Clerks 2: Muži za pultem

Clerks 2: Muži za pultom

Muži za pultom

Komedie / Drama

USA, 2006, 94 min

Nostalgická jízda. Randal a Dante stárnou, ale Smithův humor nikoliv. O malý úšklebek ještě lepší než jednička.(12.5.2007)

Nyní již nemám co tajit a musím to tedy říst, po poctivém shlédnutí všech Smithových 7 filmíků je pro mě nejlepším filmem Clerks 2. Myslím, že jsem tento film viděl až jako v pořadí druhý (po Dogma), ale až tento film mě přesvědčil, že stojí za to shlédnout i jiné snímky daného režiséra. Tento u mě ale přesto vyhrál. Jen pro pořádek uvedu pořadí v jakém se mi líbily další snímky: 2. Flákači, 3.Táta na plný úvazek, 4. Hledám Amy, 5. Clerks, 6. Jay a mlčenlivý Bob vrací úder, 7. Dogma(14.5.2007)

,,...najít novou vesmírnou formu života. A vošukat ji !!.....“ - kdo dokáže říct tuto větu a MY MU JI DOKÁŽEME UVĚŘIT??? Mluví se a mluví. Padaj dobrý hlášky a neskutečný ,,hlody". Rozebírají se šílený věci A vše se samozřejmě stejně stočí (jestli jste to ještě nepoznali) k sexu. Nejsem uchylák (myslím) a přesto mi to připadá vtipný ! Nejde jen o MEZIDRUHOVOU erotiku. V pozadí je příběh. Ale má vůbec cenu se jím zabývat? Kamarádství, láska. Zasazené mezi uchyláky. A tak to má bejt. Protože některý věci se nemění....a proto EAT PUSSY !!!!(19.10.2007)

• - Jedna z věcí, která nejvíce vybízela Smithe natočit tento film, byl slib, který dal svému kamarádovi Jasonu Mewesovi, že když nebude používat drogy, bude si moct ještě zahrát Jaye. (Kulmon)

• - Danteho (Brian O'Halloran) snoubenku Emmu ztvánrila Jennifer Schwalbach Smith, manželka režiséra Kevina Smithe. (korbitch22)

• - Alec Baldwin, který propůjčil svůj hlas postavě Leonarda Leonarda v animovaných Clerks, se měl objevit na začátku filmu jako Randalův otec. (Kulmon)

• Kevin Smith