Divočina

Divočina

Animovaný / Rodinný / Dobrodružný / Komedie

Kanada / USA, 2006, 94 min

• Terva

CITÁT - Hele, huso, pověz. Je pravda, že Kanada má uvolněnou migrační politiku pro koaly?......... Scénář : John J. Strauss, Ed Decter, Mark Gibson a Philip Halprin. Hudba : Alan Silvestri - ve filmu třeba zazní - Everlife - Real Wild Child http://www.youtube.com/watch?v=c1QW1OtccZU CITÁT - Možná nám lhal, protože nám nechtěl říct pravdu........(1.5.2011)

• AGAMENON

Moc moc moc průměrný animák, na dnešní dobu s podřadnou, v celovečerním formátu potřebnou, počítačovou animací, nevýraznou hudbou byť ji neměl na svědomí ostřílený hollywoodský harcovník Alan Silvestri. Největším kamenem úrazu je ale však scénář plný infantilních scén a dialogů, často nepříliš vtipných, ale mou infantilní dušičku přecijen nachvilku pobavil imbecilní had dokonale nadabovaný Mirou Vladykou a psychopatický pakoň, který už nechce být na konci potravního řetězce.(29.8.2009)

• Aleee89

Na Divočinu bych se dobrovolně asi nedívala, ale musela jsem ji zhlédnout kvůli škole. Jelikož jsem Madagaskar viděla už dávno, tohle mi připadá jako napodobenina a vykrádačka, i když se tvůrci Divočiny bránili, že oni s takovým nápadem přišli dříve než tvůrci Madagaskaru... Grafika mě nijak neohromila, příběh taky ne. Dneska je to ohrané a film Divočina se tak stává jen dalším animákem do počtu, jakých jsou mraky. Užijí si to snad jen děti.(15.6.2013)

Madagaskar sa mi moc nepáčil, no toto bolo ešte o niečo horšie. Obsahovo je to skoro to isté, ale zdalo sa mi to trápnejšie, málo vtipné. Animácia bola prepracovanejšia a pôsobilo to krajšie, ale hovorím...Horšie a trápnejšie ako trápny Madagaskar aj keď pre malé deti možno božie. 50%.(8.9.2007)

• MATADOR

Ubohoučký animáček, který strašně kopíruje vše doposud viděné, slyšené a cítěné.(29.12.2009)