Sám doma a bohatý

Sám doma a bohatý

Komedie / Rodinný

USA, 1994, 95 min

• Psema

Hloupoučký odvar, snažící se vytěžit co nejvíc z Culkinovi popularity.(18.12.2006)

• Enšpígl

Nejbohatší dítě na zemi -- CHA . Kolikrát ještě bude Culkin Sám doma ? To je strašný !!(17.10.2006)

• Sobis87

Jedno z posledních hlasitějších uprdnutí v kariéře Macaulay Culkina, na které ještě pár lidí slyšelo. Jako zábava pro děti to ještě celkem ujde, ale na první dva díly Sám doma, na kterých parazituje, rozhodně nemá. 40%(1.1.2009)

Když jsem byl malej tak jsem nechápal proč to neni ten samej příběh a proč jsou najednou tak bohatý. Holt distributoři jsou svině. :-)(1.3.2005)

• Shit

Třetí díl snad ani nemusel vznikat, je docela škoda, takhle ničit dobrý jméno předešlých filmů. Je sice pravda, že jsem se občas zasmál, ale jak to bylo podaný spíš jako groteska, tak mi to daleko častěji připadalo trapný a Culckin tam taky byl dost prkenej, ale aspoň vypadal jako zazobanej fracek, akorát že ve filmu tak vypadat neměl, takže to se taky moc nepovedlo(2.6.2005)