poster

Prasátko Peppa (TV seriál)

 • Česko

  Prasátko Pepina

 • Velká Británie

  Peppa Pig

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 2004, 52x5 min

Hudba:

Julian Nott
 • Zmiu
  ****

  hodně vysmátej seriál. Tak si říkám, na čem asi autoři byli. :-) asi by se mi to tak nelíbilo, kdyby tam nebyla prasátka. Ale prasátka jsou prostě skvělá. chrocht.(24.9.2009)

 • Segrestor
  *****

  Když dávali tento seriál pro nejmenší poprvé, říkal jsem si: "Ty vole, co je to za fény?" Nešlo mi do hlavy, proč tvoří pohádky o fénech. Skutečnost byla ale mnohem děsivější, nejednalo se o fény, ale o prasátka, býky, antilopy, psy a další známá zvířátka. Seriál se brzy stal favoritem mé tříleté dcery a mně nezbylo, než si některé díly vychutnávat neustále dokolečka. Nakonec mohu říct, že: "je to strašná prdel, ty vole." Je to bezelstné, miloučké, bez násilí a "zla", nepoučuje tou vlezlou formou, ale spíše jednoduše vysvětluje, a hlavně baví. Dovede spolehlivě rozesmát malé i velké. Ano, a je triviální. Zápletky jak z nosu. Tatínek nemůže najít brýle a tak je Pepina s bratrem Tomem hledají a nakonec se zjistí, že na nich tatínek celou dobu seděl. Hihihihihihi. Pepiny rodina nakonec sebou třískne o zem a strašně se tomu hihňá. Je to blbé až je to dobré. No, a mě teď čeká jen namalovat ty fény po celém dětském pokojíčku.(16.4.2014)

 • K.I.N.G.
  odpad!

  To je animované nebo se na to někdo vyblit? Navíc nutno říct, že víc dobrodružství zažívám při psaní tohoto zbytečného komentáře, než hrdinové této stoky ve svých epizodách.(5.11.2008)

 • - Chrochtání rodiny Peppiny se během třetí a čtvrté řady změnilo. (..Lucas..)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace