Nezabudnuteľná atmosféra, pravdivý a krutý príbeh, výborné herecké výkony - a hlavne Mazursky, z ktorého išiel mraz po chrbte. Záver bol pre vopred informovaných jasne očakávaný, ale aj tak ma dotlačil k slzám.(4.1.2008)

Paráda, toto ma fakt že dostalo. Bohaté decká hrajúce sa na mafiánov, únos 15 ročného chlapca, tráva, diabolský Ben Foster (Angel z X-Men – The Last Stand), vynikajúci herci (ovšem že aj Justin), brut koniec. Podľa skutočných udalostí.(17.9.2007)

Nic moc, ale Justin je pekný. Preto trošku ovplyvnene .60% Čo už s Justinom??(19.8.2008)

FLÁKAČI+DOMINO Hustý film, ktorý sa viac zameriava na problémy dopsievajúcich ľudí, než sa na prvý pohľad zdá. Všetko plynie pozvoľna, reálne sa budujú vzťahy, postavy sú uveriteľné. Film pôsobí "nefilmovo", ale o to skutočnejšie a silnejšie. Nijako netlačí na city, no vo mne sa odohrával takmer rovnaký boj ako v hrdinoch. Tých tupých (nielen) blondínok tam možno bolo priveľa, ale v danom prostredí to fungovalo... aspoň u mňa...(20.5.2007)

• bassator

Nesympatické mi bylo na filmu úplně všechno... Hercemi počínaje, namachrovanými řečmi pokračově a nezáživným dějem konče... - 6. 10. 2012 - 20%(9.10.2012)