Tom a Jerry letí na Mars

Tom a Jerry: Odlet na Mars

Animovaný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2005, 70 min

Bill Kopp

Tom a Jerry je super, ale v seriálu.(30.9.2010)

Sice jsem to neviděl celé a to co jsem viděl bylo ještě útržkovitě ale přesto si myslím že je to celkem podařený celovečerák s Tomem a Jerrym.(25.12.2010)

Hodně povedené dobrodružství Toma a Jerryho. Nějakou dobu sjem k tomu byl skeptický, ale od chvíle kdy se objevili Marťani, tak už to bylo fajn. Navíc ten romantický románek Jerryho byl poměrně vtipný a povedený. Marťanka byla bezvadná. Ovšem největší hit z tohohle animáku co si budu pamatovat je rozhodně vysavač na lidi. To bylo opravdu něco. Samozřejmě logika v tom, není prakticky vůbec, k tomu všemu je to násilné a hodně destruktivní. Jenže tohle k této zvířecí dvojce patří. A ten mimozemský přesah se mi líbil hodně. K tomu animace, která má pro mě pořád své osobité kouzlo. Tak anokec škoda, první třetiny a většiny věcí s astronauty, to se mi jako jediné nelíbilo. 9/10(30.8.2013)

• ilemas

Dlouho jsem neviděl nějakou pořádnou sci-fi, tak jsem sáhl po tomhle.No musím přiznat, že Avatar se mi líbil o trošku víc. Vždy jsem měl rád Toma a Jerryho, ale tenhle mě nějak nesedl. Starší grotesky byli mnohem lepší než tyhle celovečeráky. Ikdyž je to určené pro nejmenší diváky, tak tenhle díl mi připadal dost hloupý.Nic nového, stále stejné gegy, už to nudí. Kosmonauti mají skafandry s kraťasami a Tom a Jerry mít skafandry nemusí. I z malých dětí už se dělají blbci.Některé děti i přemýšlí. Ale ten nápad s vysavačem na konci byl dost dobrý.(19.5.2010)

Staří známí Tom a Jerry si tentokrát ve svém dobrodružství zalétli na Mars. Ve směs pěkný animák, s pár humornými honičkami, který je maximálně laděný pro nejmeší diváky. Bohužel svými kvalitami nedosahuje na klasiku seriálu. Nicméně Peep stojí za hřích, že jo Jerry :)(6.3.2007)