Nae meori sokeui jiwoogae

• Jižní Korea

내 머리 속의 지우개

A Moment to Remember

Romantický / Drama

Jižní Korea, 2004, 117 min (Director's cut: 145 min)

"Odpuštění je obětování malého kousku srdce na oltář svojí nenávisti." Já jsem velký romantik, ale nedá se to poznat. Také jsem hodně odolný, možná jen zabržděný, vůči vyvolávání emocí a nesnáším citové vydírání. Ve prospěch snímku, jehož originální název 내 머리 속의 지우개 mi učaroval, musím konstatovat, že jsem z něj necítil kalkul. Nicméně ždímání emocí probíhalo na příliš vysoké otáčky, které mi nebyly moc příjemné. Abych však jen nehaněl, tak musím vyzdvihnout Ye-jin Son, která dokázala z očí vykouzlit lásku, radost, smutek i prázdnotu a když se k těm očím přidal zbytek herečky, tak to byla docela síla. Já jen nejsem tím pravým divákem pro tento druh filmů.(15.4.2016)

Hodně slušný a hlavně efektivní romantický film, plný všelijakých zajímavých akčních i nervy drásajících prvků. Jenže stejně jsem tomu dal tři hvězdičky. Je to natočený hodně dobře, ale podle mě si to víc jak tři hvězdičky nezaslouží. Film má přes dvě a půl hodiny a představuje životní příběh dvou lidí, kteří se setkali a v životě to nemají jednoduché. Sledovalo se to se zaujetím, ale ten konec ohledně tý ženský byl už přehnaně dlouhej. Každopádně herci byli slušní. Napsal jsem vlastně to samý co lesumir, akorát jinými slovami. A pokud bude mít problém z důvodu kopírování, tak si to s ním vyřídím :-). Mně je to jedno, cejtil jsem to stejně. Film slušný, ale být z toho na prášky?(10.2.2010)

Sympatické obsadenie, skvelá hudba, no hlavne neskutočne silný príbeh, pod ktorého náporom som nevydržal nech už som sa snažil akokoľvek. Najväčší nával emócií akému som kedy pri pozeraní filmu čelil ;)(6.3.2012)

Poslední půlhodinu jsem brečel skoro bez přestání. Nepamatuji se, kdy naposledy jsem viděl alespoň stejně tak dobrý snímek. Pět hvězd absolutně bez výhrad. Filmové nebe ...(9.2.2009)

K tomuhle filmu není potřeba cokoli psát .. snad jen takovej můj zážitek: Po skončení filmu jsem asi hodinu jen seděla na posteli a koukala kolem sebe a brečela jak malá ..(18.11.2006)