Underworld: Evolution

Underworld: Evolution

Underworld: Boj v podsvetí 2

Akční / Fantasy / Thriller

USA, 2006, 105 min

jen těžko to nějak vysvětlim, ale možná ani neni potřeba.. mě to prostě baví.. upíři, vlkodlaci, příšery.. tuny krve.. no a pak samozřejmě ta kate v latexu..;-))(26.12.2007)

• bestlama

Ou ou, tak tohle už neni jednička, tohle už zdaleka neni jednička ... Už se snažili dát více keců na objasnění, ale dle mého názorů měli udělat jen jedničku :)(20.5.2009)

Kate Beckinsale je k*revsky sexy. Howgh.(14.5.2006)

• Morien

Když jsem přemýšlela nad tím, jestli první Underworld má nějakou hodnotu nebo ne, tak druhý díl silně, ale silně poukazuje k tomu, že ani to nejmenší zblo. Ačkoliv se v něm vyskytují náznaky docela zajímavé mytologie (a zrzavý záporák v sexy pánských sukňokalhotách), tak samotný děj je tak strašně slaboduchý a disfunkční, že v sobě jen horko těžko hledám poslední zbytky soucitu k filmovým tvůrcům. Jediné, nad čím se tam tak dá přemýšlet, je jaké to asi je být upířím Starším, který jde do hibernace někdy v roce 1799 a najednou se probudí o dvě stě let později, nad jeho hrobkou se válí mrtvý vlkodlak, jinak nikde nikdo, jenom všude elektrika, auta a automatické zbraně. A vykrádání cizích filmů, které se v jedničce ještě dalo považovat za úsměvnou inspiraci začínajícího filmaře, se tady posunuje do kategorie směšné až na půdu a stejně tak zbytečné. A ani se nedokázali zbavit nešvaru všechno vysvětlovat v nepřirozených dialozích a voiceoverech.(6.10.2015)

• Enšpígl

V podstatě stejný jako první díl, tedy všechno na efekt, jen povyšený o větší využití upířích možností, ale jediný co si za pár minut po skončení filmu pamatuju, je super prdelka slečny Kate. Latex je zkrátka užasnej vynález.(25.1.2015)