poster

Zamilovaný kněz

 • Švédsko

  Miffo

Komedie / Drama

Švédsko, 2003, 105 min

Kamera:

Olof Johnson

Střih:

Anders Nylander
(další profese)
 • drankeryth
  ****

  Romanticke filmy moc sledovat nemusim, ale tento sa mi naozaj pacil a hlavne tie komedialne prvky tomu len dodali patricnu chut k oziveniu filmu. Nudnych pasazi je len v urcitych momentoch a to nie v dlhych stopazach, comu som len s povdakom kvitoval. Je vidiet, ze aj Skandinavci vedia tocit dobre filmy.(7.1.2014)

 • e(l)a
  ***

  "Bereš si zde přítomného ....' - 'Ano!" - "Jsi si jistá...???" :-)(19.3.2012)

 • Amper01
  *

  Tento film byl pro mne obrovským zklamáním. Kdyby hlavní postavou nebyl kněz, ale kdokoli jiný, byl by to krásný film. Ale takhle jen poukázali na to, proč by mladí neměli dělat kněze. A navíc - tento by jej vlastně neměl dělat vůbec, když se za sedm let nenaučil ani základní desatero - nesesmilníš. Náš kněz si vesele chodí do kostela a mezitím sexuje hned se dvěma ženami. Opravdu smutné...(4.10.2011)

 • evulienka3
  ***

  Pri poslednej pol hodine som sa musela presvedčiť, že nepozerám žiadny americký romantický film, pretože na takýto štýl sú oni "machri". Do Švédskeho filmu mi to nesedelo. Našťastie to celé u mňa zachraňuje Jonas Karlsson, ktorý film dvíha o jednu hviezdičku vyššie.(8.3.2016)

 • rikitiki
  ****

  Velmi milý film, s několika vtipnými a drsnými momenty. Fakt, že švédské filmy jsou i drsnější, mě nijak neodrazuje od udělení čtyř hvězdiček, protože přece nemůžou být všechny severské filmy stejné. Je příjemné vidět milostný film, kde se všechno rozhodně neutápí v růžovém oparu. Snad až ten konec byl trochu moc sladký. Proto díkybohu za studenou sprchu scény v závěrečných titulcích. P. S. Po dalším shlédnutí. Vydavatel to dost zlikvidoval dabingem a tím, že nedal české titulky. V originále mnohem líp vyniknou vpodstatě všechny a skvělé herecké výkony.----- A jinak řečeno: Dvě svatby a jeden pohřeb po švédsku.(18.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace