Svižné tempo od prvej minúty filmu perfektne sedí, vyvoláva napriemerné očakávania. Dej je tiež podarený, bavil som sa dobre, no ako som predpokladal, poslednú tretinu už tvorcovia neutiahli. Prečo?(29.5.2010)

Hochům z Fratpacku rozhodně nechybí smysl pro humor, to se musí nechat. Některé scény mi přisly až montypythonovsky švihlé (například lov a debata na téma jak poznat křepelku :)), škoda jen toho závěru, kde to spadne do velmi klasické romance a odhalení kdo je správňák a kdo sviňák. Update: Ten závěr to opravdu hodně sráží. Alespoň že Rachel to fakt sluší.(10.10.2005)

Rozjezd téhle komedie je vynikající a v takovém tempu, že vás hned napadne, že to ani nemůže vydržet celý film..... No - nevydrží, ale přesto je to velmi příjemná podívaná. Mezi americkými komediemi posledních let určitě nejlepší.(25.12.2005)

O žádnou crazy řachandu, či inteligentní vypointovaný humor typu ´About a boy´ rozhodně nejde (zasmál jsem se asi dvakrát) a vlastně mi ani nepřišlo, že by zrovna tahla komedie nesla stopy bizarního "frat-pack" humoru. Jenže herecké nasazení všech zúčastněných, ze kterých úplně zářilo, jak si své natáčecí dny museli užívat, moc příjemná romantická linie s perfektně fungující chemií mezi Wilsonem a půvabnou McAdams (za tu samotnou 1*) a skutečnost, že příběh zcela vyjímečně sklouzal do trapnosti (patálie kolem staré maminky), to vše mi stačilo k příjemně pobavenému úsměvu, který mě neopustil po celý film. Vrněl jsem si spokojeně jak kocour na peci.(14.9.2006)

Rozpočet $40miliónovTržby USA $209,255,921Tržby Celosvetovo $285,176,741/videl v kine: 85%/(21.10.2005)