tak mňa ten film dostal.vyborný herci ( aj Justin Timberlake ) skvelá hudba , strih ,réžia a naozaj hustý záver.(30.4.2007)

Scénář: Nick Cassavetes .. Tento film se snaží o dvě věci. Být zatraceně cool a šokovat svým dějem o fatálním únosu malého chlapce. Samozřejmě, to první celkem vychází. Je tu (blbeček:-)) Justin, spousta krásných a blbých slečen, hulení a pohodové mejdany v luxusních bejvácích. Takže hezká fazóna se celkem povedla. To druhé už tak díky režii nevychází, přestože je téma silné.. Bruce Willis zde má sice jen malou roli, ale mě rozhodně potěšil. Film s jeho účastí bych si dal, byť by byl jakýkoliv. Stejně jako účast Sharon Stone nebo Justin Timberlake (který byl místy nesnesitelně namachrovaný, ale celkově nehrál zas tak špatně - a to ho jako zpěváka nesnáším!) měla i ta jeho sloužit ke zviditelnění drsného příběhu, kterému k nadprůměrně zvládnuté výšině chyběla jen lépe zvládnutá režie, zvláště závěrečné třetiny.(25.3.2007)

• Morien

What the fucking God was that? Man, I don't fucking know. I will just fucking forget it.(2.7.2008)

Občas mírně kritizovaná Cassavetesova režie mě vyhovuje hlavně díky silným příběhům. Přestože zde mě nejvíce zamrzel fakt, že Ben Foster nedostal daleko větší prostor. Ten člověk je prostě magor! V dobrém slova smyslu. Každou svou scénu neuvěřitelně nakopl a podívá jeden ze svých mnoha přesvědčivých výkonů. Koneckonců přes počáteční pochyby svou roli v pohodě zvládne i Justin. Na tyhle naivní kluky je zkrátka radost pohledět. 75%(24.9.2015)

Emile Hirsch hlavně celou dobu vypadá divně. Justin Timberlake i Ben Foster působí ve svých rolích mnohem přirozeněji, a zapomínat by se nemělo ani na Antona Yelchina, jehož postavu je velmi snadné pochopit. Naprosto příšerný byl poslední výstup toho, co vyrobili maskéři ze Sharon Stone, ale tohle by nejspíš neuhrála ani mnohem lepší herečka. Režijní hrátky s rozdělováním obrazu mi přišly bezúčelné, zato osudovost vyjádřená číslováním svědků v titulcích byla dobrým krokem. Něco se prostě povedlo a něco ne. :-/(13.8.2011)