Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2

  Rozpočet $20miliónovTržby USA $31,178,740Tržby Celosvetovo $31,283,740(21.7.2009)

 • Xmilden
  ***

  Pohodová huličská komedie, která svou pohodově přiblblou atmosférou dokáže spolehlivě pobavit. Štafetu po Silasovi a Jamalovi převzali Harold a Kumar, ale ti ve spotřebě marihuany dostávají docela těžce na prdel.(28.2.2014)

 • salahadin
  **

  "Kdo hulí, ten takovéhle filmy umí" aneb populárně naučná propaganda legality trávy. Ujeté, místy tupé, ale někdy i docela vtipné. Ještě pořád přemýšlím, jak to mám hvězdičkově ohodnotit, pořád se nemohu rozhodnout, tak moment...zahulím a uvidím.(17.1.2009)

 • Chupacabre
  ****

  Pořádně zhulená komedie co nemá chybu.(24.6.2007)

 • belldandy
  ***

  Tahle komedie byla jistě točena se záměrem umožnit divákovi strávit s ní a pěkně ubaleným jointem příjemný večer. Jde o podprůměrnou komedii, kterou si ovšem určitě skvěle užijete, když se napřed kvalitně zkouříte. Vaše náročnost na inteligenci humoru a pravděpodobnost zápletky klesne na minimum. Vaše ochota se bavit se dvěma chlápky, co si kouření nenechají vymluvit a dokážou díky němu vyřešit každý svůj problém, stoupne na maximum. Přeji všem příznivcům marihuany pěkný večer.(31.3.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace