Tři

Tony Imi

Nick Rotundo

Scénografie:

Jon Bunker

Thriller s ostrovem jak vystřiženým z Modré laguny? A do toho Kelly Brook? Nemůžu jinak :-)(29.12.2008)

• Enšpígl

Zápletka filmu je originální asi jako sex s manželkou po 120 letech manželství. Napětí se do filmu pro jistotu nedostavilo vůbec a tak čest filmu zachraňuje mega samice Kelly Brook. Ode dne ztroskotání až do finále filmu, / což je asi rok / má na sobě pořád krásně bilé plavky. Takže zřejmě díky pracímu prášku co roste na ostrově a vypere dočista dočista jsem film rád dokoukal. Při pohledu na jen s dolním dílem plavek svůdně vylézající Kelly Brook z moře, jsem upustil z ruky do postele láhvinku koňaku Martell, který jsem spokojeně celý večer uskrával. Bohužel celá postel mě teď páchne od chlastu a nemůžu do ní nalákat už ani laciná ukrajinská děvčata. Natož moderní české dívky. Já se však na Kelly Brook nezlobím a především díky ní má film dvě hvězdičky.(23.2.2007)

Snímek Three se vyznačuje několika solidními momenty, jinak je však rutinním thrillerem tolikrát viděné story o ztroskotání a následné snaze o přežití. Namísto drastického, až depresivního vykreslení osudů zbídačených trosečníků, je pohled kamery zaměřen výhradně na Kelly Brook, která je zde okatě prezentována jako sexuální objekt dvojice mužů. Těm scénárista vkládá do úst místy takové nesmysly, že nebýt charismatu Billyho Zanea nebo atraktivního prostředí, nestál by ani za těch 90 minut času!! Ale přes počáteční nedůvěru oněch 90 minut relativně příjemně uběhlo!! 50%.(18.5.2007)

• gumli

Dva za pekné scenérie pod morom a pekný ostrov.Ináč okrem nudy nič.Na konci filmu to už bolo lepšie,ale to už bolo neskoro.Tento film nezachráni ani sporo odetá slečna v bikinkách a podprsenke,v tomto úbore hrala skoro tri štvrtiny filmu.A ani sexi scény na lodi a na pláži.Ak hrajú skoro v celom filme len traja ľudia,tak to chce viac než to čo ukázali.,vrátane šťavnatých scén.A ešte k tomu do toho zamotali aj voodoo,aj keď len trochu,čo tomuto filmu vôbec neprospelo,práve naopak.Veľmi slabý sexy thriller.(20.1.2010)

Průměrný film o ztroskotání trojice lidí na ostrově. Film docela slušně ubíhá a tak je celkem i dobře stravitelný. Bohužel je v ale v něm spousta filmových klišé a rozhodně mi přišel i závěr docela nepovedený. Celkově bych dal filmu tři hvězdičky ale když do hodnocení přičtu sexuální bohyni Kelly Brook, která je na plátně opravdu okouzlující dávám nakonec 4 :-))(27.12.2007)

• - Jennifer (Kelly Brook) se jde v úvodu filmu koupat nahá, při vylezání z vody je však možné vidět, že má spodní díl plavek. (šerminator)

• - Film získal cenu Golden Trailer v kategorii Best Trashiest. (Terva)

• - Billy Zane se po šestnácti letech od filmu Úplné bezvětří (1989) vrátil k tématu opuštěné milenecké trojice uprostřed oceánu. Tentokrát ale ne v roli mladíka dělajícího problémy, ale už v roli žárlícího manžela. (Kaspi.vm)