Tom a Jerry letí na Mars

Tom a Jerry: Odlet na Mars

Animovaný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2005, 70 min

Bill Kopp

Sice jsem to neviděl celé a to co jsem viděl bylo ještě útržkovitě ale přesto si myslím že je to celkem podařený celovečerák s Tomem a Jerrym.(25.12.2010)

Úplně průměrnej (nebo možná lehce pod) film s Tomem a Jerrym na pomezí transformace ze starý pěkný malovaný grafiky na elektronickou mutaci, kterou nám prezentují dnes. Chapadla na hlavě ufonky pak nebezpečně připomínají hentai-ending, kterého se již zaplať pánbůh dětskému divákovi nedostane. Ale jestli někdy budu mít děti a dvdčko, tak mi určitě nebude vadit domácí projekce filmů tohohle ražení.(6.11.2016)

• Tommassi3

"Nó, já teď musím ná..astrozáchod.." - "Měl sis dojít, než jsme odstartovali.." ;)(5.11.2016)

Staří známí Tom a Jerry si tentokrát ve svém dobrodružství zalétli na Mars. Ve směs pěkný animák, s pár humornými honičkami, který je maximálně laděný pro nejmeší diváky. Bohužel svými kvalitami nedosahuje na klasiku seriálu. Nicméně Peep stojí za hřích, že jo Jerry :)(6.3.2007)

Tom a Jerry je super, ale v seriálu.(30.9.2010)