Hochům z Fratpacku rozhodně nechybí smysl pro humor, to se musí nechat. Některé scény mi přisly až montypythonovsky švihlé (například lov a debata na téma jak poznat křepelku :)), škoda jen toho závěru, kde to spadne do velmi klasické romance a odhalení kdo je správňák a kdo sviňák. Update: Ten závěr to opravdu hodně sráží. Alespoň že Rachel to fakt sluší.(10.10.2005)

Standardní klišé vetkané do opravdu roztomilého, vtipného a poctivě trhlého hávu ala Fratpack. Jedna z nejlepších komedií roku a opět zárodek na malý kult.(31.7.2005)

Svižné tempo od prvej minúty filmu perfektne sedí, vyvoláva napriemerné očakávania. Dej je tiež podarený, bavil som sa dobre, no ako som predpokladal, poslednú tretinu už tvorcovia neutiahli. Prečo?(29.5.2010)

Opäť jedna z komédií, kde sa štandardné klišé opakuje! Ale čo vznikne, keď sa to klišé milo, príjemne a nenápadne zamaskuje do super príbehu so skvelým scenárom a parádnej komédie? Super filmík pre každú situáciu, hlavne ak sa chcete dobre pobaviť! Wilson a Vaughn sú parádna dvojka, dokonca mierne Vaughn prevyšuje (nielen v cm) a to je už čo povedať! 85%.(18.4.2006)

Kvalitou naprosto srovnatelné se Starsky and Hutch, což je samozřejmě kompliment. Humor téhle bandy je mi prostě blízký, nehraje si na nic hlubokého, přitom neklesá (aspoň nijak výrazně) do samoúčelnosti, či pokleslosti, celé to drží tvar a chuť. Trošku pokulhává druhá půlka filmů, což je samozřejmě škoda, ale ta první je natolik nabušená, že to v celkovém hodnocení kompenzuje. Smál jsem se často a nahlas, to se prostě cení. 80%(23.6.2006)

• - Když se hraje americký fotbal, sleduje Kathleen Cleary (Jane Seymour) dění na lehátku, vedle kterého je pití. Barva pití se však mění z hnědé na čiré. (chleba24)

• - Jane Seymour byla třikrát pozvána na konkurz na svou roli a porazila v něm mnoho žen ve věku mezi 50 a 60 let, které se o roli ucházely. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Když se John (Owen Wilson) a Jeremy (Vince Vaugh) před svatbou Clearyho (Christopher Walken) dcery domlouvají, za koho se budou vydávat, Jeremy řekne, že budou majitelé továrny na javorový sirup, načež mu John odpoví, že by chtěl být kovbojem. Owen Wilson si kovboje zahrál rovnou čtyřikrát, a to ve filmech Tenkrát na východě (2000), Rytíři ze Šanghaje (2003), Noc v Muzeu (2006) a Noc v Muzeu 2 (2009). (Terez_Vv)