Perfektní láska

Learan Kahanov

G. Mac Brown

Kostýmy:

Zulema Griffin

Moc pěkný mrazivý thriller o snaze zakomplexovaného mladíka obstát ve svém prvním vážném vztahu. Zřejmě se každý mladík snaží udržet si své děvče "za každou cenu". Leila Arcieri je moc krásná, a tak mi ji přišlo o to víc líto. Bylo mi ale dopředu jasný, jak to asi dopadne, protože Johnova labilita z něj úplně crčela. Myslím, že to je i dobré ponaučení pro děvčata - perfekcionismus je svinstvo.(9.7.2010)

Nemel jsem zadne ocekavani, ale film me mile prekvapil. Z Adriana Greniera sel opravdu strach a moc jsem nedokazal odhadovat, co v pristich minutach ci vterinach udela. Leila Arcieri byla krasnou ozdobou.(21.11.2008)

• Terva

Do you really know who you're dating?(31.8.2011)

Kdybych potkal takovouhle kočičku,a byl by to můj pvní vážnější vztah,asi bych se taky choval jako on,prostě veliká láska může i znamenat velké potíže a žárlivost,címž je vlastně propleten tento film,ale bohužel se taky "pyšní" snovými představami,které mi akorát ten film ničily a ukazovaly vnitro narušeného chlapa,který nebyl až tak zlej...(14.6.2011)

• topi

Film jsem měl možnost shlédnout v nočních hodinách na Tv Barrandov a takovou sračku po všech stránkách (ať už "hereckých", scénáristických, kamerových či režijních) jsem dlouho neviděl. Nerozumím lidem, kterým se může tenhle příšernej a tupej paskvil vůbec líbit.(4.4.2014)