poster

Čekej do tmy

 • USA

  Wait Until Dark

 • slovenský

  Čakaj, kým sa zotmie

Drama / Thriller / Krimi

USA, 1967, 108 min

Režie:

Terence Young

Scénář:

Frederick Knott (divadelní hra), Robert Carrington

Kamera:

Charles Lang

Hudba:

Henry Mancini

Střih:

Gene Milford
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Javert
  ****

  Mít tento film o trochu větší spád, hlavně ze začátku a v prostřední fázi, je to za 5*. Poslední třetina filmu je vynikající, napínavá, vzrušující. Alan Arkin v nejlepší roli svého života!:-)(4.8.2008)

 • AngelAngie
  *****

  Vysílala ČT2.(28.8.2008)

 • LiVentura
  *****

  Mrazivý temný thriller s brutálním psychopatickým vrahem, který rozehrává nejděsivější hru v životě nešťastnice slepé Susy. Ta však skrze svou bystrou mysl postupně odhalí jeho kumpány i samotného organizátora a svůj život bude chránit tím jediným co má...tmou!(28.8.2008)

 • Madison
  ****

  Rozkošná Audrey Hepburn, ktorá svoju úlohu slepej naivnej manželky zvládla úplne bravúrne. Napínavý thriler odohrávajúci sa prevažne v jednej miestnosti, no dokonale vybudovaný a ani chvíľu nenudí. Prekombinovaný scenár a pre mňa veľmi milé prekvapenie. Čoraz viac začínam byť presvedčená, že dnešné odvary sa veľakrát (nie vždy) s klasickými thrilermi nedajú ani porovnávať.(19.9.2008)

 • Renton
  ****

  Scénář: Robert Carrington .. Jeden byt, jedna slepá žena, jedna telefonní budka, panenka plná heroinu a banda lumpů, kteří se jí snaží získat. Skvěle zfilmovaná divadelní hra, která někdy trošku logicky skřípe, ovšem pohled na půvabnou Audrey Hepburn (ten krátký sestřih ji neuvěřitelně sluší) kdejaké chmury nad nedostatky spolehlivě rozpráší ;-)(15.10.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace