Sám doma a bohatý

Ri¢hie Ri¢h

Sám doma a bohatý

Komedie / Rodinný

USA, 1994, 95 min

Soundtrack Alan Silvestri: 1. I Have A Son ,2. Surprise Guests ,3. Chief Executive Kid ,4. Access Terminated ,5. Something's Missing ,6. Cliffhangers ,7. Sandlotters Attack ,8. Bomb Surprise ,9. Bean Saves The Team ,10. Richiest Kid In The World(14.5.2011)

Ano, bez těch 2 zlodějů a celé té crazy rodiny Kevina z 1 a 2 Sám doma to už není ono. But on the other hand, nebylo to zas tak špatné. Mrzí mě, že dost lidí hodnotí tento film jen kvůli Culkinovi velice špatně. Ano, dnes je troska, ale tady ještě určitě šel snést (připomíná mi to 1 nejmenovaného zpěváka, který si udělal několikrát plastiku nosu, prošel mnoha skandály, ale dříve třeba nebyl takový).(18.12.2007)

60% - Pamatuju si, jak jsem záviděl ten McDonald's přímo v domě. :) Sám doma a bohatý je jinak celkem obyčejná rodinná komedie, kterou hodnotím kladně hlavně proto, jak moc mě bavila jako malého kluka...(27.5.2007)

• paascha

nesmyslná hovadina(26.7.2009)

• gogo76

Toto bol začiatok konca kariéry premazaného M. Culkina.Film sa snaží nabaliť na popularite filmu Sám doma ,ale je to trápny a v podstate zbytočný pokus. Pozrieť sa to dá ,ale ako spomína v svojom komentári Kleopatra tak iba raz . Chýba dnes niekomu M.Culkin? Mne nie.40%.(13.4.2010)