Divočina

• slovenský

Divočina

Animovaný / Rodinný / Dobrodružný / Komedie

Kanada / USA, 2006, 94 min

Príbehovo príliš šablónovité, ale pár vtipov a postavičiek potešilo. Nepatrím k fanúšikom prvého MDAGASCARU, takže sa mi Divočina celkom pozdávala aj napriek slabému scenáru a strate tempa v závere...(19.11.2013)

• Aleee89

Na Divočinu bych se dobrovolně asi nedívala, ale musela jsem ji zhlédnout kvůli škole. Jelikož jsem Madagaskar viděla už dávno, tohle mi připadá jako napodobenina a vykrádačka, i když se tvůrci Divočiny bránili, že oni s takovým nápadem přišli dříve než tvůrci Madagaskaru... Grafika mě nijak neohromila, příběh taky ne. Dneska je to ohrané a film Divočina se tak stává jen dalším animákem do počtu, jakých jsou mraky. Užijí si to snad jen děti.(15.6.2013)

• CrypzzXD

Rádoby parodie na Madagascar plná otravných postav a trapných infantilních vtipů. Ubohý pokus vydělat prachy na účet známé a mnohem vydařenější značky a ukázka animované tvorby, kterou bych nikdy dítěti nepustil. 0%(21.7.2013)

"Véééľmi dobré, aj organizačne... Ale kde tu máte záchod?" (65%)(5.10.2010)

• packa

Animace výborná, ale to je snad jediný klad. Neskutečně infantilní dílko! Navíc už mě poslední dobou pěkně sere, že v každým animáku musí být buď veverka, nebo tučňáci. Tvůrci tohoto filmu se nebáli extrému a vrazili tam pro jistotu tyto živočichy oba, asi aby zdvojnásobili zábavnost snímku. Musím podotknout, že marně. Nicméně dětem se film jistě líbit bude, jen chudák dospělý si to bude muset nějak odtrpět.(29.10.2008)

• - Loď, na které se plaví zvířata, se jmenuje "Hannah W" po dceři režiséra Stevea Williamse - Hannah. (HappySmile)

• - Srst lva Samsona se skládá z více než 6 milionů chlupů, které byly ve všech záběrech každý zvlášť vyrenderovány počítačem. Ovšem “nejchlupatějším” zvířetem ve filmu je pudl, který má na sobě více než 14 milionů chlupů! (contrastic)

• - Během pracovního promítání pro největší výrobce hraček zástupci společností překvapivě odmítli vyrábět nabízené licencované produkty, neboť nevěřili předpokládanému komerčnímu úspěchu filmu. (imro)