Hochům z Fratpacku rozhodně nechybí smysl pro humor, to se musí nechat. Některé scény mi přisly až montypythonovsky švihlé (například lov a debata na téma jak poznat křepelku :)), škoda jen toho závěru, kde to spadne do velmi klasické romance a odhalení kdo je správňák a kdo sviňák. Update: Ten závěr to opravdu hodně sráží. Alespoň že Rachel to fakt sluší.(10.10.2005)

Stejně jako ta plechová slepička na klíček napřed zobe kadencí kulometu, pak cvak, cvak, škyt a je tuhá, "žije" tato komedie, kde jeden vtipný gag stíhá druhý, pak zvolňuje a dává prostor romantice, aby v předposlední křeči ještě "škytl" trapný Will Ferrell, který mi doslova vyrval počáteční nadšení, a nakonec vytuhne tradiční "veřejnou katarzí", jaké jsme, bohužel, svědky snad v každé druhé romantické komedii. Chtělo to zkrátka v půlce ještě trochu "zatočit klíčkem" a šla bych třeba na 5.(11.4.2006)

Peníze jim přináší poslouchání rozvodových hádek a zábavu obstarává „svatební sezóna“. A tu si opravdu užívají!!! A to nejenom, jako „profesionální“ svatební hosté a baviči, ale i svůdníci. Mají totiž ověřený způsob, jak spolehlivě balit a sbalit“ Nechci tím říct, že jsme odporní, ale nemyslíš, že je to trošku nezodpovědné? - Ne!“ Ovšem někdy může být vyzkoušený postup .... špatně pochopen. Příjemná, inteligentní komedie - velká vzácnost.(11.11.2005)

začíná období svateb. John a Jeremi před sebou mají 3 náročné týdny. 17 svateb, poznají spoustu krásných žen, které svatba dokáže pořádně rozpálit. jsou to profíci a ke všemu sympaťáci. a nedokážou chvilku mlčet. asi pro to na mě působili příjemně, vesele, jako bych je znal. když tančí, když jí, když pijí, když ..., prostě dokázal bych si představit, že tam jsem s nimi. až do konce. pak však poznají rodinu ministra financí Clearyho. roztomilá babička s bílýmy vlasy, teplej bratr, nymfomanská dcera Glorie, magor Sack.... . a tady to svatbou nekončí. nebo jo? tato komedie nemusí stavět na hereckých výkonech. je zde dost situací, při kterých jsem se smál. párkrát i hodně. výhradu mám jen ke sklouznutí do všeobecného klišé romantických komedií. když to ale člověk nebere tak vážně a dokáže se nad prkotinama povznést, určitě se může dobře bavit. až do konce.(10.4.2006)

Bezesporu jedna z nejlepších komedií uplynulého roku, hodnocení přesto strhává morálně pojatá druhá polovina filmu, která té první (neuvěřitelně vydařené) hodně ubírá na vtipu i tempu a vrcholí jako naprostá křeč!! Vedle osvědčené dvojice, sehraní a bravurně improvizující Wilson-Vaughn, je v roli většinou "třetího u vozu" skvělá Rachel McAdams..(26.6.2006)