Jedna z nejlepších komedií posledních let s neodolatelnou dvojicí Wilson- Vaughn. Jejich učitel v poddání Willa Ferrella je jedna z nejšílenějších postav v celém filmu. Kdo má rád komedie musí tento snímek shlédnout.(20.6.2006)

David Dobkin se pokusil lehce osvěžit oblíbené komediální schéma seznamování se nastávajících s rodiči, nejlépe známe z obou dílů Fockerů. Žánr rodinné komedie odvážně zčeřil otevřenějšími sexuálními scénami a humorem na hraně „teen“ komedií typu Prci, prci, prcičky. Dokázal však množství nepřístojnosti udržet v rozumné míře, kdy je daná scéna ještě spíš vtipná než nechutná. Zásluhu na tom bezpochyby mají také „odrostlejší“ hlavní hrdinové obdarováni charismatem vlastním všem členům Frat Packu. Wilson a Vaughn se možná nedoplňují tak efektivně jako Wilson a Stiller, na to jsou málo rozdílní, ale že by dokázali bez problémů sbalit libovolnou družičku jim rádi uvěříte. Potěší také Will Ferrel ve vedlejší roličce téměř mytického zakladatele „svatebních supů“. Christopher Walken je skvělý nejen záporák, ale i taťulda od rodiny a Rachel McAdams jako jeho nejvíc sexy dceru díky tomuto filmu platonicky miluji. :-) Což stačí. Či ni? 80% Zajímavé komentáře: kleopatra, tron, Aiax(22.1.2006)

Wedding crashers jsou jasným důkazem toho, že i americká komedie může mít chytře vymyšlenou zápletku, která nebude trapná a zároveň bude vtipná. Samozřejmě, že se v ní najdou i mouchy, které odporují logice – jak nikomu na žádné svatbě nepřišlo řádění dvou cizích chlapů podezřelé, ale byla by škoda se v tom hrabat. Svižné tempo, které jasně udává duo Vaughn – Wilson jasně utáhne i ty nejslabší fóry (kterých je naštěstí poskrovnu) a je radost sledovat jejich vzájemnou chemii, která působí skvěle. Korunu všemu pak nasazuje vzhled lovených družiček. Ano, i pánové z „Frat Pack“ dokáží natočit slušnou romantickou komedii, ale pár pikantností se zde najde a v mnohém předčí i ulétlý Dodgeball.(9.10.2005)

Hodně zábavná romantická komedie s dobrým scénářem a skvělým ústředním duem, výborný byl též Christopher Walken, kterého mám čím dál radši, hezkou roličku měl Will Ferrell. Škoda jen, že po velmi našpláplé první půlce trochu opadne tempo. Na pět to podle mě nebylo, třeba Lásku nebeskou mám o moc radši, ale 4**** tomu s klidem udělím. Obvykle tento žánr moc nesleduji, ale tohle byla romantika i pro kluky :D:D:D:D:D(10.8.2008)

Další komedie Frat Packu, tentokrát s ne až tak ujetým humorem. Tudíž více zkousnutelná pro širší veřejnost. Úvodní část, a vlastně vše až na poslední třetinu, kdy je snímek zbytečně natahovaný a začíná i trochu nudit, se takřka vše povedlo na výbornou. Hlavně díky ústřednímu duu je stále na co koukat a čemu se uchichtávat pod vousky. O to více je škoda těžce nevyužitého Walkena. Osobně mi ale přeci jen o něco více sedne ještě o stupínek ulítlejší humor z ostatních komedií této "skupiny". Holt Vybíjená či Anchorman jsou jiná káva, o Zoolanderovi raději ani nemluvě.(26.9.2005)

• - Jane Seymour byla třikrát pozvána na konkurz na svou roli a porazila v něm mnoho žen ve věku mezi 50 a 60 let, které se o roli ucházely. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Při natáčení byla poblíž skutečná svatební organizátorka, aby svatby vypadaly co nejvíce reálně. (don corleone)

• - Při zpovědi knězi se Jeremy zmíní o svém vymyšleném příteli jménem Shiloh. Tak se jmenuje písnička Neila Diamonda, která právě o vymyšleném příteli pojednává. (don corleone)