Opravdu nádherné písničky s chytrými texty. Obzvlášť jeden mi utkvěl v hlavě... "Opakem války není mír. Je to tvorba."(19.4.2008)

• mat.ilda

Nemělo se to jmenovat spíš Špinavci, Socky, případně Nuly? Když zapomenu, že místo obdivu k zneuznaným umělcům jsem pod tlakem štítivého odstupu, který nastoupil hned po úvodní, a jediné zajímavé, písni (jsem tak úzkoprsá, že od muzikálu obvykle očekávám tak dvě, tři špičkové skladby) měla nutkání jít si umýt ruce antibakteriálním mýdlem a očistit kliky, nemohu pominout obsazení, ve kterém jsem ani za svitu baterky nenašla jedinou sympatickou postavu, nemluvě o vyčpělém pseudouměleckém koktejlu, namíchaném ze sociální kritiky a lásky všeho druhu... No a za tu šílenou bučící performanci bych Maureen nechala chcípnout hlady, prosím...(8.11.2013)

Viva La Vie Boheme! Srdcovka, díky které jsem objevil ještě lepší záznam broadwayského představení. Objektivní hodnocení po mně nechtějte. Zajímavé komentáře: Faye, Wendy(23.4.2008)

Záblesky slávy, no žiaden večný plameň. Ako celok to funguje, jasan!, akurát po opici. Hudobné čísla sa točia v kolotoči mizerných až po dokonalé. Škoda- preškoda, že si nad tým viac neposedeli….. No day but today!(3.2.2009)

"Will I lose my Dignity? Will someone cares? Will I wake Tomorrow, form this Nightmare?" Maureenin protest zůstal nepochopený.A zůstalo taky vše ostatní,pro co jsem si zamiloval divadelní verzi.Neskutečné písničky,skvěle napsané a strašlivě chytlavé.Postavy,které si musíte zamilovat.Úžasně přesvědčiví herci.A fantastický pocit po skončení,který jsem po žádném jiném filmu ještě neměl.Některé scény zísskaly s převedením do filmu úplně jinou atmosféru (Take me or Leave me) některé mé oblíbené trochu zklamaly (Tango Maureen),ale jako celek pořád naprosto jedinečná záležitost,která mě dokáže rozplakat jako máloco jiného.A při vzpomínce na závěr a společnou píseň mi snad ukápne slza ještě teď.Kult! 100 %(4.1.2011)