Hodně zábavná romantická komedie s dobrým scénářem a skvělým ústředním duem, výborný byl též Christopher Walken, kterého mám čím dál radši, hezkou roličku měl Will Ferrell. Škoda jen, že po velmi našpláplé první půlce trochu opadne tempo. Na pět to podle mě nebylo, třeba Lásku nebeskou mám o moc radši, ale 4**** tomu s klidem udělím. Obvykle tento žánr moc nesleduji, ale tohle byla romantika i pro kluky :D:D:D:D:D(10.8.2008)

Tenhle film neni ani nějak zvlášť vtipnej, ale za to je naprosto dokonale zábavnej a dvojice Wilson, Vaughn funguje skvěle, jejich akce na svatbách nemaj chybu. Bohužel ke konci to poleví a už je to jen romantický, ale i tak pod 5* jít prostě nemůžu(10.2.2006)

Standardní klišé vetkané do opravdu roztomilého, vtipného a poctivě trhlého hávu ala Fratpack. Jedna z nejlepších komedií roku a opět zárodek na malý kult.(31.7.2005)

• Radek99

Plakátová, pastelově barevná, reklama na povrchní přístup k životu. Typicky hollywoodské spotřební zboží. Pěkně zabalená teenagerská komedie plná toho nejprimitivněji vystavěného humoru podle zaručeně ověřeného receptu - stavme na stereotypech, když už zkarikujeme důchodce, tak z něho udělejme naprosto cvoklou starou brécu, když homosexuála, tak podivínského geeka-pseudoumělce, když dámu v letech, tak nadrženou paničku, když soka v lásce, tak ukázkového záporáka, když donchuána, tak ujetého a z mama hotelu, když snobský život, tak okázale výstavní a prázdný...prázdný jak tenhle film. Možná bez toho povinného hollywoodského konce, kdy happyend je signalizován někdy od desáté minuty příběhu a absurdní veřejně vedený rozhovor narušující řeč oddávajícího na svatbě přítele popře všechny zákony zdravého rozumu, bych ještě byl ochoten akceptovat a přistoupit na pravidla žánru. Takhle jsem ovšem díky ulítlé hollywoodské romanci ztratil téměř 2 hodiny života. Naprosto prázdný a nudný film...(11.4.2010)

Opravdu nářezoidní a velice, VELICE vtipná komedie. Je super že stále jde natočit komedie s originálními situacemi a hlavně, aby ta komedie nebyla ani chvilku trapná. Což se Nesvatbovým povedlo i díky skvělému hereckému obsazení. Vince Vaughn a Owen Wilson se přesně doplňují a když jim přihrává Christopher Walken opravdu je se na co dívat. Ale opravdu VELIKÝM plusem je Rachel McAdams. Je opravdu hezká a milá a navíc fakt umí hrát. K tomu přičtěte GENIÁLNÍ cameo Willa Ferrela a skvělá komedie je na světě.(24.9.2005)