Sám doma a bohatý

Sám doma a bohatý

Komedie / Rodinný

USA, 1994, 95 min

• Galadriel

Na film se sice dá koukat, ale jen jednou. Nic, co bychom neviděli už jinde. Český název ve snaze těžit z popularity série Sám doma se navíc silně nepovedl.(15.12.2003)

• Gemini

Richie Rich jako kreslený seriál ze šedesátých letech celkem ušel, ale tohle je docela děs.(15.5.2003)

• Djkoma

Nevím proč nenatočili trojku Sám doma a místo toho zvolili tuhle kravinku, v které se snaží Macaulay Culkin prodat svůj obličej, který rychle stárne a ztrácí na popularitě. Poslední hřebíček do jeho rakve a poslední pořádný peníze, které za pár let napíchá do svých žil...(28.10.2006)

• Enšpígl

Nejbohatší dítě na zemi -- CHA . Kolikrát ještě bude Culkin Sám doma ? To je strašný !!(17.10.2006)

Rozpočet $40miliónovTržby USA $38,087,756Tržby Celosvetovo $47,300,000║ Už len pásový vývar, aj keď miestami zábavný. /40%/(20.7.2005)

• AngelAngie

Mám poměrně ráda celou sérii .. a v téhle obzvlášť povedené zobrazení přátelství vs. bohatství.(28.5.2008)

Když jsem byl malej tak jsem nechápal proč to neni ten samej příběh a proč jsou najednou tak bohatý. Holt distributoři jsou svině. :-)(1.3.2005)

Soundtrack Alan Silvestri: 1. I Have A Son ,2. Surprise Guests ,3. Chief Executive Kid ,4. Access Terminated ,5. Something's Missing ,6. Cliffhangers ,7. Sandlotters Attack ,8. Bomb Surprise ,9. Bean Saves The Team ,10. Richiest Kid In The World(14.5.2011)

• tron

„Dúfam, že vám nebudem prekážať, ale Arnold dnes nemá čas.“ Na obhajobu tvorcov treba povedať, že ak sa diváci sťažujú na zneužitie názvu [film NAOZAJ so SÁM DOMA 1 - 2 nemá nič spoločné, samozrejme okrem rovnakého herca), tak že sa v skutočnosti jedná v rámci čo najširšieho diváckeho záujmu o falošný zámer distribútora: originálny názov RICHIE RICH odkazuje na americký kreslený seriál z 80. rokov, ktorého je film celovečernou adaptáciou. A výsledok? Tuctovo zabalená myšlienka o tom, že niektoré veci si za peniaze nekúpite. Občas chytí tempo a komorník Jonathan Hyde je stávkou na istotu, ale nadšené pocity nie sú prítomné.(27.12.2005)

• movie

Někdy i jedno slovo vystačí, za celý komentář: FUJ!!!!(15.9.2002)

FIlm, který nemá s původní sérií Sám doma nic společného, kromě představitele Macaulayho Culkina. Abych řekl pravdu čekal jsem něco mnohem horšího, takže tohle ještě docela ušlo....(6.12.2007)

• Shit

Třetí díl snad ani nemusel vznikat, je docela škoda, takhle ničit dobrý jméno předešlých filmů. Je sice pravda, že jsem se občas zasmál, ale jak to bylo podaný spíš jako groteska, tak mi to daleko častěji připadalo trapný a Culckin tam taky byl dost prkenej, ale aspoň vypadal jako zazobanej fracek, akorát že ve filmu tak vypadat neměl, takže to se taky moc nepovedlo(2.6.2005)

• charlosina

Macaulay Culkin nepřekvapí... tentokrát je z bohaté rodiny. Je to "změna", ale co naplat, když zas řve a zas je doma sám, i když už se nejmenuje Kevin, ale Richie.(20.2.2008)

• Djoker

Dementní český název filmu ani nemá cenu komentovat. Film má několik světlých okamžiků, ale dojemný příběh mladého pracháče za srdce příliš nechytí a ještě podtrhne blbost českého názvu.(28.8.2009)

• Psema

Hloupoučký odvar, snažící se vytěžit co nejvíc z Culkinovi popularity.(18.12.2006)

Pokiaľ bol na scéne v sériách o chlapcovi, čo ho nechajú omylom (často by som sa nečudoval, keby to bolo naschvál) samého doma, Culkin, zábava bola ešte aj v tomto jeho hybridovi na mieste. 55%.(7.3.2006)

Rozpočet: 40 000 000 $ Otvárací Víkend: 5 830 302 $ (v 1 748 Kinách) Tržby USA: 38 087 756 $ Tržby Celosvetovo: 47 300 000 $Keď som bol malý nechápal som,prečo má Kevin veľa peňazí a ako sa ocitol v tom honosnom dome.Samozrejme s pribúdajúcimi rokmi som tomu prišiel na koreň.No aj tak je to celkom slušná zábava ktorá nenudí a vždy keď ten film vidím,neodolám a dopozerám ho do konca.(21.6.2012)

• Le_Chuck

Stále ešte relatívne pozerateľná family komedia natočená podľa animovaného seriálu Richie Rich (o zazobanom faganovi). Ináč tu pri názve nejeden zaplače a ak by som si toto náhodou kúpil v bláhovej domienke, že to má niečo spoločné so Sám Doma od Columbusa, tak by ma vystrelo a asi by to zlízla chudák predavačka. Nuž zase sa distribútori vytiahli. Ale pár nesplnených deských snov som si tu našiel (ale McKáčer to nieje).(8.6.2005)

Síce je to gýč jak hrom, ale bolo obdobie, keď to pobavilo bez problémov.(29.5.2010)

• bestlama

Tohle už je oproti původnímu vlastně nic moc ... Ono to vlastně neni nic, jen jméno filmu a herec ... achjo :((20.5.2009)

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14