Sám doma a bohatý

Ri¢hie Ri¢h

Sám doma a bohatý

Komedie / Rodinný

USA, 1994, 95 min

Rozpočet $40miliónovTržby USA $38,087,756Tržby Celosvetovo $47,300,000║ Už len pásový vývar, aj keď miestami zábavný. /40%/(20.7.2005)

Pohodovka, kterou doplňuje sebe-reflexivní účast Claudie Schiffer.(3.3.2009)

Ano, bez těch 2 zlodějů a celé té crazy rodiny Kevina z 1 a 2 Sám doma to už není ono. But on the other hand, nebylo to zas tak špatné. Mrzí mě, že dost lidí hodnotí tento film jen kvůli Culkinovi velice špatně. Ano, dnes je troska, ale tady ještě určitě šel snést (připomíná mi to 1 nejmenovaného zpěváka, který si udělal několikrát plastiku nosu, prošel mnoha skandály, ale dříve třeba nebyl takový).(18.12.2007)

Soundtrack Alan Silvestri: 1. I Have A Son ,2. Surprise Guests ,3. Chief Executive Kid ,4. Access Terminated ,5. Something's Missing ,6. Cliffhangers ,7. Sandlotters Attack ,8. Bomb Surprise ,9. Bean Saves The Team ,10. Richiest Kid In The World(14.5.2011)

INFORMACE PRO VŠECHNY NATVRDLÉ DISTRIBUTORY: Že v tom hraje Culkin ještě neznamená, že to musí být "Sám doma".(27.11.2008)