Ja som po filme ľutoval najviac dve veci. To, že sa to stalo podľa skutočnosti je smutné, ale na svete sa stávajú podobné a horšie veci na dennom poriadku. Ale z pohľadu filmového to zamrzelo viac najmä tým, že napriek dosť dobrým hereckým výkonom (Foster a Timberlake to roztočili), réžie, kvality technického spracovania a hudby ma príbeh vôbec počas dvoch hodín nenadchol. Pár drsných scén poteší, slušné dojebávky - "...to mám vydržať v chládku dva roky?!" "No a!? Zima, leto, zima, leto a si vonku" - sú na úrovni, no vážnosť situácie totálne zosmiešňuje pár nelogických scén a záver so Sharon mi prišiel úplne absurdný. Veľká škoda nevyužitia obsahovej stránky. 65%.(4.6.2007)

Zhlédnuto na ČT2 v rámci Filmového klubu. Přiznám se, že bych takový film spíše čekal na obrazovce komerční televize - všechny ty drsné hlášky mi pod logem ČT2 přišly až nechtěně vtipné :) Co mi vadilo hodně bylo rozhodnutí odvysílat film v dabingu (navíc dost příšerném, s výjimkou jako vždy skvělého Alexeje Pyška - Bruce Willise). Dle mého soudu připraví u takovéhoto typu filmu dabing diváky minimálně o polovinu dojmu - vidět to v kině v originále, muselo by to působit daleko autentičtěji. Osobně to hodnotím jako vcelku zdařilou rekonstrukci jedné nešťastné událostí, byť k dokonalosti to má daleko (proboha, co měla znamenat ta tlustá Sharon Stone?!). V závěru mi pak nebylo dvakrát lehko, ačkoli jsem celou dobu tušil, jak film asi dopadne. A Justin Timberlake mi jen potvrdil skvělý dojem, který na mě udělal ve filmu "Social Network" z r.2010 - ten týpek je fakt skvělej herec!(9.8.2011)

Režisér slzopudné romance "Zápisník jedné lásky" se vydal do jiných o dost drsnějších vod a servíruje nám dost syrovou podívanou inspirovanou sutečným příběhem. Film je víceméně o životě jedné mladé party, kteří rádi sex, drogy a násilí. Daří se jim do té doby než jeden z nich nechá unést bratra muže, který mu dluží peníze. Nedá se říct, že by rukojmí nějak týrali a popravdě se mu jejich styl života začne dost líbit. I tak se však rozhodnou, že se ho musí zbavit. Rozhodně se nejedná o napínavý thriller ale spíše o sondu do myšlení mladých lidí. Film má slušné tempo a po celé dvě hodiny dokáže dobře zabavit. Výběr herců je celkem pestrý ale žádný z nich nepředvádí nic světoborného a občas to spíše vypadá jako soutěž, kdo dokáže do jedné věty nacpat největší počet slova "fuck". Rozhodně potěší výkon Justina Timberlakea, který je ze všech postav nejvíce uvěřitelný. Za zmínku rozhodně stojí i drsný výkon Bena Fostera, který narozdíl od Emile Hirsche nepřehrává. Celkově vzato slušná podívaná, která se však tváří drsněji než nakonec vypadá.(2.3.2009)

• Jara.Cimrman.jr

Již si ani přesně nepamatuji, kdy jsem naposledy někoho unesl a zabil, ale na druhou stranu vím jistě, že jediným důvodem k mému přiblížení se k dealerskému doupěti by byl příkaz k domovní prohlídce v mých chlupatých rukou. Tím chci patrně sdělit, že tento snímek disponuje vším, čím opovrhuji, takže mi nezbývá než popřát všem překupníkům drog rychlé přemístění do míst, na kterých již nadržení taťkové čekají na své mamky. Mne snímky tohoto typu zkrátka příliš nebaví , trochu mne nudí a tak nějak mi uniká důvod, proč přitom angažovaně pobíhá tolik hereckých es před kamerou.(28.6.2012)

Fuck, tak za tento shit mal Ben Foster dostať motherfuckin´ Oscara! A tá fat bitch Sharon v závere mala tiež fuckin´ dobrý výstup! A... suck my dirty dick! :-)(17.7.2008)