poster

Deep Star 6

 • český

  Hlubinná hvězda šest

 • USA

  DeepStar Six

 • slovenský

  Deep Star 6

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 1989, 105 min (Director's cut: 87 min)

Kamera:

Mac Ahlberg
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Falko
  **

  Nemecka Cinema - 0%(15.9.2010)

 • Chrustyn
  ***

  Jako malej jsem na tomhle filmu docela ulítával, avšak pro dnešní publikum působí film dost směšně. Hold dnes už vraždící kraby tolik nefrčej.(16.6.2007)

 • Radyo
  **

  Tohle opravdu není žádná náročná scifárna. Triky jsou poněkud prostoduché, děj naivní, hrdinové nevýrazní a divák znuděný.(31.7.2002)

 • Ruut
  ***

  Takové příjemné průměrné béčko přesně ve stylu 80-tých let. Trochu vykrádačka prvního Vetřelce a opravdu hodně podobné v mnoha věcech Propasti Jamese Camerona, jenž se natáčela ve stejném roce jako Deep Star. Samotné monstrum je spíš upozaděno a objevuje se jen několikrát ke konci filmu. Možná by bylo pro film lepší kdyby tam ani žádné monstrum nebylo. No Deep Star funguje celkem dobře i jako psychologické drama. Ano podle šablony Propasti je tu skupina lidí uvězněna hluboko v oceánu ve vraku průzkumné stanice. Bohužel béčkovost dýchá ze skoro každé scény a často je to co se děje na plátně hodně monotónní. Na druhé zhlédnutí bude určitě Deep Star působit celkem nudně. Trochu mi vadil i překombinovaný závěr. Respektive hned několik finále po sobě s mořskou obludou.(4.1.2007)

 • Bloody13
  ***

  U tohoto podmořského sci-fi hororu v mém případě pracuje hodně nostalgie. Deepstar Six je sice neškodné béčko přiživující se na jiných podmořských flácích téhož roku (Abyss, Leviathan), jenže asi právě tou silnou naivitou nepostrádá určité osmdesátkové kouzlo. Máme tu jedenáctičlennou posádku, která trpí hluboko pod mořem ponorkovou nemocí, ústředního neprůstřelného hrdinu, lehkou erotiku a v poslední řadě jednu slizskou potvoru, co připomíná přerostlého korýše. Ten sice záhadně mění svou velikost, ale vypadá hodně dobře (masky má na starosti Chris Walas) a velkým dílem se zaslouží o rychlou redukci posádky. O ten zbytek se totiž postarají tamní podmínky. Plytký scénář zachraňuje Cunninghamova režie, Manfrediniho hudba tentokrát dost průměrná.(15.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace