poster

Prasátko Peppa (TV seriál)

 • Česko

  Prasátko Pepina

 • Velká Británie

  Peppa Pig

 • Slovensko

  Prasiatko Peppa

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 2004, 52x5 min

Hudba:

Julian Nott
 • Fabienne
  ****

  Skvělý animovaný seriál pro ty nejmenší diváky CHROCHT! o roztomilé prasečí rodince. Moc se mi líbí CHROCHT! převracení tradičních rodinných schémat - zatímco tatínek vaří CHROCHT! oběd, maminka pracuje na počítači CHROCHT!. Animace je hodně jednoduchá ale líbivá. Vždycky můžu umřít smíchy, když slyším jak rodinka mluví (asi jsem to od nich taky chytla CHROCHT!) :)) Mám pocit, že tento optimistický pohled na svět je pro malé děti ideální... CHROCHT!! :)(18.11.2006)

 • DJ Obelix
  *

  Naprosto banální příběhy prasečí famílie, které se každým dílem doslova prochrochtají a na konci vždy společně spadnou na záda a chrochtají. A občas také chrochtají...(5.1.2009)

 • Madsbender
  *****

  "Prasátko Pepina, zkroucená štětina, zábavné převelice, smíchotů na tisíce, než se nazdáš je to v čudu, zas běžím zahánět nudu, až zas půjde v televizi, zbaví mne pochmurních vizí a ja rozradosten hned, poběžím dělat krajší svět." Dovolil som si citovať svoju českú pseudoobdobu, ale teraz trochu vecne a k veci. Pepinak, i keď na prvý pohľad môže pôsobiť odpudivo, infantilne a hrozivo, je vskutku výborným detským seriálom, ktorý dokonale spĺňa kritériá zábavy pre najmenších a, ako viem zo skúseností vlastných aj známych, dokáže zaujať a pobaviť aj vybraných dospelých (chovanci ústavov sa nerátajú). Vlastne je to taký malý televízny zjav, ktorý si nezaslúži dlhodobú pozornosť, ale na občasné spestrenie a zlepšenie nálady funguje priam zázračne. A to sa počíta. Kroch! 90%(30.4.2014)

 • Khumbac
  *****

  Grindcore na správném místě.(27.2.2015)

 • Yoshitsune
  *****

  Neni prase jako prase. Aneb zbíječka, medlička , travka, prase Adolf, motorová pila, hip hop, slepota a jiné příhody této povedené rodiny , lze zkouknout zde https://www.youtube.com/watch?v=LZZwOVk5XF4&list=PLJe9s-ZPSc6fCLH_KxfOFShfaw35iP2MS pozor od 18+ .(30.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace