Láska na inzerát

Must Love Dogs

Láska na inzerát

Komedie / Romantický

USA, 2005, 94 min

nemohu si pomoci, filmy vybírám podle nálady, bezvadná romantická komedie. perfektní fóry a vůbec u toho neusínám jako jiní uživatelé co sledují jen televizi, mám svou téku 3000 filmů a pouštím si jen to co chci vidět, je to prostě nádhera, trvalo mi to 20 let a tak si toho užívám , vidět film 1x to je málo no coment deda :-)PS souhlasím s R.E.M. jsem asi cvok ale tento film mě rozesměje ale i velmi dojímá otec Plummer diana i ostatní ukazují jak život s někým je složitý mužů a žen jsou miliony a která je ta pravá? to nikdo neví ženy myslí úplně jinak než muži a my jsme volové deda:-)(2.4.2016)

** NOVA CINEMA (4:3) - Tuhle romanticko-komediální záležitost jsem viděl dnes alespoň po čtvrté a opět jsem si celkově liboval, i když přiznávám, že už ne tak moc jako při předchozích projekcích. To, že má film 58% do jisté míry chápu, jelikož hovory co vedou Diane a John nemusejí být každého šálek čaje. Mě však svými hláškami zejména John bavil, mělo to celkem drajv a humornou stránku podpořil také CZ dabing (Pavle Vondro, dobrá práce). Po dnešku stále ponechávám 4 hvězdičky. 75% (with J.)(22.1.2014)

Středně propečený slaďák, který neurazí, ale ani nenadchne.(16.11.2007)

Překvapivě výborná romantická komedie!(3.6.2008)

• NinadeL

Victor Webster (měl dobré jen tři sezóny v MX) by opravdu nebyl dobrý důvod sledovat toto dobrovolně a se zvukem.(3.9.2010)