Prasátko Peppa (TV seriál)

Peppa Pig

Prasátko Pepina

(Velká Británie)

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 2004, 52x5 min

Julian Nott

U prasnice Peppy se vždycky uklidním po práci :-) a pejsek dělá Pí a ptáček dělá Haf..... chro chroo(19.1.2014)

Buhehe Ja som śvinka Peppa "kroch".(30.11.2008)

• Dudek

Další útok na dětské mozky, který tentokrát ovšem není tak intenzivní jako v případě "Teletubbies". Nepočítáme-li šílené zpracování, mám namysli zejména animace, zbývá ke kritizování snad jen strašný scénář a dívka jména Pepa s bratříčkem, jejichž vzájemné pouto se blíží psychické tyranii. No dobrá trochu přeháním a možná kritizuji něco co mi rozhodně není určeno, ale ani moje pětiletá setřenka se u téhle hovadiny nebavila. Btw rozhodně to není roztomilé, ať žije Bořek. 10%(18.11.2006)

Když dávali tento seriál pro nejmenší poprvé, říkal jsem si: "Ty vole, co je to za fény?" Nešlo mi do hlavy, proč tvoří pohádky o fénech. Skutečnost byla ale mnohem děsivější, nejednalo se o fény, ale o prasátka, býky, antilopy, psy a další známá zvířátka. Seriál se brzy stal favoritem mé tříleté dcery a mně nezbylo, než si některé díly vychutnávat neustále dokolečka. Nakonec mohu říct, že: "je to strašná prdel, ty vole." Je to bezelstné, miloučké, bez násilí a "zla", nepoučuje tou vlezlou formou, ale spíše jednoduše vysvětluje, a hlavně baví. Dovede spolehlivě rozesmát malé i velké. Ano, a je triviální. Zápletky jak z nosu. Tatínek nemůže najít brýle a tak je Pepina s bratrem Tomem hledají a nakonec se zjistí, že na nich tatínek celou dobu seděl. Hihihihihihi. Pepiny rodina nakonec sebou třískne o zem a strašně se tomu hihňá. Je to blbé až je to dobré. No, a mě teď čeká jen namalovat ty fény po celém dětském pokojíčku.(16.4.2014)

• Happykubas

Prasátko pepina. Ou...už podle názvu to není moc lákavé. Viděl jsem pár dílu a kdybych to měl vystihnout upřímně, tak bych to označil za stupiditu. Jádrem seriálu jsou nesmyslné a hloupé příběhy, navíc doprovázené děsným chrochtáním členů rodiny prasátek. A po vizuální stránce je to stejně tak smutné. Doufám, že si děti díky této jednoduché animaci nebudou představovat opravdového "vepře" jako růžovou kuličku s trčícími špilkami (končetiny) a na hlavě s rypáčkem, který je tak obludně umístěn na čele. Omlouvám se za takové detailní popisy, ale je to tak.(23.1.2008)

Vzhledem k tomu, že je pořad určen pro děti předškolního věku a určitě tak od té doby, co teprve začínají vnímat televizi a pohybující se obrázky v ní, tak podle toho taky tak hodnotím. Za mě by to byla maximálně jen jedna hvězdička a i tak bych se musela přemáhat. Jenomže já si moc dobře pamatuji, jak dceru v tom nízkém věku tenhle pořad bavil. Je mi jasné, že kdyby mohly hodnotit děti, naflákaly by tam pět hvězd jen by to hvízdlo ... já teda, i přes své sebezapření, dám za děti hvězdy čtyři.(14.11.2013)

Skvělý animovaný seriál pro ty nejmenší diváky CHROCHT! o roztomilé prasečí rodince. Moc se mi líbí CHROCHT! převracení tradičních rodinných schémat - zatímco tatínek vaří CHROCHT! oběd, maminka pracuje na počítači CHROCHT!. Animace je hodně jednoduchá ale líbivá. Vždycky můžu umřít smíchy, když slyším jak rodinka mluví (asi jsem to od nich taky chytla CHROCHT!) :)) Mám pocit, že tento optimistický pohled na svět je pro malé děti ideální... CHROCHT!! :)(18.11.2006)

Disaurus(23.6.2012)

