Nějak jsem čekal něco trochu jiného, .... jsem ale rád, že se ve filmu zmínili o tom, že pochází ze Slovenska, a taky je tam scénka kde se mluví slovensky. Ale zpět k filmu, ... trošku nuda, nebýt docela dobře zahraných rolí, tak dám méně. A dávám za tři, protože si to nehraje na něco, na co to nemá.(5.12.2007)

• Haluzz

Naprosto všechno co nemám rád na wannabe-životopisnejch filmech, kdy se mi oči a uši potáhnou celofánem a skučím ...(13.9.2011)

Film = stylistická polodokumentární koláž téměř bez děje. Herecké výkony = velmi vydařené kopie reálných předobrazů. Děj = párty, factory, fetování, romantika (??tahle část je nejhorší), dojezd, smrt. I přesto mám pro takové samoúčelně prázdné exhibice občas slabost. Nejspíš v tom všem cítím nadšení pro dané téma. Po stránce filmařské Factory Girl exceluje, po stránce emoční lehce pokulhává a poskytuje jen málo prostoru pro sžití se s hrdiny, nicméně alespoň nějaký malý potenciál a náznak čehosi víc v tomhle směru má. 60%(24.8.2007)

Charismatická Edie, geniální Andy a celý svět kolem nich v trochu zvláštním filmu, místy zmatený, chaotický, místy výjimečný. Ale takový přece sám Warhol byl, ne?(10.3.2012)

Film sám o sebe nič prevratné ale je zaujímavé dozvedieť sa niečo zo života Warhola a jeho Warholky. A Sienna Miller je výborná.(20.9.2009)

• - Katie Holmes byla původně obsazena do role Edie Sedgwickové, ale nakonec z toho vycouvala, protože kvůli své víře nechtěla hrát drogově závislou. Navíc před natáčením otěhotněla. (HappySmile)

• - V originálním znění mluví matka Andyho Warhola česky. (HappySmile)

• - Bob Dylan hrozil producentům, že je zažaluje pro pomluvu, protože film jej údajně zobrazuje tak, jako by byl zodpovědný za Sedgwickovu smrt. Ve scénáři se tedy ani jednou neobjeví jeho jméno a postava, kterou hraje Hayden Christensen, je zde nazývána prostě muzikant. (HappySmile)