poster

Deep Star 6

 • český

  Hlubinná hvězda šest

 • USA

  DeepStar Six

 • slovenský

  Deep Star 6

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 1989, 105 min (Director's cut: 87 min)

Kamera:

Mac Ahlberg
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • flanker.27
  odpad!

  Chvíli je obluda tak velká, aby útočila na podmořsnou základnu nebo ze sebe setřásala všechny kalibry, chvíli tak malá, aby proplula úzkým průlezem. Přehlídka hlouposti postav, technických nesmyslů a klišé. Když to jako horor nezaujme ani v asi 12 letech, tak je něco špatně. Hororovější je i trpaslickej díl Zpátky do reality.(27.3.2013)

 • choze
  *

  První a nejslabší příspěvek podmořské filmové vlny roku 1989 vyprovokované PROPASTÍ Jamese Camerona. Právě jeho tehdejší kámoš Lewis Abernathy přišel souběžně se svým podvodním scénářem DS6 a potom, co nevyslyšel Cameronovo naléhání, aby nevypouštěl svůj projekt do konkurenčního boje s PROPASTÍ, jejich přátelství vzalo na pár let za své. Na režisérskou stoličku pak usedl Sean S. Cunnigham, spíše hororový producent (LAST HOUSE ON THE LEFT, série DůM, LAST FRIDAY: JASON GOES TO HELL, JASON X, FREDDY VS. JASON) než hororový režisér (PÁTEK TŘINÁCTÉHO, NEW KIDS), který Abernathymu coby režisérovi později produkoval DůM IV. DS6 zjevně opisuje od VETŘELCE, ale nenabízí ani podobně propracované monstrum, ani obdobně tíživou atmosféru, ani nezapomenutelné hororové výjevy jako bylo vyhřeznutí Vetřelce z hrudníku (i když pár úmrtí tu ujde). Žánr to neposouvá ani o píď a dramatické scény působí značně nedramaticky. Na stejné téma doporučuji podstatně lepšího LEVIATHANA z téhož roku.(16.9.2006)

 • Radyo
  **

  Tohle opravdu není žádná náročná scifárna. Triky jsou poněkud prostoduché, děj naivní, hrdinové nevýrazní a divák znuděný.(31.7.2002)

 • jonyyy
  ***

  50%(3.8.2009)

 • pepo
  ***

  slušné akčne hororvé béčko ktoré rozpútalo minivlnu podmorských thrillerov.kvôli prvenstvu pred geniálnou priepasťou 3*(13.6.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace