Soundtrack: 1. Intro - How High: The Soundtrack ,2. Part II - Redman ,3. Round And Round Remix - Method Man ,4. Cisco Kid - Redman ,5. America's Most - Redman ,6. Yes Sir, Dean Cain, Sir (Skit) - How High: The Soundtrack ,7. Let's Do It - Redman ,8. We Don't No How 2 Act - Redman ,9. Who Wanna Rap - Streetlife ,10. Fine Line - Saukrates ,11. N 2 Gether Now - Limp Bizkit ,12. Party Up (Up In Here) - DMX ,13. What's Your Fantasy - Ludacris ,14. Da Rockwilder - Redman ,15. I Love NWA (Skit) - How High: The Soundtrack ,16. Bring Da Pain - Method Man ,17. How To Roll A Blunt - Redman ,18. All I Need (Razor Sharp Remix) - Method Man ,19. Big Dogs - Redman ,20. How High Remix - Redman ,(22.5.2011)

• HorrorVamp

Ta jedna hvězda je pouze a jen za to, že po téměř nepřetržité silvestrovské noci člověk ledasco přehlédne:) Pokud vám stačí koukat hodinu a půl jen na hulení trávy a poslouchat od samého začátku až do samého konce řeči o hulení či nehulení, které ani nebyly tak vtipné jak se zdálo na první poslech (až na jednu dvě hlášky, co si vzpomínám), tak gratuluju (někdy i mně stačí hodně málo ke štěstí:)) a jděte směle do toho. První věta obsahu zde na čsfd mluví za vše:))(4.1.2010)

Pohodová huličská komedie, která svou pohodově přiblblou atmosférou dokáže spolehlivě pobavit. Štafetu po Silasovi a Jamalovi převzali Harold a Kumar, ale ti ve spotřebě marihuany dostávají docela těžce na prdel.(28.2.2014)

fakt jsem se zasmál, hlavně když jeden z hl herců nesl mé jméno (( ::(21.11.2005)

jedna z mála green komedií která je fakt vtipná,hlavní je že nezapadla do teen vrstvy.snaží se celou dobu navázat na starý dobrý kultovky,což se jí moc nedaří,ale ani nezapadla do bahna podprůměrných vlezlých vtípků.toho si vážím.(7.11.2008)