• Morien

Režisér dělá všechno pro to, aby mi divácky zážitek co nejvíc znemožnil, ale jakoby omylem a mezi prsty přece jen jakýsi hypnotický stav vzlíná. Respektive pokud člověk zdárně přežije větší část filmu, tak faktická situace ústřední části mu srdce poněkud zmáčkne. Stejně ale sledování funguje hlavně jako inkubační dílna pro nápady, jak by šlo skutečnost adaptovat osobitěji a působivěji. -"Dude, what's going on? You're crying."(6.9.2016)

Nic moc, ale Justin je pekný. Preto trošku ovplyvnene .60% Čo už s Justinom??(19.8.2008)

Ať je Nick Cassavetes jakýkoliv režisér (mě osobně docela nudil ve většině svých snímků, zejména v jinak vychvalované romanci Notebook), tak jako herec je u mě navždy zakořeněný jako ďábelský Dietrich Hassler z Face/Off. Zde nám předkládá psychologicky působivý příběh dle skutečných událostí (dokázal přivést i takové stálice jako je Willis nebo Sharon Stone), ve kterém se logicky příliš neuvažuje, hlavní je kvalitní obchod, kvalitní party, drogy a alkohol. Hodnocení se pak odvíjí hlavně od toho, jak se na to celé díváte. Přes několik silných momentů nám toho totiž režisér příliš nenabízí. Herecky pak zaujme nejen Hirsh nebo Ben Foster, ale zejména i toliko diskutovaný Timberlake, který patří k nejzajímavější postavě celého vyprávění!!(17.3.2007)

Ľahko nadpriemerný thriller s výborným obsadením, možno trochu zbytočným B.Willisom, či celkom nevtieravým dojmom pôsobiacim J.Timberlakeom. E. Hirsch je trošku nevýrazný oproti skvelo hrajúcemu B. Fosterovi ako "mierne" vyšinutému náckovi. Škoda, že režisér naňho v závere akosi pozabudol. Príbeh je zaujímavý, ale dosť zaskočí i zamrazí smutný záver, zvlášť, keď sa zdalo, že je všetko v pohode. Takto v živote chodí, život je sviňa. 60%.(20.6.2011)

Nezabudnuteľná atmosféra, pravdivý a krutý príbeh, výborné herecké výkony - a hlavne Mazursky, z ktorého išiel mraz po chrbte. Záver bol pre vopred informovaných jasne očakávaný, ale aj tak ma dotlačil k slzám.(4.1.2008)