• playboxguest
  ***

  "A nechceš radši koukat na Monty Pythony? Říkala jsi přece, že Malá Velká Británie je furt dokola jedno a to samý." "Jo, já vim." "Tak nechceš něco jinýho?" "Né, nechci, chci koukat na Malou Velkou Británii." "No tak dobře." .............. "Áááá, kdyť je to furt to samý, já už na to koukat nechci!" .... "Pusť mi tam jak jsou v USA."(9.5.2015)

 • F.man
  ****

  Člověk by neřekl, že je schopný se smát stejnému fóru více jak dvakrát :) P.S. Druhá série je mnohdy značně nechutná tzn. konzumace jídla není při sledování doporučována. Yeah, I know(26.1.2010)

 • Ded@M@tes
  ****

  / Viděné epizody z 1-3 série *22.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 8/10)(10.6.2016)

 • 666teen
  *****

  Britské surreálno, které snad až příliš připomíná českou realitu. Včera jsem dokonce v hospodě potkal Daffyda.(7.2.2011)

 • suicide
  ****

  Britové jsou velmi zvláštní lidé. Ne nemyslím ty "všední" Brity na ulici, které v seriálu vidíme. Myslím Brity tvůrce, jejichž humor, musím se přiznat, je mi velmi blízký. Jsem rád, že duch monthypythonismu žije alespoň čátečně v každém britském seriálu, ale v tomto o sobě dává vědět opravdu hodně.(22.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace