Divočina

• slovenský

Divočina

Animovaný / Rodinný / Dobrodružný / Komedie

Kanada / USA, 2006, 94 min

Nevyrovná se to Madagascaru, ale i tak vtipné..Nejlepší byla ta koala xD(27.5.2010)

• mm13

Ešte väčší bum prásk tresk plesk ako Madagaskar 2, zároveň však riadne väčší úlet. Chvíľami som mal o svoje dieťa, ktoré to hltalo plnými dúškami, aj strach, či mu to v tej hlávke nenarobí nejakú paseku, pretože fakt absurdistán. Zdá sa to byť v pohode a mňa to v tejto línii aspoň viac bavilo.(24.12.2009)

Za predpokladu že Madagascar nikdy nenatočili,sa na tom dá celkom zabaviť.Cez Vianoce. 50%(25.12.2012)

• balba

Velice to připomíná Madagaskar.Příjde mi to jako , když scénáristovi zadali slohovou práci o předělání animovaného filmu Madagaskar.Pro malé děti je to drsný příběh a dospělí to odradí.(5.11.2006)

• MM_Ramone

Animované to bolo krásne. To musím uznať. Ale to už dneska beriem ako úplnu samozrejmosť. Zvlášť, keď je pod tým podpísané štúdio Walt Disney Pictures. Avšak ten príbeh to bola bieda. Okatá vykrádačka známych kasových trhákov. Postavy ako z "Madagaskaru", príbeh o stratenom synovi ako z "Hľadá sa Nemo", do toho niečo z "Levieho kráľa", trochu z "Doby ľadovej" a tak by som mohol pokračovať ďalej. Stále som mal pocit, že som to už niekde, v podobnom filme, videl. "Divočina" je pekná, ale neoriginálna. **(22.12.2009)