Láska na inzerát

Must Love Dogs

Láska na inzerát

Komedie / Romantický

USA, 2005, 94 min

Předvídatelné, ale milé...."Někde tam venku žije někdo, kdo tě bude milovat se vším, co můžeš nabídnout."(16.10.2006)

** NOVA CINEMA (4:3) - Tuhle romanticko-komediální záležitost jsem viděl dnes alespoň po čtvrté a opět jsem si celkově liboval, i když přiznávám, že už ne tak moc jako při předchozích projekcích. To, že má film 58% do jisté míry chápu, jelikož hovory co vedou Diane a John nemusejí být každého šálek čaje. Mě však svými hláškami zejména John bavil, mělo to celkem drajv a humornou stránku podpořil také CZ dabing (Pavle Vondro, dobrá práce). Po dnešku stále ponechávám 4 hvězdičky. 75% (with J.)(22.1.2014)

• Slarque

Výborné herecké obsazení v čele s Diane Lane zachraňuje hodně, ale ten bezradně splácaný scénář mu moc rozletu neumožní. Občas vtipné, chvílemi romantické a semtam nudné – celkově průměrné (50%).(4.6.2008)

Další z romantických komedií po americku, takže není moc co komentovat. Ale Diane Lane je nádherná ženská, přesně takhle si představuju sexy 40-tku. John Cusack má taky své kouzlo a nemusí se ani moc tvářit. Stejně září jako světelná záclona na mém okně. Jejich honička za kondomy - On: "Vyprodáno." Ona: "Jak je můžou vyprodat?" Ale ten výraz!! Nebo sestavování inzerátu s doplňky a cikrlátky. Text u její fotky s kytarou - Přijď si zahrát na můj nástroj! :-)) Nebo další návrh na inzerát - Jsem promiskuitní. (vyspala jsem se s cizím mužem)(23.12.2010)

Středně propečený slaďák, který neurazí, ale ani nenadchne.(16.11.2007)