Jejda, zde máme ale spousty postav. Kdo se v nich má vyznat? Opravdu nevím, co na to říct, nemám k tomu slov. Ale humor je skvělý, místy suprový, ale místy je to trošku hluché. A jinak je pozoruhodné, s jakým málem herců si vystačili. Nejoblíbenější hláška: "Jo, já vim."(16.2.2011)

• salahadin

Úchylně nevtipná dvouptákárna utahující si z nejrůznějších menšin, zmenšin, tlouštin, gayin atd. atd. Což o to, to by bylo fajn, jen kdyby ti dva puboši byli aspoň trochu vtipní. Za pár legračních scének přiměřeně chutných i nechutných tenhle seriál úplně nezatratím. Ačkoli - hranice dobrého vkusu je tu fakt hraniční.................(25.9.2010)

To je tak úchylné, tak trapné, tak vtipné, tak geniální, že se na to musím dívat znovu a znovu a pořád se bavím. Lucas a Walliams jsou opravdu neuvěřitelná dvojka a jejich převleky a způsobherectví jsou naprosto skvělé.(2.8.2009)

Člověk by neřekl, že je schopný se smát stejnému fóru více jak dvakrát :) P.S. Druhá série je mnohdy značně nechutná tzn. konzumace jídla není při sledování doporučována. Yeah, I know(26.1.2010)

• korbitch22

Britové zešílely?to opravdu po věcech jako ajťáci,black books nebo red dwarf,přijdou s takovou ubohou a trapnou demencí?která jakoby z oka vypadla svým americkým kolegům?humusácký a trapný humor,britové klesly až na samé dno topornosti a nevkusu.(5.1.2011)