Peklo začíná na zemi

Xavi Giménez

Kostýmy:

Bina Daigeler
  • Nivenx

Velice slabé. I když jak už je známo, tak české překlady či názvy filmů jsou opravdu klenotem a kolikrát bych autorům, co filmy pojmenovávaj dal pěstí. Ale jinak tento film je tak slabý, že ho zkrátka nic nezachrání. Film jede pod slavnějším kouskem Prokletý ostrov a hodí Beatriz do cvokárny, kde později zjišt'ujete že všechno není tak jak se zdá a že nakonec je cvok ona, ale to jsem odhadoval už dávno během filmu. Za to u Prokletého ostrova jsem to netipnul, tak tady to bylo lehké. Po celou stopáž filmu žádné mega akce, krev či nějaký zvrat. Hlavní hrdinka neustále běhá a blbne, ale kde nic tu nic. Nuda! 30%(22.1.2014)

• Faustka

Číslo 67 je obsazené. Tak se nesnažte.(7.10.2013)

• Terva

Horor tak na 30% Ostatní je jen zmatek,(9.4.2013)

• Orthank

Ale no tak...nechať odhaliť pointu už na začiatku filmu, to sa u podobného psycháča jednoducho nepatrí. A to nám ešte do hlavy režisér hustí koláž nezmyselných prestrihov, a šteklivých scén, aby nás prefíkane zmiatol. To očakávanie, ktoré tkvie vo vyvrátení môjho predpokladu sa v závere odrazu stalo zdrojom maximálneho sklamania. Škoda, a pritom to malo tak sľubnú atmosféru.(17.2.2011)

• 6thSun

Zmatek. Kozy. Zmatek.(3.8.2014)

• - Film měl premiéru na Filmovém festivalu v Bruselu 2003, kde získal třetí místo v kategorii Nejlepší film. (Terva)