poster

Hledejte Anthonyho

 • Česko

  Cizinec na útěku

 • Francie

  Anthony Zimmer

 • Slovensko

  Cudzinec na úteku

Krimi / Thriller / Romantický / Drama

Francie, 2005, 90 min

 • buldock
  *

  Hodně velká nuda vyhlížející a také dávající to samé co některé televizní krimi natočené v Německu. 14%(6.12.2006)

 • meave
  ****

  Ak ste milovníkom dramatických thrillerov či krvavých akcií, tak sa na to kľudne vykašlite. Toto je taká príma pohodová /preemotivovanosťou až takmer ženská/ kriminálka a pátraní po známom neznámom Anthonym s nežným srdcom a geniálnym mozgom, pričom polícia sa spolieha na srdce a mafia pasie po mozgu..najradšej po rozprsknutom. K tomu pekná príroda, hudba i herci ... príjemné.(9.2.2007)

 • Historik
  *****

  Ve Francii se prý ročně natočí 300 filmů, jak jsem kdesi četl. Z tohoto množství je nám dovoleno ochutnat pouze drobky. A tento drobek rozhodně stál za to. Velmi příjemný, pohodový film s přesně dávkovaným napětím a nezbytnou špetkou tajemství doplněný výbornou hudbou. Já jsem pointu neprokoukl a tak jsem si ji mohl na závěr naplno užít, takže o to víc jsem spokojenější oproti bystřejším divákům. A navíc tu hraje Sophie...(6.6.2007)

 • IQ Tiqe
  ***

  Anthony Zimmer měl u mě dlouhou dobu náběh na 4*. Byla to slušná kriminálka, ne výborná, ale slušná - nic geniálního, komplikovaného, ale dobře koukatelná. Se zpracováním, hudbou (místy mi připomínala Bourna) i herci jsem byl spokojen. Ale pak přišel závěr. SPOILER: A s koncem filmu jsem měl dojem, že si režisér myslí, že divák v průběhu filmu zapomíná, co se událo před tím, jinak si to nedokážu vysvětlit. Odpustil bych mu, že nám ukáže, kdo je kdo a bude mít pocit, jak nás ohromě překvapil, budiž. Ale jednoduše řečeno - po odhalení Anthonyho identity jsem nevěřil, že to co jsem do té doby viděl, se mohlo stát, tak jak jsem to viděl. Je to slabších 70%, závěr mě zklamal.(15.5.2010)

 • baribal
  **

  Typičtí frantíci, nuda nuda šeď šeď. Charismatické hlavní postavy jsou utopeny v neoriginalitě a moři nudy.(9.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace