Sám doma a bohatý

Ri¢hie Ri¢h

Sám doma a bohatý

Komedie / Rodinný

USA, 1994, 95 min

Soundtrack Alan Silvestri: 1. I Have A Son ,2. Surprise Guests ,3. Chief Executive Kid ,4. Access Terminated ,5. Something's Missing ,6. Cliffhangers ,7. Sandlotters Attack ,8. Bomb Surprise ,9. Bean Saves The Team ,10. Richiest Kid In The World(14.5.2011)

• kingik

Macaulay Culkin je nejbohatším dítětem na světě, ale přestože miluje své starostlivé rodiče, není šťastný - chybí mu totiž kamarádi. Jenže jednou rodiče zmizí v bermudském trojúhelníku a chlapec je musí zachránit. Čekají nás nějaké ty intriky v podobě zosnovaného plánu na zabití rodiny Richových a hledání ztracených rodičů. Macaulay Culkin se evidentně pokusil navázat na úspěchy filmů Sám doma, ale právě ta zábavnost a nápaditost tomuto filmu hodně chybí. Trapná křečovitost a nesympatický Macaulay Culkin to ovšem převyšuje. 30%(17.12.2009)

Síce je to gýč jak hrom, ale bolo obdobie, keď to pobavilo bez problémov.(29.5.2010)

• movie

Někdy i jedno slovo vystačí, za celý komentář: FUJ!!!!(15.9.2002)

Ri¢hieho Ri¢he jsem viděl jednou teď a několikrát kdysi.. a jako dítěti se mi všechny ty vychytávky (není jich moc, ale kdysi se mi zdálo, že jich je kupa) hrozně líbily. Takže z nostalgie dávám 3*.(3.2.2011)