• Shit
  **

  Tak aspoň že to neni taková kravina, jako to vypadá z pohledu obalu a herců, v podstatě se jedná o něco dost podobnýho nejslavnějšímu filmu Marie Poledňákové S tebou mě baví svět. Opět se to točí hlavně kolem dětí na výletu, ale tentokrát je snaha i o nějakou tu dramatičtější scénu a nejedná se přímo jen o rodinnou komedii. Nicméně mě už to s těma dětma nabaví, je to furt o tom stejným, krom toho, když se na scéně objeví exot Daniel Nekonečný nebo Pepík Vojtek a pronášej nějaký naučený repliky, tak sem myslel, že to sand vypnu, nabrat takovouhle ubohou hereckou sebranku do nějakýho filmu je fakt slušná odvaha a Poledňákový se nejen kvůli tomu režisérskej comeback vůbec nepoved, ale zase se musí nechat, že dětští herci jsou vybraný dobře a vcelku pěkně hrajou(24.3.2008)

 • Fingon
  **

  Popravdě - čekal jsem to daleko horší. Product placement Menthosu sice bil do očí jako už dlouho ne (to snad překonal snad jen Arginmax v Účastnících zájezdu) a celá eskadra Vojtek-Nekonečný, Laurína a ta poslední bylo jedno velké WTF, stejně jako Náhlovský... ale jinak celkem to šlo... a zdá se, že mám slabost pro Jitku Schneiderovou:-)(1.1.2009)

 • Phobia
  **

  Mařko, co jste to provedla? 16 let si dáte pauzu od režírování filmů a pak z Vás vypadne TOHLE? Zmatený, upocený slepenec, spousta rolí, žádní herci (nebo bývalí, co zapomněli, jak se hraje), děj skáče od ničeho k ničemu, vtipnost nulová, zájem pod bodem mrazu... Nažrat se zelí, tabulky čokolády, zapít to mlíkem, přikousnout karbanátek, polknout lžíci sádla, spláchnout pivem, schroupat mrkev, usrknout půl litru kefíru a přidat omastek z pečené husy, to všechno do sebe narvat co nejrychleji za sebou a moc nekousat. Výsledek na sebe nenechá dlouho čekat - nevzhledný, páchnoucí grcanec plný různorodých hrudek, marně v něm budete hledat nějaký řád a smysl - nevím, jak lépe připodobnit "Jak se krotí krokodýli". Byla jsem předem varována, ale nechtělo se mi věřit... No, upřímnou soustrast všem, kdo za to v kině zaplatili. Hvězdička za exteriéry, hvězdička za pár ne až tak ubohých scén a z nostalgie. 30%(13.2.2009)

 • Beckett51
  **

  Chtěl jsem nato jít do kina,ještě že jsem nešel..... 35%(7.9.2010)

 • Houdini
  ***

  Český Lev 1 nominace: Zvuk(15.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace