Šarlotina pavučinka

Schweinchen Wilbur und seine Freunde

Šarlotina pavučinka

Rodinný / Komedie / Drama / Fantasy

USA / Německo, 2006, 113 min

Malá holčička zachrání růžovoučké prasátko před jistou smrtí a pak tomuhle prasátku pomůže Šarlota a další kamarádi z farmy. Výsledkem je milý film o přátelství s Dakotou Fanning v jedné z hlavních lidských rolí. Snad jen postavy zvířátek mohly být trochu lépe zpracované - ovce byly nejlepší.(7.7.2012)

• Rosana

Huh, lidi, já mám ráda pohádky, ale toto na mě bylo až příliš infantilní! ´SPOILER: Zásadní dílo o tom, zda prase sežerou, nebo nesežerou. Bohužel vyhrálo soutěž a tak ho nesežrali. Sežerou ho příští léto (to ve filmu nebylo řečeno, ale je to jasné). Pavouk umřel, ale podařilo se zachránit 514 jehoo potomků, druhý díl je film Arachnofobie (1990). Prostě nemůžu zkousnout mluvící zvířátka...sorry :((23.8.2009)

Pro děti jak stvořené.Nejvíce okouzlí děti velké množství zvířátek , i když některé jsou digitálně upravené jako např. ovečky nebo koník.Úsměvná komedie , která překvapí svým konce.(1.2.2007)

milý a dojemný rodiný film,který snad nemůže nikoho urazit,se srdcem večného 6 letého špunta dávám milých a upřímných 9z10.(24.12.2010)

• ilemas

Nuda k uzoufání, dialogy o ničem, bez špetky humoru, zápletka žádná. Nehrát tam jinak skvělá Dakota Fanning (zde mě moc nenadchla) tak totální odpad! Babe, galantní prasátko bylo mnohem lepší.(23.8.2009)

• - 900 trikových záběrů mluvících zvířat vyrobila tatáž firma, která rozmluvila už slavné Babe - galantní prasátko. (Pumiiix)

• - 54 let uběhlo od vydání dětské knížky E. B. Whitea, která snímek inspirovala. Dvacet let poté (1973) podle ní vznikl animovaný muzikál. (Pumiiix)

• - 3 miliony dostala za film hlavní lidská hrdinka, teprve třináctiletá Dakota Fanningová. (Pumiiix)