Divočina

• slovenský

Divočina

Animovaný / Rodinný / Dobrodružný / Komedie

Kanada / USA, 2006, 94 min

To, že film kopíruje jiné animáky mě zrovna vůbec nevadí. Zvířata jsou pěkně vytvořené, sem tam je nějaká vtipná scéna a celkově je filmek příjemná odreagovačka. Mě se to líbilo a dávám 75% :)(7.9.2015)

Až moc se to podobá Madagaskaru. Sice animace je zde oproti Madagaskaru opravdu úžasná, ale vzápětí film ztrácí v humorné oblasti, kde se Madagaskaru dařilo. Absolutě skvělá byla veverka Benny a žirafa Bridget, tyto dva charatery jsem měl nejradši. (supr hláška: Tvoje denní dávka vitamínu Bridget, puso) Také mě pobavila minirole japonského holuba hrajícího kostky s beruškama :)) S odřenýma ušima si tento animák u mě vysloužil ***.(17.8.2008)

• prome

Pekne po graficke strance ale pri sledovani jsem si rikal ze tohle jsem uz nekde videl tohle tu uz bylo a pak jsem si vzpomnel na madagaskar a az na mensi drobnosti stejna pointa jako u nej...ach jo skoda mohlo to byt lepsi ale takhle cerpat z divaku penize za to ze se divame porad na to same ...(25.11.2006)

• Terva

CITÁT - Hele, huso, pověz. Je pravda, že Kanada má uvolněnou migrační politiku pro koaly?......... Scénář : John J. Strauss, Ed Decter, Mark Gibson a Philip Halprin. Hudba : Alan Silvestri - ve filmu třeba zazní - Everlife - Real Wild Child http://www.youtube.com/watch?v=c1QW1OtccZU CITÁT - Možná nám lhal, protože nám nechtěl říct pravdu........(1.5.2011)

Rozpočet $80miliónovTržby USA $37,384,046Tržby Celosvetovo $102,338,515Tržby za predaj DVD v USA $42,996,681 //počet predaných kusov 2,332,605║ Mix zvieracích postavičiek z Levieho Kráľa a Madagascaru nevyšiel, celé to je jedna otravná bezduchá báchorka, kde ani jedna postavička nemá kúska čara, o poriadny gag a vtip to ani neobtrie, animačne to bol znesiteľný priemer. Jedna z najhorších počítačovo animovaných rozprávok čo som videl, radšej obísť, nič to neprinesie. /20%/(23.12.2009)

• - Kiefer Sutherland si zkoušel lví řev prakticky všude, doma či v autě. Proto způsobil mnohým řidičům, kteří jej předjížděli, malý šok. (imro)

• - Eric Idle (ze skupiny Monty Python) s kolegou Johnem Du Prezem přispěli písní Really Nice Day, kterou také nazpívali. Na filmu se dále podíleli interpreti jako Lifehouse, Big Bad Voodoo Daddy, Everlife nebo Coldplay, kteří přispěli svou písní Clocks z alba A Rush of Blood to the Head. (hippyman)

• - Hlavní myšlenky scénáře byly sepsané už v roce 1991. (HappySmile)