Hlavy v podobě dvoudírkatých penisů či sněžných děl, řeč proložená zvuky, vzešlými z rakoviny hrtanu, animace jednodušší, než Mesárošová.... haranty to baví. Bohužel. Nechápu, proč si děti do čtyř let věku neoblíbí péčko? Proč s nimi musíme čumět na fény?(28.5.2014)

• WANDRWALL

Nechutná animace, pitvořící se vepříci, a jejich dobrodružství je mlácením prázdné slámy. Jak se může prasečí holčička jmenovat Peppa? Copak nejsou pro prasečí holčičky vhodnější jména?(7.9.2010)

• DJ Obelix

Naprosto banální příběhy prasečí famílie, které se každým dílem doslova prochrochtají a na konci vždy společně spadnou na záda a chrochtají. A občas také chrochtají...(5.1.2009)

• Pepinec

I já si seriál o sobě představoval jinak...(15.11.2013)

"Prasátko Pepina, zkroucená štětina, zábavné převelice, smíchotů na tisíce, než se nazdáš je to v čudu, zas běžím zahánět nudu, až zas půjde v televizi, zbaví mne pochmurních vizí a ja rozradosten hned, poběžím dělat krajší svět." Dovolil som si citovať svoju českú pseudoobdobu, ale teraz trochu vecne a k veci. Pepinak, i keď na prvý pohľad môže pôsobiť odpudivo, infantilne a hrozivo, je vskutku výborným detským seriálom, ktorý dokonale spĺňa kritériá zábavy pre najmenších a, ako viem zo skúseností vlastných aj známych, dokáže zaujať a pobaviť aj vybraných dospelých (chovanci ústavov sa nerátajú). Vlastne je to taký malý televízny zjav, ktorý si nezaslúži dlhodobú pozornosť, ale na občasné spestrenie a zlepšenie nálady funguje priam zázračne. A to sa počíta. Kroch! 90%(30.4.2014)

Animovaná mírumilovná "prasárna" pro děti mladšího předškolního věku (tak kolem tří let, plus-minus). Ty to pobaví a snaží se i něčemu přiučit a o lecčem poučit. A na mně mnoho příběhů a scének, jejichž vtipná nadsázka evidentně "pomrkává" na světaznalejší dospěláky, také vyloudily nejeden úsměv. Tak hurá do blátivé louže... chro chro :)(1.7.2014)

• Baxt

Nemohu si pomoct - smál jsem se, až jsem se za břicho popadal. Záleží ale na tom, jestli to tvůrci myslí vážně nebo jestli zvířecí prostředí prasečí rodinky v čele s protivnou vepřící stvořili jako parodii na Teletubbies a podobné dětské srágory. Podle mě něco mezi. Kde jinde se veškerý humor točí kolem "tlustého bříška" tatínka a prasátka Tomíka, který miluje dinosaury a řádně to dává najevo ("Co chceš za zmrzlinu?" -"Disaurus!" ; "Co koupíme dál?" -"Disaurus!"), přičemž se dokáže leknout sám sebe v tyranosauřím obleku v zrcadle? Vivat prasátko Pepina!(7.5.2009)

Není to špatné. Na TV se v tu dobu nic neděje a ty prostoduché příběhy slušně zabíjí čas. Být malým dítětem tak u obrazky sedím par centimetrů od ní.(29.11.2008)

• gogos

Extrémně lobotomistický hnis, který napadá naše děti... Autor by zasloužil dlouhé a bolestivé mučení, stejně jako každý rodič, který todle pouští svým dětem.(20.2.2014)

• K.I.N.G.

To je animované nebo se na to někdo vyblit? Navíc nutno říct, že víc dobrodružství zažívám při psaní tohoto zbytečného komentáře, než hrdinové této stoky ve svých epizodách.(5.11.2008)

Měním názor, pro cílovku jakou jsou děti v předškolním věku je to super pohádka a 3 hvězdy si zaslouží.(10.5.2014)

Často jsem se i pousmál a to chrochtání na začátku ,dabing i původní znění jsou celkem dobré a zabaví to malé děti?není to sice Máša a medvěd ,ale je to nadabované(12.4.2013)

<< předchozí 1 2 3 4 5