poster

Deep Star 6

 • český

  Hlubinná hvězda šest

 • USA

  DeepStar Six

 • slovenský

  Deep Star 6

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 1989, 105 min (Director's cut: 87 min)

Kamera:

Mac Ahlberg
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  **

  11 šlo dolů a 2 se nakonec vrátili nahoru. Je zajímavé že zrovna v roce 1989 měli všichni potřebu prozkoumávat místo vesmíru oceánské dno. Propast je samozřejmě zcela jiný žánr, ale například Deep Star 6 je vcelku podobná Leviathanovi. Zásadní rozdíl je ovšem v tom že Leviathan má mnohem lepší herce, hlavně tedy duo Weller/Crenna. Deep Star Six je docela poutavým snímkem a určitě sympatickým béčkem, u kterého vás samozřejmě zajímá jak skončí a ani v průběhu sledování se divák nenudí. Ono zkoumat hlubiny oceánu má prostě něco do sebe. Škoda že v druhé polovině nastupuje splašený boj o přežití, kterému vládne nepovedené monstrum (nějaký druh kraba).(29.11.2012)

 • flanker.27
  odpad!

  Chvíli je obluda tak velká, aby útočila na podmořsnou základnu nebo ze sebe setřásala všechny kalibry, chvíli tak malá, aby proplula úzkým průlezem. Přehlídka hlouposti postav, technických nesmyslů a klišé. Když to jako horor nezaujme ani v asi 12 letech, tak je něco špatně. Hororovější je i trpaslickej díl Zpátky do reality.(27.3.2013)

 • monolog
  ***

  Až tak špatný to přece nebylo? Hlavně když to obvykle dávaj kolem třetí hodiny ráno, kdy nemůžu spát a nikde jinde nic jinýho není. Jen mi trošku vadila smrt jistého zbabělce, jenž se bez dekomprese nechal vynést na hladinu. Vím, že by umřel, ale určitě ne ve spršce krve. Ono to vypadá v televizi líp, než kdyby sebou jen zatřepal, jak by mu bublinky kyslíku vysrážely v koronárním systému a dolezly do mozku, ale přeci jen. Člověka to trošku zarazí.(17.12.2005)

 • Chrustyn
  ***

  Jako malej jsem na tomhle filmu docela ulítával, avšak pro dnešní publikum působí film dost směšně. Hold dnes už vraždící kraby tolik nefrčej.(16.6.2007)

 • tron
  ****

  "Nie všetci votrelci pochádzajú z vesmíru. " 80. roky ako sviňa. Drsný režisér, stvrdnuté bradavky, sprcha, obrovské nechutné monštrum Chrisa Walasa (masky ku Cronenbergovej MUCHE), chlapčenská fascinácia bájnymi podmorskými netvormi, ľahko rozlíšiteľné postavy (praskajúce žily a tepny zbabelého Miguela Ferrera, vynervovaný ale kladný stavbyvedúci Van Gelder), krásna podmorská základňa, v ktorej by som chcel bývať a bombové „nafukovacie oštepy“ ktoré by som chcel mať doma. Nekompromisná, drastická a hustá ekologická vyvražďovačka. Vydarená atmosféra podmorského teroru, v ktorom nikto nepočuje vaše bublanie ani logiku (v jednej chvíli príšera zničí ponorku, v inej sa nenápadne premáva metrovou hlbočinou). Snímka môjho detstva. Cunningham s Manfredinim (PIATOK TRINÁSTEHO samozrejme) majú vodu v krvi. Viac na mojom ex-blogu: http://ivokucera.blog.sme.sk/c/166738/Deep-Star-6-80.html(10.11.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace