Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  ***

  Balit holky na pohřbu je jako lovit ryby dynamitem.. Fešáci Huberti Wilson a Vaughn obráží svatby za účelem najíst se, napít se a vyspat (s někým). Díky poněkud kostrbaté romantické linii a nevyváženému tempu můžu s klidným svědomím prohlásit, že pověst předcházející Wedding Crashers se ukázala jako přehnaná. Owen Wilson si měl v rámci role pořádně pročíst tu knihu s názvem Don´t jump, aby pak v budoucnu nevyváděl takové klukoviny..(29.6.2009)

 • Gimp
  ***

  Fuckin boring.(15.8.2007)

 • Slasher
  *****

  Tenhle film je moje srdcovka. Nebere mě ani ne tak romantika jako prdel. V první řadě je to práce Vince Vaughna, který toho utáhne nejvíc. Ale přesto není nejlepší. Nejlepší je Will Ferrell, což je úctyhodné vzhledem k tomu jak malou dostal roli. Jeho charakteru se v poměru >čas strávený v záběru/ sranda< rovná snad jen jeho náckovská role v Producentech. Owen Wilson obstarává tu romantickou stránku, a upřímně řečeno z něj vyzařuje velké kouzlo. Po ženské stránce film také netrpí, i když ani neexceluje, a ještě bych vypíchnul pořádně namrd*nýho Bredley Coopera jako excelentního záporáka. A Doktorka Quinnová jako nadržená mamina? Ách jo:D Mom, the meatloaf!!!(9.10.2007)

 • tron
  ****

  „Urobím ti bicykel... ale neurobím ti ho rád.“ Frat Pack v plnej sile. Sebavedomé ale nie namyslené, drzé ale nie infantilné a k tomu herecká chémia, originálne nápady (prsia Dr. Quinnovej, sexom posadnutá panna, homosexuálny obraz) a je to asi prvýkrát, čo majú chalani z Frat Pack po ruke poriadnu šušku, silnú i krehkú Rachel McAdamsovú (ZÁPISNÍK JEDNEJ LÁSKY). Vince Vaugh váľa. Bolo na čase, dlháň. Mohlo to byť o čosi kratšie, ale vysoko návyková záležitosť a rana v kostole teda ale že SADLA VÁŽENÍ!(28.8.2006)

 • golfista
  ****

  Rozjezd téhle komedie je vynikající a v takovém tempu, že vás hned napadne, že to ani nemůže vydržet celý film..... No - nevydrží, ale přesto je to velmi příjemná podívaná. Mezi americkými komediemi posledních let určitě nejlepší.(25.12.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace