101 dalmatinů

Michael Kamen

Trudy Ship

Kostýmy:

Anthony Powell

Těžko uvěřit, že Hugh Laurie, který tak skvěle ztvárnil cynického a prošedivělého Dr. House, zde hraje tak ulítlého a pošukaného imbecila.(7.2.2007)

Remeselne solídne nakrútené, ale obsahovo tak strašne otrepané a predvídateľné, že som skoro zomrel nudou. Takýchto filmov tu už boli stovky a tento medzi nimi vôbec ničím nevyniká. Dobrá zábava jedine pre tých, ktorí chodia do kina raz za desať rokov alebo samozrejme pre malé decká, ktorým stačí k spokojnosti už len pohľad na roztomilého hafana a séria naivných detských ftípkov.(13.4.2002)

• Vojcl

Takhle sprzněnou knižní předlohu jsem už dlouho neviděl.. Hodně špatný scénář, děj je tak plytký že se podle mne nemůže líbit ani dětem! A ti herci? Glenn Closeovou jsem nikdy moc nemusel, Jeff Daniels ujde, ale nemá co hrát. Prostě jedna velká tragédie..(5.12.2005)

Jako díťátko jsem si to převelice užívala :))(7.1.2012)

• Radyo

Tak nevím, ale mně se tenhle film nelíbil. Je pravda, že je určen poněkud jiné věkové kategorii, než jsem já, ale stejně mi zase tak zábavný nepřišel. Znám spoustu lepších dětských filmů, např. Ať žijí duchové. Na dalmatinech byly zajímavé triky, ale dějově byli fakt slabší.(17.7.2002)