ja nemám výhrady . . . ku koncu možno stačilo v niekoľkých málo scénach trochu povoliť, ale inak som nadšený . . . celý casting skvelý, najmä úplne vyšinutý Ben Foster, ale aj Justin - ten bol fakt skvelý, hustý ksichtík Hirsch po rolách, v akých som ho videl, naozaj urobil obrat, a môj miláčik Willis v príjemnej bokovke spolu s Lynchovým hercom Stantonom . . . drsný film, ktorý - aspoň mne to tak pripadalo, sa "nehrá" na drsný samoúčelne, ale naozaj tá drsnosť z neho ide . . . príjemné prekvapenie . . .(26.8.2007)

Drama / krimi?! Ani nee.. Tak asi 5/6 je to spíš netrapná huličská komedie, kde se občas někdo popere, fuckuje se a šuká (volím schválně tato slova.. chceme přece být cool, že?) - když pominete celý ten cool obleček, tak musíte uznat, že Emile Hirsch (což jsem očekával) i Justin Timberlake (ze kterého jsem původně zvracel) hrají celkem obstojně a dokonce bych řekl, že právě Justin drží celý film pohromadě. Autoři filmu se nám snaží podávat snímek neskutečně autenticky - svědek 1, 2, 3, 4, 5, 6.. - což jim nevychází, a závěr, který by tedy už měl být drama / krimi, je nedopečený, bez křupavé kůrčičky. Škoda, mohlo to být vše mnohem víc šokující, kdybychom od začátku nevětřili ten konec. Přesto se jedná o film, který neurazí a v klidu se na něj dá podívat.(27.12.2008)

Neni to uplne spatny film, je tu par hezkych chlapcu i divek, takze obe polovicky jsou vizualne spokojene :) Horsi to je s dejem a utahanosti. A Sharon Stone. Kde jsou doby se sekackem na led... A sice nemam rada vsechny ty "vseumely" - Jenny Lopez zpiva, tancuje a hraje ve filmech...a rekla bych, ze umi jen to prostredni - ale bacha! On ten Timberlake je nejenom fesak, ale hrat umi taky obstojne. Btw taky jste si vsimli jak Foster exceluje s roli "ujeteho maniaka" a pak nekde v posledni tretine se po nem slehne zem? Proto je ten konec taky o nicem.(2.1.2008)

Přiznám se, film jsem si sehnal jen kvůli účasti (tehdy ještě blonďaté a trochu odhalenější :-)) mé oblíbenkyně Olivie Wilde. Nevěděl jsem, o čem ten film je, nevěděl jsem, kdo další tam hraje, nevěděl jsem prostě o něm nic. Tak jsem usedal před TV s tím, že film může jen překvapit. A ze začátku jo, titulky byly zajímavě udělány, účast Bruce Willise hned ze startu taky potěšila, ale pak… nevím, ale když je vám z ničeho nic představeno asi 15 postav, tak v tom máte docela bordel. Přiznám se, dost dlouho jsem se nudil. Pak to ale konečně začalo být zajímavé (věci okolo (ne)únosu), Amanda Seyfried mě taky potěšila a SPOILER! samotná scéna popravy byla působivá. A právě v tom momentu jsem si řekl, že kdyby to skončilo, filmu bych odpustil mnohé. Konec SPOILERU! Bohužel film pokračoval. Takže za mě je Alpha Dog naprostá definice průměrnosti, které si v mnohých scénách podává ruku s nudou. Naštěstí to zachraňují herečky a pár lepších scén. 50 %. P. S. A pořád nechápu, proč všichni vynášejí do nebe Justina Timberlakea. Nepochopil jsem to u The Social Network a nechápu to ani zde. Nijak výjimečný mi prostě nikdy nepřišel…(18.1.2011)

• Smok

Za 1. Tým, že sa vo filme 367 krát fuckne, neznamená, že je drsný. Za 2. Keď do neho obsadím Justina a nechám ho pobiehať po placi v klobúku po starom otcovi a tričku s plameniakmi (viď. galéria) nebude to dsné ani cool ani keby som ho pokreslil tri krát viac. Za 3. Ak niekoho unesiem a myslím si že za to dostanem mesiac verejno prospešných prác, tak som debil. Za 4. Sranie v obývačke na koberec nie je drsné ale už skôr na smiech. Ukážkový prípad, že keď sa spraví dobré promo, predá sa aj hovno v škatuli, len aby malo červenú stužku.(3.1.2009)