Tahle komedie je výborná :) Owen Wilson je rozený komik a spolu s Vincem Vaughnem tvoří tým bavičů, který zaručeně nezklame. Svůj podíl na mém hodnocení má rovněž naprosto střelená Isla Fisher, protože filmu rozhodně dodala šťávu :)(23.2.2009)

začíná období svateb. John a Jeremi před sebou mají 3 náročné týdny. 17 svateb, poznají spoustu krásných žen, které svatba dokáže pořádně rozpálit. jsou to profíci a ke všemu sympaťáci. a nedokážou chvilku mlčet. asi pro to na mě působili příjemně, vesele, jako bych je znal. když tančí, když jí, když pijí, když ..., prostě dokázal bych si představit, že tam jsem s nimi. až do konce. pak však poznají rodinu ministra financí Clearyho. roztomilá babička s bílýmy vlasy, teplej bratr, nymfomanská dcera Glorie, magor Sack.... . a tady to svatbou nekončí. nebo jo? tato komedie nemusí stavět na hereckých výkonech. je zde dost situací, při kterých jsem se smál. párkrát i hodně. výhradu mám jen ke sklouznutí do všeobecného klišé romantických komedií. když to ale člověk nebere tak vážně a dokáže se nad prkotinama povznést, určitě se může dobře bavit. až do konce.(10.4.2006)

Nemám ráda Owena Wilsona a příliš ani Vince Vaughna. Jejich společná přítomnost na filmovém plakátu mě spíše odrazuje. Usoudila jsem však, že bych neměla být tolik zaujatá vůči jejich osobám a když dávali v TV populární komedii Nesvatbovi, odhodlala jsem se k jejímu zhlédnutí. Musím říci, že rozhodně nelituji. Pobavila jsem se a myslím, že jde o povedený film. Ústřední dvojici doplňuje jako nádherně rozkvetlá květina okouzlující Rachel McAdams. Bradley Cooper, jehož si pamatuji především z Půlnočního vlaku, kde se mi velmi líbil, zde zastával postavu uhlazeného a nesmírně protivného frajírka, kterého jsem chvílemi měla chuť vyliskat:) Jane Seymour se předvedla jako vyzývavá svůdnice, tedy charakterově na míle vzdálená, pro mě snad nejznámější své postavě, doktorce Quinnové. Jedna z nejlepších scén pro mě byla, kdy rozohněná (nebo spíše rozhoněná?:) Isla Fisher pod stolem zpracovávala nebohého Vince Vaughna. "Nelíbím se mu, vidíš, jak se na mě dívá? Určitě ví, že nemám v pořádku daně."(16.11.2010)

Tenhle film je moje srdcovka. Nebere mě ani ne tak romantika jako prdel. V první řadě je to práce Vince Vaughna, který toho utáhne nejvíc. Ale přesto není nejlepší. Nejlepší je Will Ferrell, což je úctyhodné vzhledem k tomu jak malou dostal roli. Jeho charakteru se v poměru >čas strávený v záběru/ sranda< rovná snad jen jeho náckovská role v Producentech. Owen Wilson obstarává tu romantickou stránku, a upřímně řečeno z něj vyzařuje velké kouzlo. Po ženské stránce film také netrpí, i když ani neexceluje, a ještě bych vypíchnul pořádně namrd*nýho Bredley Coopera jako excelentního záporáka. A Doktorka Quinnová jako nadržená mamina? Ách jo:D Mom, the meatloaf!!!(9.10.2007)

DON´T JUMP aneb nejlepší knížka ke čtení pokud máte depku 75%(8.5.2013)