poster

Třetí sudička (TV film)

Pohádka

Československo, 1986, 48 min

 • honzic
  **

  Pohádka s velkými myšlenkami, leč trochu nudná. Hodnocení: 45 %(30.1.2012)

 • LuNaj
  ***

  Odpočinková, pohodová pohádka, ve které vlastně není žádný zlosyn, který by princovi znepříjemňoval snahy o získání srdce krásné princezny. Někoho možná bude štvát spousta rádoby filozifických otázek o kráse, lásce a podobné kraviny. Mně to nevadilo. Pro jednou příjemná změna od všech tě padouchů, černokněžníků a draků, kterých jsou mraky. Ještěže to Štursa moc nenatáhl, jinak by to bylo horší, než žvýkačka Hubba Bubba po půlhodině. Resumé? Neunudí, nevyvolá ve vás nadšení, takový čistý průměr.(25.8.2008)

 • Bart
  ***

  Ani nemusíte vidět přední brněnské herce, abyste poznali, že pohádka byla natočena v brněnské televizi. Méně kvalitní barevný filmový materiál, chudé dekorace a valná část děje natáčená v ateliéru. V tomto duchu se nese většina počinů z brněnské a ostravské televize, i když samotná kvalita dílka bývá lepší. Hvězdička navíc za výkon Dramomíry Hofmanové v roli královny. Jinak bych dal dvě.(28.2.2006)

 • triatlet
  ***

  V jednoduchosti příběhu je jeho síla. Bez zbytečných odboček se jasně naplňuje sudiččina věštba a kouzlo lásky vítězí. Pěkné exteriéry, neokoukaní herci, vhodně zařazená písnička.(1.5.2011)

 • WANDRWALL
  **

  Ošklivá tvář, ale pěkný duch a plná pokladna zlaťáků. Takový ženich má na to aby si vzhled u felčaře vylepšil, a nestačí pak vybírat mezi urozenými nevěstami.(7.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace