Netypická gangsterka s typickými znaky zasazená do prostředí mladých lidí z vyšší vrstvy, kteří si víc na skutečné kriminálníky hrají, než jimi jsou. I když musím říct, že je tu přefuckováno (a to se mi Big Lebowski a Casino svým jazykem moc líbí) a přestylizováno (a to Sin City miluju), něco mě na tom filmu zaujalo a s kdyby ten film někdo o čtvrt hodinky zkrátil, s radostí bych si ho za pár dnů pustila znova.(19.12.2008)

FLÁKAČI+DOMINO Hustý film, ktorý sa viac zameriava na problémy dopsievajúcich ľudí, než sa na prvý pohľad zdá. Všetko plynie pozvoľna, reálne sa budujú vzťahy, postavy sú uveriteľné. Film pôsobí "nefilmovo", ale o to skutočnejšie a silnejšie. Nijako netlačí na city, no vo mne sa odohrával takmer rovnaký boj ako v hrdinoch. Tých tupých (nielen) blondínok tam možno bolo priveľa, ale v danom prostredí to fungovalo... aspoň u mňa...(20.5.2007)

DVD/// Obsazení 8/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Prostředí 5/10/// +dobře zahrál Anton Yelchin i Justin Timberlake, špatně si nevedli ani ostatní -chybělo mi tu napětí, nic to se mnou nedělalo, ani v závěru, občas to bylo ukecané a zdlouhavé, až nudné, někdy mi přišlo, že se postavy chovají iracionálně, já bych se asi choval jinak, také mi vadila hlasitější hudba oproti slabému mluvenému slovu/// Docela jsem byl na tenhle film zvědavý, ale čekal jsem trochu něco jiného. Při letmém pohledu v originále mi to přišlo zábavné tím jak se ve filmu mluví sprostě. V češtině to tolik nevyzní. Dějově je film dost nevýrazný, moc z něho nadšený nejsem./// Celkem 57%///(27.4.2011)

Docela zábavný film s drogovou tématikou, který ovšem na konci zkazila do očí bijící snaha režiséra Cassaveteseho natočit sociálněkritický film, který má diváky šokovat a poučovat. Sahron Stone nalíčená na tlusťošku je neskutečně směšná a do filmu se nehodí stejně jako Bruce Willis. Mladí herci Hirsch a Yelchin jsou ale skvělý. Dokonce i Justin Timberlake (ač ho jako zpěváka nemusím) je zábavný a svou roli zvládá s přehledem.(31.3.2007)

:::::::::::::::::::::::::::: Tak tohle jsem nějak nepobral ???? Možná ani nepochopil ........ ::::::::::::::::::::::::::(23.1.2009)

• - Skutečná matka oběti Susan Markowitz navštívila promítání filmu a údajně byla ztvárněním svého syna v podaní Antona Yelchina zasažena. Po promítání objala Sharon Stone, která ji ve filmu hrála. (Sufferer)

• - Aplha Dog byl závěrečným snímkem festivalu Sundance. (imro)

• - Realitou inspirovaná story vydělala studiu Universal během prvního víkendu promítání (12. – 14. 1. 2007) 6,4 mil. dolarů na šesté příčce žebříčku návštěvnosti. Celkový zisk v amerických kinech dosáhl 15,2 mil. dolarů. (imro)