101 dalmatinů

Michael Kamen

Trudy Ship

Kostýmy:

Anthony Powell

Hraný film přesně jako od Disneyho :). Zábavný, dojemný, pro děti. Nebo spíš pro rodiny s dětmi. Ale ti pejsánci byli vážně roztomilí, narozdíl od opravdu příšerné Glenn Closeové :). Už se nedivím, že s ní ani ta zvěř nechtěla točit :).(24.3.2003)

:) když si dnes po těch letech vzpomenu jak jsme na to s rodiči šli do kina a stála se 100 metrová fronta a my se těsně před pokladnou dozvěděli, že je vyprodáno měl jsem jakožto 6 letý capart v očích slzy, ale dnes když tak zavzpomínám dostává se mi do tváře úsměv...a zamyšlení..."Sakra, jak jsem se na to jen mohl těšit?!"...možná to je tím, že prostě tenhle film plní svůj účel...zapůsobuje na malé publikum...takže nostalgické 3* Dávám 50%(7.1.2007)

Těžko uvěřit, že Hugh Laurie, který tak skvěle ztvárnil cynického a prošedivělého Dr. House, zde hraje tak ulítlého a pošukaného imbecila.(7.2.2007)

Len kvôli zvieratám.(14.1.2013)

• Sobis87

Od 10-ti let vstup zakázán.(11.7.2009)