poster

Perfektní láska

 • USA

  Perfect Fit, A

 • Slovensko

  Hra osudu

Drama / Thriller

USA, 2005, 85 min

Režie:

Ron Brown

Kamera:

Learan Kahanov

Producenti:

G. Mac Brown

Střih:

Joe Hobeck

Kostýmy:

Zulema Griffin
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  **

  Do you really know who you're dating?(31.8.2011)

 • mil@n.fanatik
  ***

  Dávám 3 a půl * Velmi se mi toto romantické drama líbilo, uvažoval jsem i o 4*, ale probuzení ze sna do reálu tam bylo až příliš na můj vkus, a tak si myslím, že si to víc, jak 3 pěkné hvězdičky nezaslouží:-)) Ale moc pěkný a zajímavý film.. Hodnocení - 65%(6.9.2010)

 • sin34
  ****

  Nemel jsem zadne ocekavani, ale film me mile prekvapil. Z Adriana Greniera sel opravdu strach a moc jsem nedokazal odhadovat, co v pristich minutach ci vterinach udela. Leila Arcieri byla krasnou ozdobou.(21.11.2008)

 • RetroMan
  ***

  Moc pěkný mrazivý thriller o snaze zakomplexovaného mladíka obstát ve svém prvním vážném vztahu. Zřejmě se každý mladík snaží udržet si své děvče "za každou cenu". Leila Arcieri je moc krásná, a tak mi ji přišlo o to víc líto. Bylo mi ale dopředu jasný, jak to asi dopadne, protože Johnova labilita z něj úplně crčela. Myslím, že to je i dobré ponaučení pro děvčata - perfekcionismus je svinstvo.(9.7.2010)

 • topi
  odpad!

  Film jsem měl možnost shlédnout v nočních hodinách na Tv Barrandov a takovou sračku po všech stránkách (ať už "hereckých", scénáristických, kamerových či režijních) jsem dlouho neviděl. Nerozumím lidem, kterým se může tenhle příšernej a tupej paskvil vůbec líbit.(4.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace