Sám doma a bohatý

Sám doma a bohatý

Komedie / Rodinný

USA, 1994, 95 min

• Davies182

Kdyby mi bylo x let, a ne xx let, tak bych tuhle slátaninu ocenil. Jinak jde ale o docela špatný a hlavně přebytečný počin.(11.3.2009)

Když jsem byl malej tak jsem nechápal proč to neni ten samej příběh a proč jsou najednou tak bohatý. Holt distributoři jsou svině. :-)(1.3.2005)

• Djkoma

Nevím proč nenatočili trojku Sám doma a místo toho zvolili tuhle kravinku, v které se snaží Macaulay Culkin prodat svůj obličej, který rychle stárne a ztrácí na popularitě. Poslední hřebíček do jeho rakve a poslední pořádný peníze, které za pár let napíchá do svých žil...(28.10.2006)

• AngelAngie

Mám poměrně ráda celou sérii .. a v téhle obzvlášť povedené zobrazení přátelství vs. bohatství.(28.5.2008)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Prostředí 8/10/// +Macaulay Culkin, zábava, příběh, prostředí, postavy -vždycky mi bylo líto, že to nemá pokračování, vždycky jsem si myslel, že to je pokračování Sám doma 1,2, ale už tehdy mi to přišlo dost rozdílné a říkal jsem si, kde má zbytek rodiny/// Říkali jsme tomu Richie Rich nebo taky Sám doma 3. Tehdy mě to velice bavilo a tento film jsem si užíval.. No a dnes? Dnes jsem se bavil stejně dobře, jen to bylo občas moc dětinské, občas málo drsné, a hlavně "moderní technika" dnes působí směšně, ale zábava je to pořád. A už se těším až se na to za pár let podívám znova./// Celkem 72%///(27.12.2010)