Láska na inzerát

Must Love Dogs

Láska na inzerát

Komedie / Romantický

USA, 2005, 94 min

Když je člověk v nostalgické náladě, jako třeba já, když jsem se na to díval, funguje to určitě líp, než když v ní není. Ale i tak se mohlo míň tlačit na pilu a vynechat pár zbytečných figurek...(7.11.2006)

• Mgb21

Moc překombinovaný scénář a spousta zbytečných scén. Nejsvětlejším bodem asi baly scéna schánění kondomů. Jinak ani příznivce romantických filmů tento snímek asi moc nenadchne. Škoda, čekal jsem víc.(1.1.2006)

nemohu si pomoci, filmy vybírám podle nálady, bezvadná romantická komedie. perfektní fóry a vůbec u toho neusínám jako jiní uživatelé co sledují jen televizi, mám svou téku 3000 filmů a pouštím si jen to co chci vidět, je to prostě nádhera, trvalo mi to 20 let a tak si toho užívám , vidět film 1x to je málo no coment deda :-)PS souhlasím s R.E.M. jsem asi cvok ale tento film mě rozesměje ale i velmi dojímá otec Plummer diana i ostatní ukazují jak život s někým je složitý mužů a žen jsou miliony a která je ta pravá? to nikdo neví ženy myslí úplně jinak než muži a my jsme volové deda:-)(2.4.2016)

Středně propečený slaďák, který neurazí, ale ani nenadchne.(16.11.2007)

• MoiJe

Je to... sterilné. Je to nudné, je to zbytočné, je to obohrané. A to som fanda romantickych komédií!! Ani neviem, za čo dávam tú hviezdičku. Za akú takú snahu? Alebo že som nakoniec predsa len vydržala až do konca?(2.1.2006)

• Diane Lane