V druhej polovici filmu síce nepatrične presladená romantika trochu kazí dojem úžasne cynickej i sarkastickej komédie, ale aj tak je stále sa na čo pozerať a na čom sa baviť. Krivka však pomaly klesá - možno bombastický úvod nasadil privysokú latku, skokan sa zadýchal už pri rozbehu a medzitým ešte stratil žrď... dôležité je, že celkový dojem a spomienka na tie najlepšie momenty udržali diváctvo v uspokojení z výsledku :-) A ja to zase nemyslím nijako negatívne - veď skvelé perly boli rovnomerne rozosiate po celej stopáži a duo Wilson + Vaughn s výdatnou pomocou sekundujúceho ansámblu to (i keď nie plnou parou) hrdo doklepalo do cieľovej rovinky. Len škoda, že za čiarou vždy skackajú už nedočkavé nevesty nažhavené ako babička na nedeľnú omšu. No ale čo narobíme - niekto chce podporovať rodinu a pôrodnosť potratovými bilbordami, iný zase filmovou romantikou.(4.1.2009)

Opäť jedna z komédií, kde sa štandardné klišé opakuje! Ale čo vznikne, keď sa to klišé milo, príjemne a nenápadne zamaskuje do super príbehu so skvelým scenárom a parádnej komédie? Super filmík pre každú situáciu, hlavne ak sa chcete dobre pobaviť! Wilson a Vaughn sú parádna dvojka, dokonca mierne Vaughn prevyšuje (nielen v cm) a to je už čo povedať! 85%.(18.4.2006)

Fuckin boring.(15.8.2007)

„Urobím ti bicykel... ale neurobím ti ho rád.“ Frat Pack v plnej sile. Sebavedomé ale nie namyslené, drzé ale nie infantilné a k tomu herecká chémia, originálne nápady (prsia Dr. Quinnovej, sexom posadnutá panna, homosexuálny obraz) a je to asi prvýkrát, čo majú chalani z Frat Pack po ruke poriadnu šušku, silnú i krehkú Rachel McAdamsovú (ZÁPISNÍK JEDNEJ LÁSKY). Vince Vaugh váľa. Bolo na čase, dlháň. Mohlo to byť o čosi kratšie, ale vysoko návyková záležitosť a rana v kostole teda ale že SADLA VÁŽENÍ!(28.8.2006)

Zajímavý, bavil jsem se dobře a přitom jsem se nesmál. Jen ten závěr si mohli odpustit, ale neodpustili a tak jsem si já neodpustil poznámku k závěru i když jsem si jí klidně mohl odpustit. Vysoko hodnotím radu, že nejlehčí je balit holky na pohřbech, nechal jsem si okamžitě vyject zítřejší program pražského olšanského krematoria a je tam na programu pohřeb předáka gay iniciativy. Už se nemůžu dočkat zítřka a jen si tak pro sebe tipuji kolik mi tenhle pohřeb vynese holek .(3.1.2008)

• - Pravidla sukničkám Chazza Reinholda alias Willa Ferrella:
    1. Nikdy nepoužívajte svoje skutočné meno.
    2. Pozvánky sú pre loserov.
    3. Družičky sú zúfalé. Utešte ich.
    4. Presvedčte sa, že ona má 18.
    5. Samozrejme že ju milujete.
    6. Váš obľúbený film je Anglický pacient.
    7. Neupínajte sa na jednu ženu. Vždy majte zálohu.
    8. Zatancujete si s babičkou nevesty.
    9. Vyberajte si veľké svadby. Väčší výber, lepšie krytie.
    10. Užívajte si. Preto tam ste.
    11. A hlavne: Pravidla sú posvätné. Nesnažte sa ich meniť. (youtoo18)

• - Na italské svatbě je chlápek, který se směje vtipu Owena Wilsona ve skutečnosti jeho strýc. (don corleone)

• - Většina vtipných poznámek nebyla ve scénáři, vznikly až díky improvizaci hlavních herců. (coudy187)