Zmražená pojistka

Mark Mylod

Julie Monroe

Scénografie:

Jon Billington

Přeně ten tip filmu, u kterého vypneta a necháte se příjemně bavit. Herecký casting se povedl na jedničku, hlavně Holly Hunter si musí každý oblíbit. Dalo by se i polemizovat o vykrádaní podobných snímků, jako třeba Farga, ale k čertu s tím. Tek kdo se chce příjemně pobavit a přitom nehledá silně intelktuální-art filmy, tak pak The Big White je pro něj jasná volba. 7/10(8.4.2006)

Režisér je svým způsobem génius. Měl k dispozici fantastické Herce, velice zajímavě napsané postavy, krásné prostředí, skvělého kameramana, a šikovného hudebního skladatele. A on natočil nudu. Zasmál (rozuměj uchecht) sem se všehovšudy 5x, což je na černou komedi HODNĚ málo.(21.5.2006)

• Kryton

Bílý a zmrzlý lehce podprůměrný nezávislák, kde chudý majitel cestovky v Aljašce chce obrat pojišťovnu. Nebýt toho, že v pojišťovně dělám tak by mě to ničím nezaujalo. Takto to chvílema nudí, nebaví a člověk si říká, že by se radši taky zabil.(13.6.2009)

malá produkce,velký film.výborně rozehraná zápletka,skvělí herci.vtipné,úderné,brutální.tenhle styl černohumorných krimi dramat mi velice sedí.podobný film je třeba nula od nuly pojde,škoda mdlého finiše,za který ubířám 4tou * : / 65%(1.1.2010)

Čím jednoduší plán tím se to víc musí zkomplikovat. Velmi slušně zamrzlá, chvílemi až brutální komedie s příjemně cáklímy výkony téměř všech... - 60%(22.5.2011)