Sám doma a bohatý

Sám doma a bohatý

Komedie / Rodinný

USA, 1994, 95 min

• Le_Chuck

Stále ešte relatívne pozerateľná family komedia natočená podľa animovaného seriálu Richie Rich (o zazobanom faganovi). Ináč tu pri názve nejeden zaplače a ak by som si toto náhodou kúpil v bláhovej domienke, že to má niečo spoločné so Sám Doma od Columbusa, tak by ma vystrelo a asi by to zlízla chudák predavačka. Nuž zase sa distribútori vytiahli. Ale pár nesplnených deských snov som si tu našiel (ale McKáčer to nieje).(8.6.2005)

60% - Pamatuju si, jak jsem záviděl ten McDonald's přímo v domě. :) Sám doma a bohatý je jinak celkem obyčejná rodinná komedie, kterou hodnotím kladně hlavně proto, jak moc mě bavila jako malého kluka...(27.5.2007)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Prostředí 8/10/// +Macaulay Culkin, zábava, příběh, prostředí, postavy -vždycky mi bylo líto, že to nemá pokračování, vždycky jsem si myslel, že to je pokračování Sám doma 1,2, ale už tehdy mi to přišlo dost rozdílné a říkal jsem si, kde má zbytek rodiny/// Říkali jsme tomu Richie Rich nebo taky Sám doma 3. Tehdy mě to velice bavilo a tento film jsem si užíval.. No a dnes? Dnes jsem se bavil stejně dobře, jen to bylo občas moc dětinské, občas málo drsné, a hlavně "moderní technika" dnes působí směšně, ale zábava je to pořád. A už se těším až se na to za pár let podívám znova./// Celkem 72%///(27.12.2010)