Vetřelci v Coloradu (TV film)

Komedie / Dobrodružný

Česko, 2002, 65 min

Janakuv rezijni debut je filmem pro deti, sve si v nem ale najde i spousta filmovych nadsencu (odkaz na Baye a nastup a la Armageddon se neda prehlednout):) Pomerne originalni namet, jehoz zpracovani sice zas tak moc nenadchne, ale na jedno zkouknuti, proc ne?:) Abych nezapomnel: Adela Doudova predvadi strhujici vykon coby novodoba femme fatale!:)))(26.2.2005)

Tri hvezdicky za to, ze je to pouze televizní film, jinak by to bylo horsi. Tenhle film se pro me stal spise hledanim odkazu k jinym filmum, kterych tady filmovy nadsenec najde hodne. Strhujici a velmi vyrazny vykon talentovane Adely Doudove, ktera po celou dobu drzi snimek nad vodou, byl misty zastinen puvaby druhe herecky. Doudove herectvi je vsak velmi presvedcive a celkove ma navrch.(2.3.2005)

• kajas

Mám takový pocit, že jsem tohle viděla jako malý capart se školou v kině. Byla jsem určitě moc nadšená. Dnes jsou mi představitelé hlavních dětských rolí docela nesympatičtí (hlavně ta holčička). Film ale naštěstí netrvá dlouho a některé scény jsou velice zábavné. A Janák už tehdy koketoval s myšlenkou "roštěnek na pokusy", kterou tak úspěšně rozvinul s duem Kotek a Mádl :).(3.8.2013)

Tak to se povedlo. Obyčejný film o neobyčejném prázdninové dobrodružství se jeví jako ideální řešení. Žádné přeplácanosti stupiditama, aby to bylo in. Prostě něco, co děckám doporučit a vědět, že se budou dobře bavit, a že ze sledovačky nedostanou psotník.(4.9.2012)

Sice mi není úplně jasné, kde ty tři děti pokaždé "vyčarovaly" luxusní stan, nafukovací plavidlo či něco k snědku, ale dobře, hlavně, že se K.Janák (téměř) dokázal vyhnout svému pozdějšímu oblíbenému tématu prvních (nebo kolikátých) zásunů...(6.7.2010)