Clerks 2: Muži za pultem

Clerks 2: Muži za pultom

Muži za pultom

Komedie / Drama

USA, 2006, 94 min

The best of Kevin Smith. Nekompromisně vtipné, správně jayovsky šílené, dokonale uvěřitelné a ve své upřímnosti i dojemné. Takhle se uzavírají volné životní příběhy, takhle se přátelí čistě heterosexuální kámoši a takhle se vyznává láska.(11.1.2008)

Clerks 2 spravili z "iba" výborných New Jerseyských flákov (Clerks, Mallrats, Jay and Silent Bob + kraťasy) výnimočný počin a uzavreli týmto najdospelejším Smithizmom (behom dvoch dní) časť mojej malej filmovej histórie. Návrat k počiatokm vtipne, s doteraz nasilnejším odkazom, so slzou v oku (žiadna nostalgia) a v starej forme. Všetkým čo sa chystajú vrhnúť na túto perlu, lebo v pravo hore svietia pekné percentá, doporučujem vyššie menované filmíky. Bude to oveľa silnejšie.(19.12.2006)

Kevin Smith opět zasahu a rovnou do černého! Po několika letech přichází s pokračováním Mužů za pultem a i když se to celé nese úplně jinak, opět se jedná o výbornou podívanou s peprnějším humorem a hláškami, kterou jsem po několika silných dramatech rád uvítal. Známá dvojka Dante a Randal jsou v nejlepší formě a Jay s Bobem jim perfektně sekundují. Ale největší radost mi udělala Rosario Dawson, která v opravdu zajímavé roli vévodí. _ Opět, víc než tři nedávám (nemůžu dát), ale určitě doporučuji všem.(21.1.2009)

Více než důstojné pokračování....navíc se tam šuká s mulou, takže to prostě musí být bomba!(15.1.2007)

Trefné, stupidní, vážné, směšné a zároveň velmi přirozené. Komedie, která způsobuje nával smíchu. Dialogy co CLERKS 2 obsahují, můžu poslouchat i 4 hodiny! 3* hvězdy nedám to bych sám sobě lhal a na 5* to není (z mého pohledu). Scéna o Pánu prstenů je velmi dobrá :-). "Ze zadku do pusy - To nejde! - Ale někdy v silném okamžiku ..." .(9.8.2012)

• Rosario Dawson