Prasátko Peppa (TV seriál)

• Česko

Prasátko Pepina

Peppa Pig

Prasiatko Peppa

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 2004, 52x5 min

Julian Nott

U prasnice Peppy se vždycky uklidním po práci :-) a pejsek dělá Pí a ptáček dělá Haf..... chro chroo(19.1.2014)

• Happykubas

Prasátko pepina. Ou...už podle názvu to není moc lákavé. Viděl jsem pár dílu a kdybych to měl vystihnout upřímně, tak bych to označil za stupiditu. Jádrem seriálu jsou nesmyslné a hloupé příběhy, navíc doprovázené děsným chrochtáním členů rodiny prasátek. A po vizuální stránce je to stejně tak smutné. Doufám, že si děti díky této jednoduché animaci nebudou představovat opravdového "vepře" jako růžovou kuličku s trčícími špilkami (končetiny) a na hlavě s rypáčkem, který je tak obludně umístěn na čele. Omlouvám se za takové detailní popisy, ale je to tak.(23.1.2008)

• WANDRWALL

Nechutná animace, pitvořící se vepříci, a jejich dobrodružství je mlácením prázdné slámy. Jak se může prasečí holčička jmenovat Peppa? Copak nejsou pro prasečí holčičky vhodnější jména?(7.9.2010)

• Flaxik

Totální chrochtací orgie a disaujus k tomu. Chrocht!(14.11.2013)

hodně vysmátej seriál. Tak si říkám, na čem asi autoři byli. :-) asi by se mi to tak nelíbilo, kdyby tam nebyla prasátka. Ale prasátka jsou prostě skvělá. chrocht.(24.9.2009)

• - Chrochtání rodiny Peppiny se během třetí a čtvrté řady změnilo. (..Lucas..)