahuje na klasiku seriálu. Nicméně Peep stojí za hřích, že jo Jerry :)(6.3.2007)

Sice jsem to neviděl celé a to co jsem viděl bylo ještě útržkovitě ale přesto si myslím že je to celkem podařený celovečerák s Tomem a Jerrym.(25.12.2010)

Tom a Jerry je super, ale v seriálu.(30.9.2010)

Hodně slabý díl Toma a Jerryho. Klasické honičky se vytrácí a nastupuje nuda na Marsu, kdy obr Tom pronásleduje mrňouska Jerryho. 40%(22.12.2012)

• ilemas

Dlouho jsem neviděl nějakou pořádnou sci-fi, tak jsem sáhl po tomhle.No musím přiznat, že Avatar se mi líbil o trošku víc. Vždy jsem měl rád Toma a Jerryho, ale tenhle mě nějak nesedl. Starší grotesky byli mnohem lepší než tyhle celovečeráky. Ikdyž je to určené pro nejmenší diváky, tak tenhle díl mi připadal dost hloupý.Nic nového, stále stejné gegy, už to nudí. Kosmonauti mají skafandry s kraťasami a Tom a Jerry mít skafandry nemusí. I z malých dětí už se dělají blbci.Některé děti i přemýšlí. Ale ten nápad s vysavačem na konci byl dost dobrý.(19.5.2010)