• Epistemolog
  *****

  Průměrný americký herec a bavič Crystal (komentoval i Oskary) ve své nejlepší roli výřečného byznysmena, který žije prací a rodinu má až na druhém místě. Jeho žebříček hodnot se změní poté, když po autohavárii skončí jako lazar v kláštěře, kde narazí na 2,31m vysokého mnicha mluvícího 5ti jazyky. Tragikomedie nastává, když se oba povahově tak rozdílní lidé začnou sbližovat. Krásné amazonky Quinlanová a Pasculová dodávaly filmu romantický nádech. Mihne se zde i pár českých herců díky tomu, že se některé pasáže točili v ČR.(30.9.2011)

 • juta
  ***

  Průměrný rodinný film, který si u mě udělat malinký plus, když jsem v pozadí uviděl v krajině Trosky a taktéž pana Srstku. Příběh je to pěkný, ale na jednu stranu docela smutný, hlavně co se týče toho, že obříka !!!Spoiler!!! nechtěla vidět jeho láska z dětství.(2.11.2013)

 • mandes

  rozpočet : ? tržby americke : $8,072,007(10.5.2007)

 • Wacoslav1
  **

  Seagalovo vtipny cameo celkem potesilo jinak dost prumerna nevtipna radobykomedie ale nevadi stejne sem se na to podival jenom kvuli tomu cameu takze nastvanej nejsem to zase ne(8.12.2012)

 • Tyler
  ***

  Docela milý film z produkční dílny Billyho Crystala.Několik opravdu podařených vtípků a dojemný závěr.Bonbónkem je účast Stevena Seagala,který ( v rámci svých možností )prokázal komediální talent.(25.9.2003)

 • - Film se natáčel částečně v Čechách, konkrétně v Českém ráji. V závěru se objevuje záběr na hrad Trosky. Kaplička, kolem které v úvodu filmu projíždí Sammy (Billy Crystal), se pak nachází v obci Borač v okrese Brno-venkov. Točilo se taky na hradě Pernštejn (Tryskomyš)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace