Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HappySmile
  ***

  Sice dobře natočený film s dobrými hereckými výkony, ale dějová linie nijak zvlášť nezaujme.(18.11.2008)

 • Vodnářka
  ****

  Charismatická Edie, geniální Andy a celý svět kolem nich v trochu zvláštním filmu, místy zmatený, chaotický, místy výjimečný. Ale takový přece sám Warhol byl, ne?(10.3.2012)

 • mysiak
  *

  Strašne zle artovo natočený film..fakt neviem akurát len postavy tam boli..ináč totálne wtf?...Sienna Miller ináč nič..slabota(9.1.2010)

 • gudaulin
  **

  Warholka selhává už ve svém prvotním záměru natočit životopisný film o dobové hvězdičce americké popkultury 60. let, která se záhy předávkovala drogami. O nic víc než zachytit životní příběh lehkomyslné holčičky z bohaté rodiny scénář neusiluje, jenže to je proklatě málo. Edie Sedgwick nepředstavovala nějakou výraznou osobnost, není zkrátka dostatečně zajímavá jako ústřední hrdinka filmu. Tohle by fungovalo řekněme u Janis Joplin, ale v tomhle případě měl být film spíš než o bezvýznamné oběti drog o Warhol Factory, bizarním prostředí newyorské umělecké komunity nasáté drogami a jejich snobské klientele. Takhle je jediným plusem přítomnost Sienny Miller, které to opravdu sluší, i když už jí drogy nezadržitelně táhnou ke dnu. Tady si člověk uvědomí, čím se inspirovala móda heroin chic style v 90. letech. Nic víc už na tomhle kousku zajímavého není. Celkový dojem: 35 %.(9.7.2013)

 • GILLWANDER
  ***

  Takže Warhol bol takpovediac záporák? Samozrejme v tomto filme, no možno bol aj v skutočnom živote?! To je jedno, hlavne, že priniesol kúsok nového umenia do doby, kde všetci ešte pozerali do minulosti. Andy ist best! 70%(1.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace