Nevěrná

Untreu

Neverná

Drama / Thriller

USA / Německo, 2002, 124 min

Napoprvé se mi to líbilo, podruhé už jsem to ani nedokoukala. Ale jako psychologická studie všech těch zmatků a špatného svědomí, co cítí nevěrná žena, která je vlastně jen znuděná svým vlastním životem, to je dobré.(14.2.2006)

• bassator

14. 9. 2009 - 40%(14.9.2009)

Diane Lane je opravdu kočka a moc jí to tam slušelo, takže erotické sceny byly snad tim jedinym, proc jsem se na to dival. Ale její tzv. oscarovy vykon jsem nevidel... Pro zacatek to vypadalo dobre, ale jak se do toho oprel Gere, slo to pryc. Je to jiste vynikajici herec, ale tahle rola mu proste nesedla, neumi hrat usedle tatiky, starajici se o klid rodiny. Adrianovu tvorbu nepovazuji za nejlepsi, ale erotika mu opravdu jde.(27.1.2008)

Naprosto vynikjaící snímek..kamera, režie, herci...Souhlas že ta scéna s flashbacky je super, ale i závěr je vynikající-dokonce jsem v něm našel i myšlenku...(19.7.2002)

Ty lehtivé scény jsou tu supr, Richard Gere jako usedlej tatík ale nic moc. Vidím to tak na 3 hvězdičky, tady toho není moc co hodnotit. Nevěra je zlo co raňuje.(16.5.2012)