Láska na inzerát

Must Love Dogs

Láska na inzerát

Komedie / Romantický

USA, 2005, 94 min

Středně propečený slaďák, který neurazí, ale ani nenadchne.(16.11.2007)

Když je člověk v nostalgické náladě, jako třeba já, když jsem se na to díval, funguje to určitě líp, než když v ní není. Ale i tak se mohlo míň tlačit na pilu a vynechat pár zbytečných figurek...(7.11.2006)

Christopher PLUMMER, ačkoliv v malé roli, byl to jediné, co mě v tom filmu zaujalo. Až se divím, že do této role šel. Zřejmě již nabídky nechodí tak, jako dříve. Stále jej vidím v SARAJEVSKÉM ATENTÁTU - byl to charismatický muž. Láska na inzerát je průměrný oddychový film. Nic nepokazil, ale též nic nepřinesl.(4.6.2008)

• MoiJe

Je to... sterilné. Je to nudné, je to zbytočné, je to obohrané. A to som fanda romantickych komédií!! Ani neviem, za čo dávam tú hviezdičku. Za akú takú snahu? Alebo že som nakoniec predsa len vydržala až do konca?(2.1.2006)

• Ant

Slabota a to se u romantického žánru spokojím většinou s málem. Spousta zbytečných dialogových scén a nadbývajících vedlejších postav. Otravný soundtrack tomu taky nepomohl. Až na Cusacka se mi nějaké výraznější plus hledá jen těžko.(28.6.2009)