poster

Války Pentagonu (TV film)

 • USA

  The Pentagon Wars

Komedie / Válečný

USA, 1998, 99 min

 • flanker.27
  ****

  Jak obvyklé. Generál Partridge povýšen, poctivec plukovník Burton vyhozen. Ale za ten finální výbuch a pohled na generálův kyselý obličej to stálo. Skvělá kombinace satirického humoru (scéna s ovcemi nakládanými, vykládanými a zase nakládanými a posléze pronásledovanými) a docela mrazivé reality. Šlendrián, na němž se pakují ti nahoře, zatímco ti dole to odnesou, v lepším případě nesmyslným testováním odolnosti proti výbuchu s nádržemi naplněnými vodou, v horším případě skutečně na bojišti. Mně se to hodně líbilo.(5.3.2013)

 • p.a.douch
  ****

  No a takhle to chodí všude. Bohužel!!(18.12.2013)

 • markotter
  ****

  Velmi vtipně a trefně popsané praktiky asi nejen v Pentagonu, ale i v mnoha jiných armádách všech zemí, co na tom širém světě jsou. Jen možná ty jiné armády se to nesnaží takhle ledabyle zamaskovat. Vzpomínám na slavné BVP s dveřmi, ve kterých byly nádrže na palivo a tudíž to BVP mohlo jet pouze nepříteli v ústrety, ale ne už zády k němu, že...(7.2.2013)

 • RoyBatty444
  ***

  Z filmárskeho pohľadu nič prevratného a čo sa týka komediálnej časti je to kyslý úsmev. Herecky zvládnuté aj keď skôr seriálové výkony. Čo sa týka príbehu má spád, zvraty a vrcholy.(26.5.2014)

 • bolf!k
  ****

  Výborná komedie. Jen jen smutný, že je podle skutečných událostí. 85%(3.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace