Nastala chyba při přehrávání videa.
 • berg.12
  ***

  Taková pánská verze "Heartbreakers", postavená na trochu jiném principu, ale velmi podobná ve svém půdorysu a konečném účinku. Zpočátku měla možná našlápnuto na trochu víc, ale závěrečná sentimentálně-moralistická poleva osladila do té doby pikantnější záležitost až příliš.(14.5.2006)

 • Dragoni
  ****

  DON´T JUMP aneb nejlepší knížka ke čtení pokud máte depku 75%(8.5.2013)

 • DaViD´82
  ****

  Další komedie Frat Packu, tentokrát s ne až tak ujetým humorem. Tudíž více zkousnutelná pro širší veřejnost. Úvodní část, a vlastně vše až na poslední třetinu, kdy je snímek zbytečně natahovaný a začíná i trochu nudit, se takřka vše povedlo na výbornou. Hlavně díky ústřednímu duu je stále na co koukat a čemu se uchichtávat pod vousky. O to více je škoda těžce nevyužitého Walkena. Osobně mi ale přeci jen o něco více sedne ještě o stupínek ulítlejší humor z ostatních komedií této "skupiny". Holt Vybíjená či Anchorman jsou jiná káva, o Zoolanderovi raději ani nemluvě.(26.9.2005)

 • viperblade
  ****

  Originální myšlenka, ale kupodivu film si neudrží tempo po celou jeho délku. Nicméně nenudí (až tak moc), a určitě si jej někdy zase rád pustím.(25.4.2008)

 • golfista
  ****

  Rozjezd téhle komedie je vynikající a v takovém tempu, že vás hned napadne, že to ani nemůže vydržet celý film..... No - nevydrží, ale přesto je to velmi příjemná podívaná. Mezi americkými komediemi posledních let určitě nejlepší.(25.12.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace