poster

Prasátko Peppa (TV seriál)

 • Česko

  Prasátko Pepina

 • Velká Británie

  Peppa Pig

 • Slovensko

  Prasiatko Peppa

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 2004, 52x5 min

Hudba:

Julian Nott
 • Riley
  **

  Dvě hvězdičky za krásnou angličtinu. To je jediný důvod proč to někdy v budoucnu určitě pustím svým dětem.(12.4.2013)

 • Master19
  ****

  Předsudky stranou. Já u toho krmím svou dvouletou dravou zvěř a náramě se bavím. Ukazovat dětem, že machrovat se nevyplácí, že kamarádi jsou důležití, že historie se opakuje, že i druhý může mít pravdu... inu klasické schema pohádky v maximálně jednoduché formě s obrovskou porcí humoru pro dospělé diváky v tandemu malých ďáblů. Chrocht! "Tatínku, myslíš, že si toho maminka všimne? Ó, ano... :-("(1.1.2014)

 • Happykubas
  *

  Prasátko pepina. Ou...už podle názvu to není moc lákavé. Viděl jsem pár dílu a kdybych to měl vystihnout upřímně, tak bych to označil za stupiditu. Jádrem seriálu jsou nesmyslné a hloupé příběhy, navíc doprovázené děsným chrochtáním členů rodiny prasátek. A po vizuální stránce je to stejně tak smutné. Doufám, že si děti díky této jednoduché animaci nebudou představovat opravdového "vepře" jako růžovou kuličku s trčícími špilkami (končetiny) a na hlavě s rypáčkem, který je tak obludně umístěn na čele. Omlouvám se za takové detailní popisy, ale je to tak.(23.1.2008)

 • Dudek
  odpad!

  Další útok na dětské mozky, který tentokrát ovšem není tak intenzivní jako v případě "Teletubbies". Nepočítáme-li šílené zpracování, mám namysli zejména animace, zbývá ke kritizování snad jen strašný scénář a dívka jména Pepa s bratříčkem, jejichž vzájemné pouto se blíží psychické tyranii. No dobrá trochu přeháním a možná kritizuji něco co mi rozhodně není určeno, ale ani moje pětiletá setřenka se u téhle hovadiny nebavila. Btw rozhodně to není roztomilé, ať žije Bořek. 10%(18.11.2006)

 • DJ Obelix
  *

  Naprosto banální příběhy prasečí famílie, které se každým dílem doslova prochrochtají a na konci vždy společně spadnou na záda a chrochtají. A občas také chrochtají...(5.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace