Je to zvrhlé! Je to nechutně vtipné a zároveň vtipně nechutné! Je to zkrátka Británie, Británie, Británie ... a její (ne)typický lid. Opakování stále toho samého je a není vždy tím nejlepším a o tom je vlastně velká část tohoto nevšedního sitcomu, kterému vévodí maximálně praštěná dvojice Lucas&Walliams v nespočtu bizarních podob. Ikdyž mě chvílemi to omílání toho stejného nudilo, tak i přes to jsem se neskutečně nasmál, což je vlastně hlavní úlohou sitcomu, takže seriál splnil svou funkci v hojné míře. Mojí nejoblíbenější postavou byla bezkonkurenčně mistryně v rychlém a řádně dlaždičském mluvení Vicky Pollardová a dále pak Marjorie Dawesová z "Anti-špekounů" - musím uznat, že jako lepší komik se mi jevil Lucas. Zkrátka seriál, který není pro každého (ale to ostatně platí u všech seriálů), ale já jsem se bavil dokonale i přes pár dosti trapných (viz všechny scény s tím věčně pískajícím majitelem hotelu) a až příliš(!!!) nechutných scén (viz všechny scény s Bublou Bůčkovou).(31.5.2011)

Bože, kdybych mohl dát 10 hvězdiček, tak ho ten seriál má. Už dlouho jsem se tak nezasmál a to při každém dílu. Veselé příhody ze života, narážky na různé orientace, gay hymna + v LITTLE BRITAIN EXTRA vystupují i známé osobnosti, jako ELTON JOHN, kde ho při interwiu oblízává gay a nebo ROBBIE WILLIAMS, který si zahraje transvestitu. A ta role mu perfektně seděla. Když odcupital v těch svých šatičkách, tak jsem se smíchy potrhal. Prostě seriál je "BOMBA" a je opravdu škoda, že ho nevysílá žádná česká televize. I takové prudérní Polsko ho dávají každý pátek na TVP2.(9.6.2007)

• UncleG

Kdybych měl tenhle seriál popsat jen jedním slovem, bylo by to slovo "Vrchol". A kdyby dvěma, byl by to "Vrchol nevkusu". Na jednu stranu se člověk doslova stydí, že takovou čuňačinu vůbec sleduje a na druhou stranu se nemůže přestat dívat, protože je to ve svý podstatě odpudivě vtipný. Hodnocení nedávám, je to pětihvězdičkovej odpad.(10.7.2011)

po zkušenostech s Malou Velkou Británií v USA, která má taky několik much, ale rovněž také spoustu bezmála geniálních skečů, musím konstatovat, že původní seriál je na tom daleko hůř.. vtipných scének je pramálo, trapných příliš a vypravěčovy průpovídky, které v americkém pokračování často dokáží vykompenzovat slabší momenty, zde stojí za.. ehm.. vyližprdel.. po čtyřech dílech to trápení vzdávám, nedá se nic dělat.. 2* ... EDIT: podobně jako u amerického řádění téhle dvojky přidávám i zde po opětovném zhlédnutí hvězdičku.. a jelikož to neustálé opakování absurdních scének se stejnou pointou baví prostě čím dál víc, tak to příště už může být klidně za 4*..(16.9.2014)

"Británie, Británie, Británie. Provoz zahájila královna v roce 1972. Británie dnes láká stovky návštěvníků ročně, ale proč přicházejí? Nejen aby zjistili, jak správně chutnají kuřecí nugety, nebo aby si vyzkoušeli tradiční britskou zábavu - šmírování. Nikoliv! Přicházejí po stádech, aby se setkali s britským lidem." Prostě skvělý seriál, který pobaví i když zrovna zvracíte po ochutnání sušenky, kterou dělali v útulku pro bezdomovce. Best: "podle kompjůtru ne!", "jo já vim"(16.2.2012)