Obyčejná soudnička o "zlých dětech." Kladu si otázku, proč takovéhle filmy vlastně vznikají: dopodrobna popíšou situaci, ukážou 40 svědků, chvílemi odpočítávají každou minutu, ukážou zločin a v závěrečných titulcích si mravokárně pochutnají na hlavních strůjcích... a to je tak všechno. What´s the fuzz? To samé natočil Larry Clark v Šikaně a nikod z toho na větvi nebyl. Ale přehrávající obtloustlá (samozřejmě namaskovaná) Sharon Stone pobavila, to zase jo:) Od mladého Cassavetese jsem čekal něco promyšlenějšího....(22.10.2007)

Absolútna nevyváženosť, ktorá totálne udupala pôvodnú myšlienku tvorcov (teda ako tak čítam, niektorý sú od sťastia posratý z toho, že tam bolo každé druhé slovo FUCK, no čo už). Najskôr sa nám dostáva teen movie a strašne cool party, postupne sa vytvára náznak zápletky, ktorá sa vyhrotí do dosť hustej atmosféry, aby ju pochovala Sharon a jej úbohý výstup (hanba!!!) a záver je aspoň zaujímavým po tej informatívnej stránke. Nie je to zlé, len to by musel na režisérskej stoličke sedieť niekto iný. Scéna popravy, čo mal byť najsilnejší moment, bola absolútne žalostne nasnímaná a bolo videť že to je štúdio (došli prachy???). Prekvapil Timberlake (ktorého inak nemôžem ani cítiť) a Ben Foster, ktorý je ako stvorený pre postavu magora! Škoda premrhanej šance a potenciálu, pretože námet bol veľmi silný..Takto je to len lepší priemer...3,5*/5 Btw, Emile Hirsch tu v niektorých záberoch vyzeral ako dvojča Jacka Blacka:)))(19.7.2007)

Fuck, tak za tento shit mal Ben Foster dostať motherfuckin´ Oscara! A tá fat bitch Sharon v závere mala tiež fuckin´ dobrý výstup! A... suck my dirty dick! :-)(17.7.2008)

• - Herec Anton Yelchin sa vo filme vydával za 17 ročného, ale neskôr jeho pravý vek - teda 15 rokov - prezradil kamoš z party. Pričom v skutočnosti mal počas točenia filmu naozaj 17. (Cappuccino)

• - V jednej scéne udrie Sharon Stone Bena Fostera do nosa tak tvrdo, že Ben začne z nosa krvácať. Ben povedal Sharon aby ho tvrdo udrela kvôli tomu, že chcel aby scéna pôsobila čo najrealistickejšie. (ladko)

• - Nadávka "fuck" a jej odvodeniny padnú vo filme 367 krát. (ladko)