poster

Peklo začíná na zemi

 • Španělsko

  Hipnos

 • Slovensko

  Peklo na zemi

Thriller / Psychologický / Horor

Španělsko, 2004, 93 min

Režie:

David Carreras

Scénář:

David Carreras

Kamera:

Xavi Giménez

Kostýmy:

Bina Daigeler
(další profese)
 • Faustka
  *

  Číslo 67 je obsazené. Tak se nesnažte.(7.10.2013)

 • KajusaK
  *

  :D) ne bohužel se to nedalo dokoukat :D) absolutní katastrofa. Film nudný od samého začátku...Nato že je to dlouhé jen 93 minut, tak děs a utrpení..(1.5.2014)

 • Terva
  **

  Horor tak na 30% Ostatní je jen zmatek,(9.4.2013)

 • SOLOM.
  ***

  Tvůrci zde stvořili opravdu podivnou směsici snových pasáží, halucinací a erotického jiskření. Divákova mysl musí být po celou dobu jeho trvání v obrovském střehu, protože rozeznat skutečnost s fikcí je opravdu těžký úkol. Tedy hlavně když z toho začne režisér postupem času dělat skutečný guláš a vlastně popírá vše, co jsme měli možnost vidět před půlhodinou. Tento film staví právě především na podivných halucinacích, které jsou ovšem mnohdy velice pěkně ztvárněny co se kamerových záběrů a triků týká. Bohužel jejich smysl jaksi většinou vyšumí do ztracena. Tohle je právě důvod proč samotná atmosféra snímku je tolik nerovnoměrná což je na jednu stranu dobře, jenže nudné pasáže zde zcela převyšují ty zajímavé. Pokud se tedy nebudeme bavit o ženských přednostech hlavní herečky.(14.7.2010)

 • anderson
  ****

  SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 16.2.2011 - Mám rád španielske horory a thrillery. Niekedy aj Almodovara, ale spomínané dva žánre viac ... A to aj vtedy keď podobne ako HIPNOS vykrádajú Lyncha prípadne IDENTITU. Nesmie im však chýbať to podstatné: filmárska invencia, dokonalé vizuálne stvárnenie a sexi herečka ktorá nemá zábrany ukázať svoje na prvý pohľad príjemné nahé telo :-). HIPNOS je po vizuálnej stránke skvelý a do detailov premyslený film, pohrávajúci si s kompozíciou záberov, ich takpovediac výtvarným riešením, perspektívou a umnou strihovou skladbou. Toto všetko povyšuje neoriginálny námet na príťažlivý divácky zážitok dokazujúci, že film - to je predovšetkým obraz. Čo môže potenciálnych divákov odradiť, je nezmyselný distribučný názov, odkazujúci skôr k "opusom" BRIANa YUZNAu. (18.11.2005)(18.11.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace