Ať je Nick Cassavetes jakýkoliv režisér (mě osobně docela nudil ve většině svých snímků, zejména v jinak vychvalované romanci Notebook), tak jako herec je u mě navždy zakořeněný jako ďábelský Dietrich Hassler z Face/Off. Zde nám předkládá psychologicky působivý příběh dle skutečných událostí (dokázal přivést i takové stálice jako je Willis nebo Sharon Stone), ve kterém se logicky příliš neuvažuje, hlavní je kvalitní obchod, kvalitní party, drogy a alkohol. Hodnocení se pak odvíjí hlavně od toho, jak se na to celé díváte. Přes několik silných momentů nám toho totiž režisér příliš nenabízí. Herecky pak zaujme nejen Hirsh nebo Ben Foster, ale zejména i toliko diskutovaný Timberlake, který patří k nejzajímavější postavě celého vyprávění!!(17.3.2007)

ja nemám výhrady . . . ku koncu možno stačilo v niekoľkých málo scénach trochu povoliť, ale inak som nadšený . . . celý casting skvelý, najmä úplne vyšinutý Ben Foster, ale aj Justin - ten bol fakt skvelý, hustý ksichtík Hirsch po rolách, v akých som ho videl, naozaj urobil obrat, a môj miláčik Willis v príjemnej bokovke spolu s Lynchovým hercom Stantonom . . . drsný film, ktorý - aspoň mne to tak pripadalo, sa "nehrá" na drsný samoúčelne, ale naozaj tá drsnosť z neho ide . . . príjemné prekvapenie . . .(26.8.2007)

Ľahko nadpriemerný thriller s výborným obsadením, možno trochu zbytočným B.Willisom, či celkom nevtieravým dojmom pôsobiacim J.Timberlakeom. E. Hirsch je trošku nevýrazný oproti skvelo hrajúcemu B. Fosterovi ako "mierne" vyšinutému náckovi. Škoda, že režisér naňho v závere akosi pozabudol. Príbeh je zaujímavý, ale dosť zaskočí i zamrazí smutný záver, zvlášť, keď sa zdalo, že je všetko v pohode. Takto v živote chodí, život je sviňa. 60%.(20.6.2011)

Neni to uplne spatny film, je tu par hezkych chlapcu i divek, takze obe polovicky jsou vizualne spokojene :) Horsi to je s dejem a utahanosti. A Sharon Stone. Kde jsou doby se sekackem na led... A sice nemam rada vsechny ty "vseumely" - Jenny Lopez zpiva, tancuje a hraje ve filmech...a rekla bych, ze umi jen to prostredni - ale bacha! On ten Timberlake je nejenom fesak, ale hrat umi taky obstojne. Btw taky jste si vsimli jak Foster exceluje s roli "ujeteho maniaka" a pak nekde v posledni tretine se po nem slehne zem? Proto je ten konec taky o nicem.(2.1.2008)

Docela zábavný film s drogovou tématikou, který ovšem na konci zkazila do očí bijící snaha režiséra Cassaveteseho natočit sociálněkritický film, který má diváky šokovat a poučovat. Sahron Stone nalíčená na tlusťošku je neskutečně směšná a do filmu se nehodí stejně jako Bruce Willis. Mladí herci Hirsch a Yelchin jsou ale skvělý. Dokonce i Justin Timberlake (ač ho jako zpěváka nemusím) je zábavný a svou roli zvládá s přehledem.(31.3.2007)

• - Píseň "Say Goodbye to Hollywood" byla do doundtracku filmu přidána jako odkaz k hlavní postavě - Johnnymu Trueloveovi - vlastním jménem Jesse James Hollywood. (Candice)

• - Skutečná matka oběti Susan Markowitz navštívila promítání filmu a údajně byla ztvárněním svého syna v podaní Antona Yelchina zasažena. Po promítání objala Sharon Stone, která ji ve filmu hrála. (Sufferer)

• - Ben Foster se na svou roli připravoval s drogově závislými, aby pochytil životní styl této sociální skupiny. Na vytvoření dojmu, že něco bere, užíval oční kapky, které mu mohly za plného denního světla vážně poškodit zrak. Po place se tedy pohyboval jen ve stínu a s režisérem mluvil se zavřenýma očima. (imro)