Galactica se pouští do zuřivé bitvy, aby dokončila záchrannou misi. (SkyShowtime)

honajz2

Tak tady se to povedlo naprosto dokonale. Opět jsem celou epizodu oči nedokázal odtrhnout od obrazovky, navíc tady se toho zase dost stalo a došlo i k nějakým větším ztrátám nebo i k vyostřením vztahů mezi postavami. A taky se mi potvrdilo, že to s tím Kařiným dítětem byla celé zrada - popravdě se ani není čemu divit. Každopádně jsem pořád dost zvědavý, kam se to celé zase posune dál, protože zajímavých dějových linií je tu pořád hodně. 5* ()

modrapapaja odpad!

Velmi trapný díl. Když na konci 2. série přišli Cyloni, tak nemohli z planety utéct - nevím, jest-li to mělo být pomalým žhavením motorů nebo neschopností skoku z atmosféry. Tady si asi žhaví motory Cylonům pod nosem tři týdny v kuse. Co víc, Cyloni je nechají žít 2 m od lodí a v průběhu bitvy ty lodě ani nepokropí dávkou z kulometu - i to dle prvního dílu série "33" stačí. A to mluvím jen o desetině technických nesmyslů, tucty blábolů a nesmyslných rozhodnutí hlavních postav nechám stranou. I tento díl by se dal napsat daleko lépe, kdyby Moore věnoval scénáři víc než den času. ()