Trochu ostřejší seriál britské produkce, který obývají všehovšudy dva herci v "mnohorolích". Je trochu škoda, že seriál střídá výborné, průměrné i špatné gagy a vtipy, častěji než by se hodilo. Na druhou stranu, když už se něco povede stojí to za to.(3.12.2010)

po zkušenostech s Malou Velkou Británií v USA, která má taky několik much, ale rovněž také spoustu bezmála geniálních skečů, musím konstatovat, že původní seriál je na tom daleko hůř.. vtipných scének je pramálo, trapných příliš a vypravěčovy průpovídky, které v americkém pokračování často dokáží vykompenzovat slabší momenty, zde stojí za.. ehm.. vyližprdel.. po čtyřech dílech to trápení vzdávám, nedá se nic dělat.. 2* ... EDIT: podobně jako u amerického řádění téhle dvojky přidávám i zde po opětovném zhlédnutí hvězdičku.. a jelikož to neustálé opakování absurdních scének se stejnou pointou baví prostě čím dál víc, tak to příště už může být klidně za 4*..(16.9.2014)

For ME 84%(28.1.2011)

"Tak, kolik byste si chtěl vypůjčit? - Dva tisíce liber prosím. - Dva tisíce liber. Podle computeru NE. - Nedá se to nějak udělat? A kdybych třeba, kdybych si chtěl půjčit míň, třeba patnástset liber. - Patnást set liber. Podle computeru NE. - Aha. A můžu mluvit s vedoucím? - Podle computeru NE. - Takže jako opravdu se nedá nic dělat? - Tak chviličku. (Nakloní se k počítači). Tenhle říká, že si chce půjčit dva tisíce liber. No já nevim, zkus o tom trochu pouvažovat, jo? Já mu to řeknu, dobře řeknu..... Podle computeru NE."(1.6.2011)

.."computer says none". :-))))(20.1.2010)

• - V anketě pořádané anglickou stanicí Channel4 v roce 2005 o nejlepší komediální skeč všech dob se na první místě umístil právě seriál Malá Velká Británie se skečem „Lou and Andy (Swimming Pool)“. (Vrata88)

• - Před Vánoci 2004 se DVD s první sezónou seriálu stalo nejprodávanějším DVD v Británii. (HellFire)

• - Scénka s Mr. T byla založena na skutečné příhodě Matta Lucase v posilovně. (HellFire)