poster

Láska na inzerát

 • USA

  Must Love Dogs

 • Slovensko

  Láska na inzerát

Komedie / Romantický

USA, 2005, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mandes

  rozpočet : $30 million tržby celosvetovo : $58,239,690(20.12.2006)

 • T2
  **

  Rozpočet $30miliónovTržby USA $43,894,863Tržby Celosvetovo $58,405,313║ tuctové(10.12.2009)

 • tron
  **

  „Vyspala sa s polovicou chlapov u nás.“ – „Tak prečo ma s ňou chceš zoznámiť?“ – „Vyspala sa s polovicou chlapov u nás.“ Mám rád Johna Cusacka i Diane Laneovú. Hoci som sa s nimi osobne nestretol, mám pocit, že v civile to musia byť sympatickí, sčítaní ľudia. Neviem, proste na mňa tak pôsobia, smejte sa mi. Bohužiaľ, na jeden dobrý film im pripadajú aspoň tri zlé – a ani LÁSKA NA INZERÁT nanešťastie nie je žiadny zázrak. Je ako Johnova predchádzajúca romantika, LÁSKE NA STOPE. I teraz je medzi NÍM a ŇOU pekná chémia a obom im to na plátne pristane (napriek Cusackovmu chlapčenskému vzhľadu). No je to zbytočne dlhé, vedľajšie postavy (čo je pre každú správnu romantickú komédiu kľúčové, viď. KEĎ HARRY STRETOL SALLY) nezaujímavé (Christopher Plummer je skvelý herec, ale ako sa hovorí, kde nič nie je...) a otravujú ma tuctové klišé (naozaj musí muž svoju lásku nachytať práve v tých troch sekundách, čo sa „omylom“ bozkáva s jeho konkurentom?). Blbé záverečné „náhodné stretnutie na ulici“ tomu tiež nepomohlo. Ale už kvôli Cusackovi, Laneovej a chytľavým hláškam („Bratov pes, sestrin inzerát... topánky sú vaše?“) fajn.(13.4.2010)

 • freddy
  ****

  Toto je typická americká romantická komedie, která možná není příliš originální, ale přesto je zajímavá a atraktivní a má jedno velké lákadlo v podobě mého nejoblíbenějšího herce Johna Cusacka. A navíc z mého pohledu je také zajímavá díky tomu, že je zde velice roztomilý pejsek, ve filmu pojmenovaný jako "Matka Tereza". Takovéhle druhy pejsků, kterí jsou velikostí dost velcí, a přitom se rádi mazlí a jsou to takoví ťunťové, já prostě miluji. Takže tohle jsou pro mne dvě velká plus, která musím připočíst filmu k dobru. Jinak když se vrátím k Johnu Cusackovi, tak tomu role rozvedeného opuštěného zamilovaného idealisty a snílka ve středních letech rozhodně velice sluší a hraje to nejlépe, jak umí, což je veliké pozitivum a pro mě opět důkaz toho, jak skvělým hercem Cusack je. Avšak zajímavý je samozřejmě u tohoto filmu i děj, protože pokud se u filmu nudím, tak to nezachrání ani sebelepší herci. Naštěstí tady jsem se nenudil, ale naopak jsem se bavil a zápletka byla velice zajímavá a celkově byl ten film pro mé oko velmi atraktivní, ale to může být také díky tomu, že romantické komedie prostě miluji a je to jeden z mých nejoblíbenějších žánrů. Každopádně já jsem s výsledkem velice spokojený, a proto mohu s čistým svědomím udělit čtyři hvězdičky.(30.6.2009)

 • Roman.Ticka
  ***

  Další z romantických komedií po americku, takže není moc co komentovat. Ale Diane Lane je nádherná ženská, přesně takhle si představuju sexy 40-tku. John Cusack má taky své kouzlo a nemusí se ani moc tvářit. Stejně září jako světelná záclona na mém okně. Jejich honička za kondomy - On: "Vyprodáno." Ona: "Jak je můžou vyprodat?" Ale ten výraz!! Nebo sestavování inzerátu s doplňky a cikrlátky. Text u její fotky s kytarou - Přijď si zahrát na můj nástroj! :-)) Nebo další návrh na inzerát - Jsem promiskuitní. (vyspala jsem se s cizím mužem)(23.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace