• korbitch22

Britové zešílely?to opravdu po věcech jako ajťáci,black books nebo red dwarf,přijdou s takovou ubohou a trapnou demencí?která jakoby z oka vypadla svým americkým kolegům?humusácký a trapný humor,britové klesly až na samé dno topornosti a nevkusu.(5.1.2011)

,,Británie, Británie, Británie, země technických vymožeností. Už déle než 10 let používáme vodovod, podzemní tunel jenž nás spojuje s Peru a vynalezli jsme kočku! Žádný z těchto vynálezů by se však neuskutečnil, nebýt britského lidu ! '' Mám rád britský suchý humor, je dost podobný našemu. Ale tohle podání mi nějak nesedlo. Sem tam se mezi scénkami zaleskne něco výraznějšího, většinou ale vtipnost nedosahuje takové úrovně jakou bych dle zdejšího hodnocení očekával. Ale beru v potaz dvě věci. Nejsem ´Brit a tak lecjakou narážku možná nechápu a jistě své dělá i dabing... (I když u seriálu Haló haló to náš dabing třeba vyzdvihl o level výš:-). Oceňuji i všechny ty neuvěřitelné převleky ústřední dvojice. Jednou za čas vidět díl, nemám problém. Kontinuálně to sledovat by mi asi dělalo problém. Takže průměr. * * *(14.4.2014)

Prvni serie mi moc nesedla. Nejak jsem se nemoh prenest pres to, ze mi to silne pripomina League of Gentlemen, takze tu dva herci hrajou desitky postav, z nichz vetsina vypada jak retardi a jednotlivy scenky se s malejma rozdilama neustale opakujou, ale ve vysledku to proste nema takovy koule jako League. Jenze od druhy serie humor znacne pritvrdil, tentokrat uz tu bylo i par nechutaren, hlavni dvojce se neda uprit, ze dokazou zahrat cokoliv a jsou pri tom skvely, zacal jsem se tesit na svy oblibeny postavicky a jejich scenky, ale zaroven i netesit na par slabsich postav. Od druhy serie se taky znacne vylepsilo komentovani vypravece, kterej kolikrat rekne vetsi dobytkarny nez jsou v tech scenkach. No a navic kdyz se takhle nejaka scenka petkrat, desetkrat zopakuje a po jedenacty ji udelaj lehce jinak, tak to pobavi dvojnasob. Proste chce tomu dat cas a sanci a nakonec jsem se perfektne bavil.(7.11.2010)

Jak tak koukám kolem, vše podstatné již bylo řečeno (napsáno), tak já jen doplním, že obdivuju ty dva, že si ze sebe a hlavně z ostatních dokázali udělat politicky nekorektní srandu. Tlustí, gayové, prosťáčci a mnoho dalších lidských (většinou záporných) vlastností je zde parodováno a mnohdy moc dobře. Chvíli jsem i uvažoval o plném počtu, ale pak jsem si řekl, že zas tak jsem se nesmál a hlavně, pár dílů jsem (díky časovému zařazení téměř o půlnoci) nestihl. No a neměl jsem potřebu je vidět, protože jsem vždy měl něco lepšího na práci. Každopádně si tenhle seriál seženu v originále (i když ten dabing se vcelku vydařil, hlavně vypravěč je skvěle nadabován) a za čas si tuto příjemně nekorektní srandu dám znovu. A možná, když uvidím všechny díly v originále, mé hodnocení bude jiné, kdo ví… 80 %.(12.2.2011)

Nemohol by mať tento seriál aspoň 20 serií? Kompjutr říka ne... tak si vystačím s tým čo je, pretože toto si kľudne i tretíkrát pozriem..(31.3.2012)