poster

Clerks 2: Muži za pultem

 • USA

  Clerks II

 • Slovensko

  Clerks 2: Muži za pultom

 • Slovensko

  Muži za pultom

Komedie / Drama

USA, 2006, 94 min

 • pan Hnědý
  ****

  Trefné, stupidní, vážné, směšné a zároveň velmi přirozené. Komedie, která způsobuje nával smíchu. Dialogy co CLERKS 2 obsahují, můžu poslouchat i 4 hodiny! 3* hvězdy nedám to bych sám sobě lhal a na 5* to není (z mého pohledu). Scéna o Pánu prstenů je velmi dobrá :-). "Ze zadku do pusy - To nejde! - Ale někdy v silném okamžiku ..." .(9.8.2012)

 • Mahalik
  *****

  Dlouho sem vás neviděl. Kde ste byli?---Spolu s Bobem jsme si koupili káru a jezdili jsme si všude možně, dokud nás jeden místní polda nezabásnul za podezření z neatraktivnosti. Úchyláci to jsou, co jinýho :D Kevin Smith nám tentokrát přidal do HappyMeal asi kousky trávy, jinak si totiž nedokážu představit ty neskutečný vlny smíchu, který jsem vyluzoval z pus(s)y. Jay a Silent Bob s mega velkým hip-hop rádiem zase předvádí ty nejultimátnější taneční kreace a spolu s geniálním Eliasem tvoří to -nej- z celého filmu. Většinou nemám v oblibě, když do pokračování mého oblíbeného filmu naverbují nové postavy. Jsou tam povětšinou na obtíž a akorát lezou na nervy než na nerv smíchovský. ALE, kdo by neodolal Rosario Dawson s nádherným úsměvem a smyslem pro humor??..... snad jen Elias, který je až tak moc velký magor až se stal mojím Bohem, co se týče balení holek (né, samozřejmě si dělám legraci). Závěrečné brnkání na emotivnější strunu vůbec nevadí a pokud máte Smithe rádi, budete se mnou jistě souhlasit. Víc takových...divných!!!!!!! 95%(11.7.2008)

 • Lavran
  *****

  Tohle má vážně jen jedinou chybu - Neviděl jsem první díl. // Tak už nemá. :)(11.7.2008)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Jedna z věcí, která nejvíce vybízela Smithe natočit tento film, byl slib, který dal svému kamarádovi Jasonu Mewesovi, že když nebude používat drogy, bude si moct ještě zahrát Jaye. (Kulmon)

 • - Roli Lance Dowdse měl původně hrát Matt Damon, ten však současně natáčel film Kauza CIA, a proto se na Clerks 2 nemohl podílet. (Kulmon)

 • - Snímek vyhrál na Mezinárodním filmovém festivalu v Edinburgu cenu publika. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace