Komedie / Drama / Romantický / Dobrodružný

USA, 2005, 108 min

Heath hrál pořád dobře.A't role padoucha nebo hezouna odehraje to naplno(26.7.2008)

Jak už tu bylo asi mnohokrát řečeno, lehké, svěží, zábavné, dobové a s nádherně sexy Natalií Dormer nažhavenou tak, že trhá i dřevěné zábradlí benátských mostů.(9.4.2006)

Heath Ledger je jako Casanova neodolatelný svůdník a role mu perfektně sedne. I ostatním hercům se daří upoutat na sebe pozornost (Sienna Miller nebo Oliver Platt). Bohužel to je asi tak největší klad téhle trochu naivní taškařice. Zkušený Lasse Hallstrom nenamíchal tak kvalitní koktejl, který bych si chtěl objednat pokaždé když jdu do svého oblíbeného baru. Příště sáhnu po něčem ostřejším. Příběh Casanovy jsem si představoval, že bude vystavěn jinak, ale Casanova je tu líčen jako milý muž, který je přátelský ke svému okolí, ačkoliv ve skutečnosti tomu tak nebylo. Průměr, který životní osudy Casanovy dost zkresluje. Čekal bych rozhodně víc. 50%(19.1.2009)

Heath ve své možná nejméně hrající roli, protože svádění krásných žen a slečen mu jistě jde tak přirozeně, že vlastně ani hrát nemusí. Zasmál jsem se, pobavil, a až na komentáře mého mladšího brášky jsem se nenudil, takže film splnil účel (( ::(13.9.2006)

Heath je roztomilý Casanova, nedivím se tomu zástupu chtivých dam... :-) Ale víc jak půl hodiny před koncem nám vypli elektriku, takže si to dílko zhodnotím příště, snad. :-)(15.11.2010)