Když je člověk v nostalgické náladě, jako třeba já, když jsem se na to díval, funguje to určitě líp, než když v ní není. Ale i tak se mohlo míň tlačit na pilu a vynechat pár zbytečných figurek...(7.11.2006)

Předvídatelné, ale milé...."Někde tam venku žije někdo, kdo tě bude milovat se vším, co můžeš nabídnout."(16.10.2006)

Další z romantických komedií po americku, takže není moc co komentovat. Ale Diane Lane je nádherná ženská, přesně takhle si představuju sexy 40-tku. John Cusack má taky své kouzlo a nemusí se ani moc tvářit. Stejně září jako světelná záclona na mém okně. Jejich honička za kondomy - On: "Vyprodáno." Ona: "Jak je můžou vyprodat?" Ale ten výraz!! Nebo sestavování inzerátu s doplňky a cikrlátky. Text u její fotky s kytarou - Přijď si zahrát na můj nástroj! :-)) Nebo další návrh na inzerát - Jsem promiskuitní. (vyspala jsem se s cizím mužem)(23.12.2010)

Rozpočet $30miliónovTržby USA $43,894,863Tržby Celosvetovo $58,405,313║ tuctové(10.12.2009)

Překvapivě výborná romantická komedie!(3.6.2008)

• - Maskotem společnosti UBU, kterou vlastní režisér Gary David Goldberg, je také newfoundlandský pes, jako ve filmu. (HappySmile)

• - Fenka Matka Tereza byla hrána dvěmi šestiměsíčními newfoundlandskými štěňaty - Molly (která hrála ve většině filmu) a Maeve (která hrála scény ve vodě). Režisér Gary David Goldberg po skončení natáčení obě štěňata adoptoval. (HappySmile)

• - Režisér Gary David Goldberg dal Johnu Cusackovi scnénář a povzbudil ho k tomu, aby změnil kterékoliv dialogy své postavy tak, aby mu lépe seděly. Nakonec byl pěkně překvapený, když mu Cusack poslal 35 stran nových dialogů. (HappySmile)