Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shadwell
  *****

  Alpha Dog je ohromně zajímavý v tom, že nestojí na hlavní „based on true“ linii, ale staví do popředí jednotlivé peripetie, večírky a kalbičky. Tenhle koncept nedůležitého příběhu, ale důležitých jednotlivých scén je hodně drzý a svůdný. Jen u toho Timberlakea si nejsem jist, jestli umí doopravdy hrát, nebo mu zas někdo za bakšiš „zkomponoval" kulervoucí charakter.(17.11.2008)

 • TheMaker
  ***

  :::::::::::::::::::::::::::: Tak tohle jsem nějak nepobral ???? Možná ani nepochopil ........ ::::::::::::::::::::::::::(23.1.2009)

 • bassator
  *

  Nesympatické mi bylo na filmu úplně všechno... Hercemi počínaje, namachrovanými řečmi pokračově a nezáživným dějem konče... - 6. 10. 2012 - 20%(9.10.2012)

 • gilmore_girl
  ***

  Na filmy o fetacich a drogovych dealerech zasadne nekoukam, protoze mi vzdycky hnou zluci, a protoze je tenhle navic podle skutecne udalosti, jsem o to vic znechucena, ze se neco takoveho vazne deje. Udelala jsem vyjimku jen kvuli Antonu Yelchinovi, ale protoze pro nej mam takovou slabost, hnulo mi to nejen zluci, ale i slznymi kanalky. Nelituju, protoze jsem se zase mohla nabazit jeho hereckeho umu, ale jsem si jista, ze uz tenhle film nikdy neuvidim znovu.(26.6.2010)

 • petero
  *****

  Paráda, toto ma fakt že dostalo. Bohaté decká hrajúce sa na mafiánov, únos 15 ročného chlapca, tráva, diabolský Ben Foster (Angel z X-Men – The Last Stand), vynikajúci herci (ovšem že aj Justin), brut koniec. Podľa skutočných udalostí.(17.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace