• Malarkey

Nicotná rodinná komedie plná známých hereckých jmen hlavně z televize, která mi dost nesnesitelným způsobem připomíná a kopíruje "veselohru století" S tebou mě baví svět a nutno dodat, že po příběhové stránce je to fakt nuda. Já se u toho nebavil a pochybuju, že děti budou. Herci se občas sice snaží, ale ti, o kterých chci, aby se ukázali, jsou spíše v pozadí a to je škoda daleko větší. Víceméně jsem od toho nic nečekal. Rodině tenhle film nevadil, jenže já se u něj neskutečně nebavil. Problém je v tom, že jim nevadil hlavně z toho důvodu, že v něm vidí řadu českých jmen a to je sakra málo. Jo, a Miroslav Etzler ať se prosím vrátí k Nováckým seriálům. --- Proč lidi stárnou a umírají? Protože to vidí u jiných.(17.11.2007)

• Webb

Proč režisérka Poledňáková klesla až do hnoje? Kdo o to sakra stojí sledovat trapnost v trapnosti.(10.11.2008)

• Hunt

Je mi z toho úplně smutno, nic originálního ani vtipného jsem v tomto filmu nenašel. Za to nelogických a trapných scén je tu nadmíru.(21.2.2006)

• AngelAngie

Jsou i horší filmy .. :)(22.5.2008)

DVD/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 4/10 Efekty 9/10/// +krásná příroda a celkově prostředí, 2 opravdu vypečené scény (lanovka a domácí doučování), pro mě příjemní herci, režie -hudba se mi netrefila do vkusu, Jiří Mádl má málo prostoru, jeho postava je nevyužitá/// Dnes tento film možná mnoho lidí neocení, ale myslím si, že časem tento film získá na váze. Neříkám, že se stane kultovním jako film S tebou mě baví svět. Přeci jen i konkurence je dnes větší. Tento je ale natočen v podobném duchu a je určen pro celou rodinu. I když ze začátku to tak nevypadalo a spíš se tvářil jako film pro nejmenší. A to bývá často kamenem úrazu. Že dospělím se ten film zdá potom moc dětinský. Naštěstí to neplatí stoprocentně a i větší diváci si tady najdou své. Já osobně jsem při scéně s ňaďou Konvalinkovou na lanovce dostal záchavat smíchu a o pár minut dlaší scéna kdy paní profesorka doučuje Václava Postráneckého a on má "problémy s emisemi" jsem se válel po zemi. Někdo by řekl, že k radosti stačí málo. Z druhé strany mince bych rád zmínil, že film místy působí dost roztříštěně, v posledních 20ti minutách dost nelogicky a natahovaně. Navíc mi přišlo, že některé postavy byly zbytečné. Ale ať to uzavřu: mrkněte na film o filmu./// Celkem 63%///(27.10.2007)

• - Ve scéně, kdy je děda (Václav Postránecký) vyfocen na mobil, má potápěčské brýle na očích. Když ale MMS Lubošovi (Jiří Mádl) dojde, je na ní děda s brýlemi na čele. (Mr.Hudson)

• - Jak se krotí krokodýli mělo být pokračováním filmů Jak vytrhnout velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny. (EMMY)

• - Film je z velké části natočen podle knížky Jak Anděla viděla Anděla, která je pokračováním knih Jak vytrhnout velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny. (Elisebah)