poster

Šarlotina pavučinka

 • USA

  Charlotte's Web

 • Německo

  Schweinchen Wilbur und seine Freunde

 • Slovensko

  Šarlotina pavučinka

Rodinný / Komedie / Drama / Fantasy

USA / Německo, 2006, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hrabka
  **

  Mluvící zvířata mám rád, ale nutností je, aby i příběh stál aspoň za něco. V tomto případě se to říct moc nedá. Celkem trapárna a to i když se na to podívám z pohledu dítěte. Pan krysa a vrány byli fajn, některé hlášky se povedly i ostatním, ale jako celek nic moc. Jestli má tenhle film dopomoci, aby se děti přestaly bát pavouků, tak za sebe můžu říct, že mně ty sviňuchy osminohý přijdou odpudivý pořád stejně... Neuvěřitelná cesta je prostě těžko k překonání. 50%(20.1.2012)

 • Lenny.M
  ***

  Ten pavouk byl nechutný! :D(21.10.2009)

 • lopata555
  *

  Sviatočné dopoludnie na Angelike pokračuje tak tu pripravme dačo aj pre malých vegetariánov, hovoriace zvieratá na farme robia plány aby ich kamaráta prasiatko nedali do Vianočných klobások, myšlienka pekná, pre deti určite celkom milé, no keby dali zvieratá napríklad do pralesa a tam ukázali ako bojujú za život by sa mi to určite pozdávalo viacej ....(1.11.2013)

 • Rosana
  odpad!

  Huh, lidi, já mám ráda pohádky, ale toto na mě bylo až příliš infantilní! ´SPOILER: Zásadní dílo o tom, zda prase sežerou, nebo nesežerou. Bohužel vyhrálo soutěž a tak ho nesežrali. Sežerou ho příští léto (to ve filmu nebylo řečeno, ale je to jasné). Pavouk umřel, ale podařilo se zachránit 514 jehoo potomků, druhý díl je film Arachnofobie (1990). Prostě nemůžu zkousnout mluvící zvířátka...sorry :((23.8.2009)

 • maverick10
  ****

  Jak tohle hodnotit? Pro usazeneho dospeleho divaka nuda k uzivani viz. Trellíno, avsak pro nezaniceneho detskeho divaka, uzasne. Naivni detinske a uzasne. Ja uz nejsem dite (vekem) ale zkuste se na to podivat detskyma ocima. Tohle lidem trosinku chybi - podivat se na svet detskyma ocima. Proto je kazda pohadka krasna. Ja vim tyhle moje kecy jsou naivni jako predstava, ze Liev Schreiber je skutecne dobrej herec. Ale co je to naivita? Je skutecne spatne byt naivni? Moje oblibenkyne Dakota opet nezklamala a naprosto uzasna hudba Dannyho Elfmana me dostala.(14.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace