Film, který není možné sledovat s dabingem, prostě ne. Stačí si přečíst naprosto zcestný a nesmyslný oficiální text. Nedej přírodo, aby podobný individuum film překládalo. Tohle není film pro široké české publikum, které ho nepochybně řadí k další nesmyslné zhulenosti s primitivním scénářem. Meth & Redman mají jedinečný štyl, jejich projev je naprosto přirozený, hrají přece sami sebe, nehrají si na někoho jiného, užívají si to, hulí a jedou svou skills. Jejich slang je pro znalce a posluchače naprostá slast, pro ostatní velmi dobrá rozcvička angličtiny. Nigga humor, který bych přirovnal k filmům Nevyhrožuj či CB4 i legrace bez hranic. Crazy sranda má ovšem stále jistou úroveň a příběh je pro mě naprosto v pohodě.(17.1.2013)

• jonyyy

Nemám rád tenhle uřvaný humor. 30%(16.9.2010)

V pomyslném souboji s neméně známým Zahulíme uvidíme u mě tohle dílko jasně prohrává. Pravda, Afroameričané to umí rozbalit, nebo v tomto případě také ubalit, možná s ještě větší vervou než Asiaté a jejich travka má možná ten správný říz, ale doprovodný humor je místy dost trapný a postupně i čím dál více nenápaditý. Jediné co tedy drží tuto komedii nad vodou je docela povedená zápletka a dvojice hlavních hrdinů, kteří na Harvard přišli dělat všechno možné, jen ne pilně studovat. 55%(22.6.2012)

Velmi vtipná "huličská" komedie, která navíc nezapadla do škatulky "teen" a možná právě proto není zas až tak moc úspěšná, ale mě se líbila moc.....(21.11.2007)

• salahadin

"Kdo hulí, ten takovéhle filmy umí" aneb populárně naučná propaganda legality trávy. Ujeté, místy tupé, ale někdy i docela vtipné. Ještě pořád přemýšlím, jak to mám hvězdičkově ohodnotit, pořád se nemohu rozhodnout, tak moment...zahulím a uvidím.(17.1.2009)

• - Jedním z producentů byl také Danny DeVito. (TheBalrog)

• - Ve scéně, kdy Potřebuju Prachy (Al Shearer) krade kolo, které následně nákladní vůz dvakrát přejede, je možné všimnout si, že mezi troskami jsou jízdní kola tři. Dvě blíže u sebe a jedno dál od trosek. (slaba31)

• - Silas a Jamal vykopali mŕtvolu amerického prezidenta J. Q. Adamsa v neznámom cintoríne. V skutočnosti je pochovaný v kripte v kostole. (DonParegio)