Tři

USA / Lucembursko / Velká Británie, 2005, 91 min

Stewart Raffill

Tony Imi

Nick Rotundo

Už jsem přemýšlel o čtyřech hvězdách ale ty voodu tanečký tý čarodejnice nebo co to bylo mě vážně srali! Jinak docela dobrý drama o mezilidských vztazích.(12.3.2012)

• Pepinec

Co si budeme namlouvat, pánové, tohle je zajímavé jen od prvního k sedmému páru žeber alfa samice Kelly Brook. Dámy zas viděly hanbatý zadek klučíka Juana, takže je to fifty-fifty a můžeme jít všichni v klidu do hajan. V příštím dílu Večerníčku uvidíme, jak se Křemílek s Vochomůrkou mečovali o Makovou panenku tak dlouho, až přiletěl motýl Emanuel a umlátil je cylindrem.(8.9.2012)

Thriller s ostrovem jak vystřiženým z Modré laguny? A do toho Kelly Brook? Nemůžu jinak :-)(29.12.2008)

Rozpočet $9miliónovTržby Celosvetovo $558,000(15.5.2009)

• sud

Pouze za křivky Kelly Brook a charisma Billyho Zanea. Zápletka je notně umolousaná a mizerně zpracovaná, přičemž logika odjela na dovolenou - avšak na jiný ostrov, než je dějištěm tohoto zoufalého pokusu o psychothriller. 20%.(13.10.2012)