poster

Šarlotina pavučinka

 • USA

  Charlotte's Web

 • Německo

  Schweinchen Wilbur und seine Freunde

 • Slovensko

  Šarlotina pavučinka

Rodinný / Komedie / Drama / Fantasy

USA / Německo, 2006, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • corpsy
  ***

  Také neslané, nemastné rodinné dielko, ktoré zaujme hlavne detské publikum, ale dá sa povedať, že ani tí starší nudou nezaspia.(8.11.2010)

 • lamps
  ***

  Ale nebylo to zase tak špatné. Když už nic, tak alespoň krysák Templeton vyprodukuje dostatečné množství zábavy, aby nahradil ostatní zvířecí osazenstvo. Herecké výkony samozřejmě jen průměrné, ani role Dakoty Fanning mě nedokázala nijak vytrhnout. Ale o to tady pochopitelně vůbec nešlo, na prvním místě jsou jen zvířata, která ale bohužel měla kromě světlejších chvilek i momenty o dost slabší. Ani bych neřekl, že je to film, který je určený jen pro děti a naprosto nevhodný pro dospělé. Spíše záleží na vkusu každého diváka a jeho ohleduplnosti k hloupému a jednoduchému scénáři, kterému je předurčen šťastný a "poučný" konec. Ovšem mám takový dojem, že úzkostní arachnofobici asi nebudou dvakrát nadšení.(21.1.2012)

 • maverick10
  ****

  Jak tohle hodnotit? Pro usazeneho dospeleho divaka nuda k uzivani viz. Trellíno, avsak pro nezaniceneho detskeho divaka, uzasne. Naivni detinske a uzasne. Ja uz nejsem dite (vekem) ale zkuste se na to podivat detskyma ocima. Tohle lidem trosinku chybi - podivat se na svet detskyma ocima. Proto je kazda pohadka krasna. Ja vim tyhle moje kecy jsou naivni jako predstava, ze Liev Schreiber je skutecne dobrej herec. Ale co je to naivita? Je skutecne spatne byt naivni? Moje oblibenkyne Dakota opet nezklamala a naprosto uzasna hudba Dannyho Elfmana me dostala.(14.7.2007)

 • Hrabka
  **

  Mluvící zvířata mám rád, ale nutností je, aby i příběh stál aspoň za něco. V tomto případě se to říct moc nedá. Celkem trapárna a to i když se na to podívám z pohledu dítěte. Pan krysa a vrány byli fajn, některé hlášky se povedly i ostatním, ale jako celek nic moc. Jestli má tenhle film dopomoci, aby se děti přestaly bát pavouků, tak za sebe můžu říct, že mně ty sviňuchy osminohý přijdou odpudivý pořád stejně... Neuvěřitelná cesta je prostě těžko k překonání. 50%(20.1.2012)

 • hygienik
  ****

  Zaslúži si tento film objektívne 4 hviezdičky? Určite nie! Ale ja ho hodnotím subjektívne a mne sa páčil natoľko, že by som bol ochotný dať aj 5. Mám rád rodinné filmy, nevadia mi infantilné zápletky ak sú súčasťou ZMYSLUPLNÉHO a POZITÍVNEHO PRÍBEHU s POSOLSTVOM. Mám rád D. Fanning, Ten príbeh mi prišiel vo svojej jednoduchosti originálny. Len škoda, že ústrednou postavou bolo prasa a nie Dakota, dúfal som, že jej dajú vo filme viac priestoru.(23.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace