Spláchnutej

Flushed Away

Spláchnutý

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Velká Británie / USA, 2006, 86 min

asi mám pro porůzné tvorstvo obývající kanály slabost už od dob Futuramy, ale to rozhodně není jediná dobrá věc na tomhle snímku s až podezřele sexy myší, neboť je tu vlastně cokoli, co by si člověk uměl představit u klasického animáku namixována s až podezřele zábavnou přesností, která si drží svůj standart i po několikeré shlédnutí(11.2.2013)

4* hlavně za neustále zpívající a pištící slizkou nebo hmizoidní havěť :-)(27.2.2009)

Soundtrack Harry Gregson-Williams: 1. Be Seeing You My Friend - Flushed Away ,2. Dancing With Myself - Billy Idol ,3. Are You Gonna Be My Girl? - Jet ,4. She's a Lady - Tom Jones ,5. Ice Cold Rita - Hugh Jackman/The Slugs ,6. Bohemian Like You - The Dandy Warhols ,7. Marcel/That's Not Rice You're Eating - Harry Gregson-Williams/The Slugs ,8. What's New Pussycat? - Tom Jones ,9. Yakety Sax - Boots Randolph ,10. Mr. Lonely - The Slugs ,11. Don't Worry Be Happy - Bobby McFerrin ,12. Proud Mary - Tina Turner ,13. Wonderful Night - Fatboy Slim ,14. Life in the Sewer - Harry Gregson-Williams ,15. Beware... Beware - The Slugs ,(14.5.2011)

Typický animák u kterého jsem se občas pousmál, ale jinak nic ...(18.5.2009)

Pro me je tohle to nejlepsi dilo od rodicu Wallace, Gromita a spol. Mozna nepochopitelne mnou zboznovane, kazdopadne ja W&G nikdy nemusela. Uznavam, ze dejova a milostna linka je jedno velky klise, presto dialogy a vsechny ty ruzne "detaily" vas proste dostanou. Nejvic me bavilo, jak si film uvedomoval, ze je filmem - hlavne prostrednictvim slimejsku. Na zaver chvalim skvely soundtrack - Tom Jones v kombinaci s Billy Idolem je to pravy pro me. Btw vedeli jste, ze Hugh Jackman umi zpivat? A jak :)(26.5.2007)