Tom a Jerry letí na Mars

Animovaný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2005, 70 min

Bill Kopp
  • Terva

Důkaz toho, jak jsou Tom a Jerry v krátkých groteskách nedohonitelní. Sedmdesát minut údajné Sci-fi začne po dvaceti minutách nudit a divák dostane chuť na kafe - taky jsem si jedno odskočil udělat, bez stopky.(1.4.2013)

Hodně povedené dobrodružství Toma a Jerryho. Nějakou dobu sjem k tomu byl skeptický, ale od chvíle kdy se objevili Marťani, tak už to bylo fajn. Navíc ten romantický románek Jerryho byl poměrně vtipný a povedený. Marťanka byla bezvadná. Ovšem největší hit z tohohle animáku co si budu pamatovat je rozhodně vysavač na lidi. To bylo opravdu něco. Samozřejmě logika v tom, není prakticky vůbec, k tomu všemu je to násilné a hodně destruktivní. Jenže tohle k této zvířecí dvojce patří. A ten mimozemský přesah se mi líbil hodně. K tomu animace, která má pro mě pořád své osobité kouzlo. Tak anokec škoda, první třetiny a většiny věcí s astronauty, to se mi jako jediné nelíbilo. 9/10(30.8.2013)

Sice jsem to neviděl celé a to co jsem viděl bylo ještě útržkovitě ale přesto si myslím že je to celkem podařený celovečerák s Tomem a Jerrym.(25.12.2010)

• Tommassi3

"Nó, já teď musím ná..astrozáchod.." - "Měl sis dojít, než jsme odstartovali.." ;)(5.11.2016)

Tom a Jerry je super, ale v seriálu.(30.9.2010)