Tři

USA / Lucembursko / Velká Británie, 2005, 91 min

Stewart Raffill

Tony Imi

Nick Rotundo

Thriller s ostrovem jak vystřiženým z Modré laguny? A do toho Kelly Brook? Nemůžu jinak :-)(29.12.2008)

Film kde jeho název ukazuje co mám očekávat, průměrný brak na jedno zkouknutí, nebylo to špatné ale takové obyčejné. Nic na co bych si za pár dní vzpoměl nebo nedej bůh pustil znovu. Postavy tu jsou šíleně nesympatické a navíc neuvěřitelně blbé. Příběh padá odnikud nikam, a konec je lehce úsměvný, ale jak jsem říkal na jedno zkouknutí to není špatné.(14.7.2014)

• Vyrida

Na můj vkus strašně zdlouhavý film, který vlastně nic zásadního nevyřeší, než ty pro někoho každodenní už tak otravné žárlivé scény svých partnerů(rek) v osobním životě či v každé venezuelské telenovele. Billy Zane jsi už podobnou roli v minulosti vyzkoušel a to ve filmu Dead Calm, na který se však nejenže koukalo o dost lépe, ale byl i minimalně o dva stupně jinde. Ona vlastně ta celá hlavní herecká trojka působí nemastně, neslaně a kromě překypujicích obřích koziček Kelly Brook, tam nic zajímavého k vidění snad ani není. Velkou tlustou tečku za tou hromadou přiblblých dialogů a problémů dá v závěru ještě sexy cool voodoo tanečnice, která celý děj úspěšně pohřbí hlouběji do té největší sračkou napuštěné kanalizace. Fuj! Druhou hvězdu si snad zaslouží už jen okolní krajinka, ikdyž ani ta se moc do dechberoucích záběrů nedostávala, ale pro tropické ostrovy mám slabost, tak už z křesťanské povinností musím. To však nemění nic na faktu, že bych vám doporučil raději dát všechny vaše ruce od toho to DVDčka pryč a raději se porozhlédnout po jiném, podobném a hlavně lepším filmu, určitě jich budou mraky.(12.3.2011)

Už jsem přemýšlel o čtyřech hvězdách ale ty voodu tanečký tý čarodejnice nebo co to bylo mě vážně srali! Jinak docela dobrý drama o mezilidských vztazích.(12.3.2012)

• ic

Tři je moc dvě jsou tak akorát(27.12.2007)