poster

Clerks 2: Muži za pultem

 • USA

  Clerks II

 • Slovensko

  Clerks 2: Muži za pultom

 • Slovensko

  Muži za pultom

Komedie / Drama

USA, 2006, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ****

  Soundtrack James L. Venable: 1. Anne Frank vs. Helen Keller ,2. (Nothing But) Flowers - Talking Heads ,3. Regret ,4. Welcome Home - King Diamond ,5. Of Parts Enlarged ,6. Neckin' on the Swing - James L. Venable ,7. The First of the Fallen ,8. The Invisible Guests - King Diamond ,9. The Unholiest Act ,10. Goodbye, Horses - Q Lazzarus ,11. On Knowing Pickles ,12. Raindrops Keep Fallin' On My Head - B.J. Thomas ,13. Twelve Step ,14. ABC - Jackson 5 ,15. The Perfect Gift ,16. Think Fast - All Too Much ,17. Party Planning ,18. Goin' Away Party - James L. Venable ,19. I'm Gonna Miss You, Man ,20. Naughty Girls (Need Love Too) - Samantha Fox ,21. Abstinence ,22. Everything - Alanis Morissette ,23. Semantics ,24. Misery - Soul Asylum ,25. Battle Of The Mega-Geeks ,(9.6.2011)

 • Kulmon
  *****

  Tak to je absolutní nářez!!! Jestliže u prvního dílu jsem váhal mezi 4* a 5*, protože mi připadalo trochu střeštěné dát 5* takové bejkárně, tak u dvojky neváhám ani minutu. Kecy o kouření po análu, diskuze zda je „černý nemakačenko“ rasistická urážka či parodie na Mlčení jehňátek a zejména vystihnutí Pána prstenů jsou naprosto dokonalé. Doufám, že přijde další pokračování, protože toto je jeden z mála případů, kdy jde série kvalitativně nahoru! Zajímavosti: Roli Lance Dowdse měl původně hrát Matt Damon, ten však současně natáčel film Kauza: CIA, a proto se na Clerks 2 nemohl podílet. *** Alec Baldwin, který propůjčil svůj hlas postavě Leonarda Leonarda v animovaných Clerks (2000), se měl objevit na začátku filmu jako Randalův otec. *** Dante maluje Becky palec u nohou. V prvních Clerks maluje prsty své tehdejší dívce Veronice. *** Ve filmu se šestnáctkrát objeví termín „ass to mouth“. *** Ačkoliv Kevin Smith prakticky ve všech svých filmech má narážky a propletence se svými dřívějšími filmy, je toto první skutečné pokračování. *** Jedna z věcí, která nejvíce vybízela Smithe natočit tento film, byl slib, který dal svému kamarádovi Jasonu Mewesovi, že když nebude používat drogy, bude si moct ještě zahrát Jaye. *** Na festivalu v Cannes 2006 neměl film konkurenci a dostalo se mu osmiminutové ovace ve stoje. *** Smithova dcera Harley Quinn je malá dívka, které mává Dante z okna restaurace. *** Dům, ze kterého Randal vyjde na začátku filmu, je dům, ve kterém strávil dětství Kevin Smith. *** Clerks. i Clerks II končí písní Soul Asylum. První písní „Can't Even Tell" a druhý "Misery". *** Záběr s naběračkou ledu ze záchodu natočil Jason Mewes. *** Nápad na tanec alá Mlčení jehňátek přišel od Jasona Mewese. *** Postava Eliase ve filmu je odkaz na Smithova oblíbeného hokejisty Patrika Eliáše! *** Randalovo řečnění proti Pánu prstenů je téměř doslova vzaté ze Smithova slovního výpadu proti této trilogii z Londýnského pořadu "Evening with Kevin Smith 2: Evening Harder". *** Hřiště před Moobym je ve tvaru penisu a varlat. To je vidět během scény, kdy Emma dává Becky pozvánku ke svatbě. *** Slovo „fuck“ a různé variace na něj je ve filmu použito 136krát.(8.5.2009)

 • EdaS
  *****

  Na málokterý druhý díl jsem se takhle těšil a málokterý mi udělal takovou radost. Kevin Smith je zpátky tak, jak ho milujeme - zastraceně sprostý a zatraceně vtipný. Co (příjemně) překvapilo je taneční číslo na písničku Jackson 5 a úspěšně dojímající konec. Jediné, co nechápu, je, proč musíme čekat půl roku, než Clerks 2 uvidíme v našich kinech. Každopádně nářez!(17.9.2006)

 • Djoker
  *****

  Podruhé snad ještě lepší, o dalších projekcích ani nemluvím. Smithovy filmy mám docela rád, ale Clerks 2 převyšuje jeho ostatní kousky minimálně o třídu. Kolik hodin jsme jen strávili s kámošema v KFC rozjímáním nad tímto geniálním dílem. Právě dementní práce ve fast foodu dává příběhu neuvěřitelný odpich. Nenapadá mě jiný film, kde by byl přechod od perverzností k tvrdé realitě prováděn tak ladným způsobem. Z Randalla se stal hláškující Bůh, Dante se stará o hořkost příběhu, flákači Jay a mlčenlivý Bob dostávají jen tolik prostoru, aby se divákovi neomrzeli a zároveň se na jejich další výstup těšil. Jeden z mála filmů, na který mám chuť skoro pořád a po tomto zjištění již definitivně vplul mezi to nejlepší, co jsem kdy viděl.(8.10.2011)

 • Boss321
  ****

  Někdy vážné, jindy usměvavé, ale stále je to Kevin Smith. Clerks 2 jsou více než důstojným nástupcem prvního dílu. Opět spoustu hlášek a vtipných momentů, ale nechybí ani vážnější situace. Je to trochu takové nostalgické, ale za zkouknutí to rozhodně doporučuji.....(12.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace