poster

Shutter

 • anglický

  Shutter: They Are Around Us

 • anglický

  Shutter: The Original

Horor / Mysteriózní / Thriller

Thajsko, 2004, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hakha
  ****

  Dobrý horor, kdo má rád infarktové lekačky tak doporučuji. Čím se film blíží konci, tak nabírá na tempu a je to hororová podívaná od začátku do konce. Konec je "překvapivý" a dává smysl předchozím scénám...(18.8.2006)

 • Rominator
  ****

  Snímek s přibívajícími minutami buduje hutnou atmosféru a závěr je hodně povedený a nečekaný.(7.1.2012)

 • pan Hnědý
  ****

  Ta ATMOSFÉRA! Definitivně je SHUTTER jedna z nejlepších duchařin, kterou jsem kdy viděl. SHUTTER obsahuje všechny složky hororového filmu: mrazivou atmosféru, napětí, děsivý vizuál, perfektní hru s divákem, děsivé scény, výborná práce s kamerou, skvělý scénář a ten konec! Brrr…Neporovnatelné s americkým remakem. I když jsem (bohužel) první viděl americký remake a věděl jsem, do čeho jdu, pořád působivé (kdybych neznal námět asi bych celý film nedýchal).(6.8.2013)

 • AngelAngie
  ****

  Jeden z nejlepších a zároveň nejstrašidelnějších hororů, který jsem kdy viděla. Samo o sobě téma nikou připadnout strašidelné ani nemusí, snad ani samo zpracování a tempo filmu, já si jej ale pustila v pravý čas na pravém místě a opravdu jsem se málem zbláznila, závěr pro mě byl šokující, ptž jsem ani na vteřinu nechtěla cokoli předvídat. A co jiného od hororu čekat, když jsou všechny založeny především na banálním strachu, než opravdovou dávku půlnoční deprese, abyste zalezli pod peřinu a v nejlepším si u toho ještě zhasli...(17.5.2007)

 • Hunter2222
  ***

  Vraj , že najstrašidelnejší horor z východu. No neviem, neviem. Len tri veci držia tento horor nad obyčajným priemerom. Hlavne je to dobrý príbeh, nijako neokopírovaný, proste jedinečný. Potom celkom profesionálne herecké výkony a nakoniec je to koniec, ktorý sa mi naozaj páčil. Ale nejaké hrozivé to určite pre mňa nebolo... 70%.(25.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace