Zathura: Vesmírné dobrodružství

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2005, 97 min

Jon Favreau

Předloha:

Chris Van Allsburg (kniha)

David Koepp, John Kamps

John Debney

Jumanji křížené s The Explorers... Dvě a půl. Děti ať si přidají, kolik hvězdiček chtějí, protože na rozdíl od zmíněných přece jen o něco dospělejších, orignálnějších a vtipnějších snímků je Zathura pouze slabý odvárek určený právě jim. Ano, několik scén se mi opravdu líbilo, zaujal mě i malý představitel mladšího z bratrů, pohádkové vizuální stránce nemám co vytknout a astronautův odchod byl opravdu parádní, jenže pořád to bylo zbytečně ukřičené a příliš mravokárné.(27.10.2012)

Normálně bych tomu dal hvězdy 3....ale Kristen Stewart je prostě hvězda (kočena) :)(13.3.2006)

• WANDRWALL

Co všechno už si člověk navymýšlel, že prožije ve Vesmíru. A ještě si říká, že jde o fantazie, a přitom jde hlavně o vymyselnost. Lidstvo nikdy neopustí Slunečnou soustavu, a nebylo dosud ani na Měsíci, neb kde by na to vzalo techniku?(25.9.2010)

Jumanji ve vesmíru. A nedivil bych se, kdyby tu takový komentář už byl.(11.3.2009)

Připadalo mi to jako takové lepší Jumanji, jen ty děcka byly sympatičtější a jeden zvrat mě i dostal. Bylo tam vidět i dost peněz, takže jsem se i při svých šestnácti celkem bavila.(13.7.2006)