Andrea1717

Na indické publikum veľmi ťažká téma, aj keď Akshay sa mi rozhodne páči viac ako MD a DM bola zase rozhodne pôsobivejšia mrcha ako Priyanka. Námet je v podstate len trochu podobný, orientovanejší skôr na vzťah manželov. Nie je to nič mimoriadne, ale nenudila som sa. ()

Aljak

Americký originál Disclosure som nevidel, takže nedokážem porovnať, ale snáď nejde len o nejaký plytký plagiát (to India moc neuznáva). Aitraaz ma každopádne vcelku bavil, no nemôžem si pomôcť, ale akosi si stále nedokážem nájsť sympatie k Akshayovi, a rovnako to bolo aj v tomto filme. Po scenáristickej stránke celkom obstojné, hoci občas zbytočne vyhrotené a teatrálne, ale to k takejto súdnej zápletke zrejme patrí. Najviac samozrejme potešila moja obľúbenkyňa Kareena, ktorá opäť nesklamala a v úlohe Priye jej to celkom pasovalo. Začiatok filmu bol na môj vkus trochu plytký (a infantilný), ale potom sa to celkom stabilizovalo a miestami to prekročilo aj hranice priemeru (najmä smerom k záveru). Celkovo je to však tak akurát na 3*. ()

berg.12

Navzdory mému hodnocení stojí film určitě za to. Pokud totiž znáte originál s Michaelem Douglasem a Demi Moore budete a) často obracet oči v sloup b) mít jedinečnou příležitost a velmi konkrétní srovnání přístupu dvou filmových kultur. Viděl jsem už určitě zajímavější filmy Made in India, ale soudní proces a'la Bollywood stojí opravdu za to, stejně tak jako fakt, že to byl můj první, který svatbou začínal. Navíc, námitku, že Priyanka Chopra přinesla filmu rozhodně víc než Demi Moore, posoudil soud jako subjektivně zabarvenou a do hodnocení ji nezahrnul. ()