Tom a Jerry letí na Mars

Tom a Jerry: Odlet na Mars

Animovaný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2005, 70 min

Bill Kopp

Nikdy nepřestanou bavit (alespoň mě ne). 85%(27.12.2010)

Hodně slabý díl Toma a Jerryho. Klasické honičky se vytrácí a nastupuje nuda na Marsu, kdy obr Tom pronásleduje mrňouska Jerryho. 40%(22.12.2012)

Tom a Jerry je super, ale v seriálu.(30.9.2010)

Hodně povedené dobrodružství Toma a Jerryho. Nějakou dobu sjem k tomu byl skeptický, ale od chvíle kdy se objevili Marťani, tak už to bylo fajn. Navíc ten romantický románek Jerryho byl poměrně vtipný a povedený. Marťanka byla bezvadná. Ovšem největší hit z tohohle animáku co si budu pamatovat je rozhodně vysavač na lidi. To bylo opravdu něco. Samozřejmě logika v tom, není prakticky vůbec, k tomu všemu je to násilné a hodně destruktivní. Jenže tohle k této zvířecí dvojce patří. A ten mimozemský přesah se mi líbil hodně. K tomu animace, která má pro mě pořád své osobité kouzlo. Tak anokec škoda, první třetiny a většiny věcí s astronauty, to se mi jako jediné nelíbilo. 9/10(30.8.2013)

co říct. Ne vždy se to povede uplně na jedničku.(2.10.2006)