Netypická gangsterka s typickými znaky zasazená do prostředí mladých lidí z vyšší vrstvy, kteří si víc na skutečné kriminálníky hrají, než jimi jsou. I když musím říct, že je tu přefuckováno (a to se mi Big Lebowski a Casino svým jazykem moc líbí) a přestylizováno (a to Sin City miluju), něco mě na tom filmu zaujalo a s kdyby ten film někdo o čtvrt hodinky zkrátil, s radostí bych si ho za pár dnů pustila znova.(19.12.2008)

FLÁKAČI+DOMINO Hustý film, ktorý sa viac zameriava na problémy dopsievajúcich ľudí, než sa na prvý pohľad zdá. Všetko plynie pozvoľna, reálne sa budujú vzťahy, postavy sú uveriteľné. Film pôsobí "nefilmovo", ale o to skutočnejšie a silnejšie. Nijako netlačí na city, no vo mne sa odohrával takmer rovnaký boj ako v hrdinoch. Tých tupých (nielen) blondínok tam možno bolo priveľa, ale v danom prostredí to fungovalo... aspoň u mňa...(20.5.2007)

Nejdřív jsem se divila, proč se na to vlastně dívám - parta věčně zhulených blbečků vymýšlí hovadiny a jeden pošahanej nácek mlátí do všeho, co mu přijde pod ruku (zlatej Kult hákového kříže a Edward Norton), ale pak jsem byla mile překvapena, hlavně Justinem. Rozhodně líp hraje, než zpívá.(5.2.2008)

Buď bych to bral jako slabší čtyři nebo silnější tři, ale přesto nevím, co si mám po(ch)čít. Na začátku to vypadá jako další slaďouškovská forma pro náctileté pipiny, které můžou vlhnout z Timbrkváka nebo Debila Hirsche. Postupně se to mění k dramatu o drogách a na konci je to zakončeno silným thrillerovým pojetím. Postupné uchopení děje měnící se v žánrových formalitách, aby se nakonec ukázalo, že film vlastně neví, čím chce být. Ententyky, dva Timbrlejky ... tak třeba drama! I přesto to není stupidní tlachačka o ničem a dá se na to dívat. Lehce nadprůměrné drama s výborným obsazením.(7.12.2013)

Výborně natočenej film o puberťácích a jejich velkolepých plánech. Ale jako vždy sse něco posere. A tak nezbývá dělat vše co je napadne. K filmu jsem přistupoval jako k dalšímu feťáckýmu filmu z mnoha, nakonec jsem byl mile překvapen. Herci odváděly skvělou práci a dokonce mě překvapil i Timberlake. Film má poměrně rychlé tempo, a uteče jako voda, i když pravda celkem mi vadila vsuvka opravdového záběru s matkou. Přišla mi poměrně dlouhá a o ničem. Nicméně camea mladých známějších herců potěšily stejně tak jako Stoneová a Willis. Film sice není pro každého ale mě se líbil.(10.9.2010)