Utopenec na útěku

Unter falschem Verdacht

Utopenec na úteku

Akční / Komedie

USA / Německo, 1998, 82 min

Geniálně humorné a prostě americké a parodické...skvělý Nielsen i Crenna..(10.12.2006)

PŘI DVOU VĚCECH MĚ ZAMRAZÍ. KDYŽ SPATŘÍM TAKLHE VELKÝ NANUK A POMYŠLENÍ NA RYANA HARRISONA. Pat Proft opravdu dokazuje, že se u tria ZAZ opravdu hodně a dobře učil. Shodné scény s jazykem a uchem z filmu Mafiosso! to jen dokazují...(27.8.2003)

Jedna z Leslieho nejlepsich parodii.(29.1.2005)

Dobrá parodie, ale Leslie Nielsen už natočil lepší a hlavně mnohem vtipnější filmy. Třeba série Bláznivá střela je daleko lepší a v Utopenci na útěku nemá moc velkou konkurenci. Některý scény z filmů jsou sice zparodovaný pěkně, ale stejně mi to nepřišlo až zas tak vtipný a občas to bylo skoro až trapný, ale svoje světlý chvilky to stejně má a Leslie Neilsen prostě nemá v parodiích konkurenci(4.4.2006)

Asi jsem ho nemohla dostatečně ocenit, protože ten sled parodovaných hollywoodských klasik byl vážně dost rychlý, a taky protože nejsem dost velký fanoušek produkce USA, abych jakoukoli z těchto scén (po svérázných předělávkách) ihned poznala. Úplně celou dobu jsem se sice nesmála, ale filmy, ze kterých vycházejí si „Utopence na útěku“ jistě zasloužily! :)(27.10.2003)