poster

Nebezpečné myšlenky

 • USA

  Dangerous Minds

 • Slovensko

  Nebezpečné názory

 • Slovensko

  Nebezpečné myšlienky

Drama

USA, 1995, 99 min

 • Tommassi3
  **

  "A co ty ?? Máš teď někoho ??" - "Ne, nemám !!" - "Jak je tohle, sakra, možný ?? Ty ?? Chodíš snad s pytlem přes hlavu ?? " ;) Co na to říct ?? To už spíš uvěřím, že překrásná Michelle Pfeiffer půl roku nezavadila o chlapa, byť tedy jako učitelka, než tomuhle nesmírně špatnému Smithovu dramatu, rozhodně se nejedná o remake Clavellova snímku Panu učiteli s láskou, jak se tu někteří mylně domnívají, které je především tak naivní a hloupé, že už po půl hodině při té návštěvě lunaparku jeden zoufale doufá, že se ty Nebezpečné myšlenky změní ve třetí film série Nezvratného osudu a tu bandu parchantů postupně vezme ďas.. Skvostný soundtrack bohužel paradoxně film činí ještě více, odhalujíc přitom svoji skutečnou cílovou diváckou skupinu, sebeparodickým..(9.3.2015)

 • fantoci
  ***

  Viděl bych to podobně, jako AlbertPeta. Děj filmu Nebezpečné myšlenky, jako by tu už několikrát byl. Hned jsem si vzpomněl na dva snímky, a to na Džungli před tabulí a Panu učiteli, s láskou. A i na francouzský film Učitel (s Depardieuem), ale ten je možná novější. Snímek Nebezpečné myšlenky rozhodně patří ke kvalitnějším dílům americké produkce. A to bych měl v závěru také jeden dotaz. To jako každá třída měla za celý den (každý den) pouze jednoho učitele a pouze ten jeden předmět?(16.3.2007)

 • T2
  ***

  Rozpočet $23miliónovTržby USA $84,919,401Tržby Celosvetovo $179,519,401║ dejovo podane troška povrchne, aj keď Michelle Pfeiffer dosť obstojí v danej úlohe ale film nedá nič ne vrch /55%/(11.2.2009)

 • Dannysek4U
  ***

  Pekny, ale ze by to byla superklada, to teda neni. Kazdopadne porad mam radsi Boba Dylana nez Dylana Thomase. A vsechny tematicky podobny filmy bude na veky valcovat Spolecnost mrtvych basniku.(17.1.2008)

 • liskam
  ***

  Tenhle fil jsem viděl opravdu dávno. A byl jsem o dost mladší. Tenkrát bych dal 4 hvězdy. Dnes s odstupem času a přibývajícími léty dávám 3 hvězdy. Naivita tohoto snímku je nepřehlédnutelná a prostoupená celým filmem, kór když je děj zasazen do ameriky, kde se na školství a vzdělávání už léta totálně sere. Za mě 65%(21.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace