Kdo hulí, ten umí

How High

Ten kto hulí, ten aj vie

Komedie

USA, 2001, 93 min

Rozpočet $20miliónovTržby USA $31,178,740Tržby Celosvetovo $31,283,740(21.7.2009)

Světlé okamžiky se najdou, ale není jich mnoho. Možná, že kdybych byl zhulený, asi bych měl na tento film jiný názor, ale...:-) Pokud ale tento fakt překousnete, můžou vás některé bláznivé kousky pobavit nebo alespoň udrží vaši pozornost. Jo, jo, budete čekat, koho dalšího kromě mrtvého prezidenta vykouří...:-) 50%(2.11.2008)

Travička zelená, to je moje potěšení, yeah yeah. check it out baby! Redman and Methodman indahouse. Představy těchhle dvou zhulených pánů o tom, jak by mělo vypadat školství, jsou velmi neotřelé.(14.3.2008)

Vyhulená komedie o neobvyklých příhodách dvou obvyklých amerických mladíků, kteří se chtějí dostat na vysokou. Ja jsem se výsostně bavil, protože Method Man i Redman jsou skvělý komici a ty jejich šílený příhody jsou fakt na palici.(29.8.2009)

::::::::::::::::::::::Jedna z nejlepších komedií na tomhle zkurveném světě !!! Krása !!! :::::::::::::::::::::::(3.1.2008)

• - Ve filmu se vedle hip-hopových ikon Method Mana a Redmana, objevila taky populární hiphopová kapela Cypress Hill. (Pumiiix)

• - Silas a Jamal vykopali mŕtvolu amerického prezidenta J. Q. Adamsa v neznámom cintoríne. V skutočnosti je pochovaný v kripte v kostole. (DonParegio)

• - Scény odehrávající se na "Harvardu" se ve skutečnosti točily na UCLA (Kalifornská univerzita v Los Angeles). (Hejtmy)