Sám doma a bohatý

Ri¢hie Ri¢h

Sám doma a bohatý

Komedie / Rodinný

USA, 1994, 95 min

Prima rodinný filmek, na který se dá občas kouknout. Já bych se taky rád kamarádil s někým, kdo nemá hluboko do kapsy a ještě je k tomu rozdavačný :-)(5.11.2011)

Bohatství, peníze a moc odjakživa měnily charaktery lidí. S vidinou zisku a pokud možno bez práce, se jim tmělo před očima. Všechno je tu krásně nadsazené, humorné a spontánní a tak to má být. Ne, že bych byla kdovíjak velkým příznivcem amerických, rodinných cypovinek a Culkina zvlášť, ale tahle ztřeštěná komedie mě svým způsobem bavila právě proto, že se nesnažila být ničím jiným. Z obrazovky se mě nesnažilo otrávit žádné dítě, poučující svými chytrými řečmi všechny dospělé a měnící svět k lepšímu, žádný patos ani slaďárna. V rámci svého žánru nemůžu hodnotit jinak, než vysoce.(26.12.2015)

• Mahalik

Jako malej sem to nepobíral, protože jsem nechápal kam se poděl Buzz a ten jejich strarej barák.(28.9.2006)

• bestlama

Tohle už je oproti původnímu vlastně nic moc ... Ono to vlastně neni nic, jen jméno filmu a herec ... achjo :((20.5.2009)

• Psema

Hloupoučký odvar, snažící se vytěžit co nejvíc z Culkinovi popularity.(18.12.2006)