poster

Underworld: Evolution

 • USA

  Underworld: Evolution

 • Slovensko

  Underworld: Boj v podsvetí 2

Akční / Fantasy / Thriller

USA, 2006, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Divočák
  ****

  Kate Beckinsale je k*revsky sexy. Howgh.(14.5.2006)

 • NinadeL
  **

  Tady už nám až nebezpečně přibylo děje, mytologie celé frenčízy, ale opět to jediné, co zůstává i nadále koukatelné, jak latexová Kačka v hlavní roli. Škoda, že už přibylo i barev, vidět tu její milostnou scénu opět v kovově modré by bylo zajímavější. A Dereka Jacobiho si i v paměti nadále raději ponechám jako Claudia.(31.7.2012)

 • Adrian
  *

  Pokračovanie, na minútu presne začínajúce tam, kde prvý diel skončil. Inak ostáva všetko po starom - stupídne, oxymoronom vyjadrené "krásne utrpenie" rovnako ako u predchodcu. Najzaujímavejším artiklom tejto zlátaniny tak zostáva zvýšená animálnosť (sexuálna i krvilačná) úmerná prechodu od gotického špinavého urbanizmu smerom k vidieckym spustnutým lokáciam a jediný druh zábavy zas vychádza z vŕšiaceho sa počtu okatých citácii na Cameronov veľký flák, pričom záverečný monológ sa už ale inak, ako drzou vykrádačkou ani nazvať nedá... .(23.1.2006)

 • bestlama
  **

  Ou ou, tak tohle už neni jednička, tohle už zdaleka neni jednička ... Už se snažili dát více keců na objasnění, ale dle mého názorů měli udělat jen jedničku :)(20.5.2009)

 • Jossie
  ***

  Tak tohle DVD jsem vyhrála v soutěži na ČSFD a mohla jsem dopadnout i hůř. Je to docela povedené pokračování s opravdu nádherným králem upírů Marcusem, kde mi kazily dojem jen vlkodlaci (ti byli opravdu slabí) a hrozný herecký výkon Kate Beckinsale, která je herečkou jednoho výrazu.(25.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace