• Dever
  ***

  // Production Companies: Castle Rock Entertainment, Face Productions //(11.5.2011)

 • Epistemolog
  *****

  Průměrný americký herec a bavič B. Crystal (komentoval i Oskary) ve své nejlepší roli výřečného byznysmena, který žije prací avšak rodinu má na druhém místě. Jeho žebříček hodnot se změní poté, když po autohavárii skončí jako lazar v kláštěře, kde narazí na 2,25m vysokého mnicha mluvícího 5ti jazyky. Tragikomedie nastává, když se oba povahově tak rozdílní lidé začnou sbližovat. Krásné amazonky Quinlanová a Pasculová dodávaly filmu romantický nádech. Mihne se zde i pár českých herců díky tomu, že se některé pasáže točili v ČR. Cameo má dokonce i S. Seagal.(30.9.2011)

 • troufalka
  **

  Netušila jsem, že Trosky jsou v Rumunsku ... :o)(16.2.2014)

 • Pepinec
  **

  Američani byli líní zaletět o něco východněji, a tak si Rumunsko šoupli pod úpatí Trosek. Budiž. Alespoň se díky tomu v jednom filmu mohli sejít dva nesmrtelní mohykáni, a sice Srstka se Segalem. Obr ukázal vážně dobrý finiš, ale film bohužel není totéž, co cyklistika...(3.2.2012)

 • Chrustyn
  ***

  Příjemná a nenáročná zábava, která moc nerozesměje ale rozhodně pobaví. Výborný Bily Crystal a vtipné cameo Stevena Seagala.(29.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace