Tři

USA / Lucembursko / Velká Británie, 2005, 91 min

Stewart Raffill

Tony Imi

Nick Rotundo

Thriller s ostrovem jak vystřiženým z Modré laguny? A do toho Kelly Brook? Nemůžu jinak :-)(29.12.2008)

Už jsem přemýšlel o čtyřech hvězdách ale ty voodu tanečký tý čarodejnice nebo co to bylo mě vážně srali! Jinak docela dobrý drama o mezilidských vztazích.(12.3.2012)

• F.man

Prostě typické Béčko, které si o sobě myslí že je Áčko :)(29.12.2008)

• Gilmour93

Představte si, že ztroskotáte na kouzelném ostrově, kde mužům nerostou vousy a rychle se hojí zranění, ženám se nesmývá make-up a plavky zázračně putují na tělo a zpět, hned u pobřeží je stánek s opalovacími krémy a antikoncepcí, obchůdky s tabákem, prádelna, nehtové a depilační studio a snad i butik s oblečením. To už snad jen chybí jít si zahrát každý večer na druhou stranu ostrova plážový volejbal s T.Hanksem a panem Wilsonem.. Když jsme u toho názvu Tři, tak přesně tolik dnů by měl pan režisér klečet za svůj výtvor na hrachu, stejný počet hřebíků pak patří vpíchnout do rozkroku voodoo figurky scénáristy (doufám, že si to po tom hrachu vychutná) a přísahám, že kdyby K.Brook zavčasu neukázala své dva charaktery mezi plícemi a horním dílem plavek, tak bych tomuto robinzonovskému spektáklu věnoval jen stejný počet minut. Enšpígl má s okoukaností zápletky pravdu, nicméně s tím přirovnáním bych polemizoval. Vždyť dostat se po 120 letech vedle k manželce tou hromadou hlíny a poplácat ji po zadečku bez jediného gramu tuku, to je přece náznak originality v jinak chladné rutině manželského sexu..(23.5.2011)

Místy zbytečně táhlé, nelogické... ale docela jsem se bavil :-)(27.12.2007)