poster

Sám doma a bohatý

 • USA

  Ri¢hie Ri¢h

 • Slovensko

  Sám doma a bohatý

Komedie / Rodinný

USA, 1994, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  **

  Třetí díl snad ani nemusel vznikat, je docela škoda, takhle ničit dobrý jméno předešlých filmů. Je sice pravda, že jsem se občas zasmál, ale jak to bylo podaný spíš jako groteska, tak mi to daleko častěji připadalo trapný a Culckin tam taky byl dost prkenej, ale aspoň vypadal jako zazobanej fracek, akorát že ve filmu tak vypadat neměl, takže to se taky moc nepovedlo(2.6.2005)

 • Le_Chuck
  **

  Stále ešte relatívne pozerateľná family komedia natočená podľa animovaného seriálu Richie Rich (o zazobanom faganovi). Ináč tu pri názve nejeden zaplače a ak by som si toto náhodou kúpil v bláhovej domienke, že to má niečo spoločné so Sám Doma od Columbusa, tak by ma vystrelo a asi by to zlízla chudák predavačka. Nuž zase sa distribútori vytiahli. Ale pár nesplnených deských snov som si tu našiel (ale McKáčer to nieje).(8.6.2005)

 • Superpero
  ***

  Když jsem byl malej tak jsem nechápal proč to neni ten samej příběh a proč jsou najednou tak bohatý. Holt distributoři jsou svině. :-)(1.3.2005)

 • castor
  **

  Když si vedle sebe postavím pokračování Sám doma: Ztracen v New Yorku a tohle, tak mám v Kevinu McCallisterovi jasného vítěze.. Culkinova kariéra výrazně bledla, škoda, že si na jeho jméně chtěl někdo pořádně nahrabat!! Ta horší stránka chamtivosti Hollywoodu se tu projevila v plné síle.. a bez vtipu a citu na jakýkoliv slibný moment, který by si chtěl divák zopakovat!!(8.7.2009)

 • MM_Ramone
  **

  Tento film vznikol z čiste komerčných úmyslov jeho tvorcov, ktorí chceli využiť, v tých časoch, populárneho Macaulaya Culkina, aby ešte vytrieskali nejaké tie doláre. Po veľkom úspechu prvých dvoch častí komédie "Sám doma" sa dalo čakať, že diváci budú zvedaví na ďalší snímok s týmto blonďatým chalaniskom. Lenže v tomto prípade už to zďaleka nefungovalo tak ako pred tým. Narýchlo spichnutý scenár je nudný a mutujúci Macaulay už stratil svoje detské kúzlo. **(15.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace