Smrtící instinkt

Krimi

USA, 2005, 90 min

Maximo Munzi
  • Alfie

Nemělo to být náhodou volné pokračováí Základního instinktu s Ashley Jude v hlavní roli ?(30.5.2006)

• dopita

Pěknej šunt. Totál o hovně děj a režie doslova strašidelná. Navíc je na filmu velmi bolestně vidět, že stál pár dolarů, možná spíš centů. Co se herců týká tak Stephen Bladwin je hnusnej jak hovno a já bych mu nesvěřil hlavní roli ani v reklamě na vložky, zatímco Kristy Swansonová opět prokázala své kvality (pořád hezká) i nekvality (hrát neumí).(28.12.2012)

• Enšpígl

Instinkt mě říkal, že se nedočkám ničeho extra ani napětí, ani hereckých výkonů a úžasného filmového zážitku a měl pravdu. Fakt originální plakát vymysleli tvůrci, to hodně napovídá .(19.10.2006)

• kishi_SO

napadne mi to pripominalo Zakladny Instinkt. Namiesto spisovatelky, vsak fotogragka. Namiesto Douglasa, Baldwin s teplou ofinkou - nemyslim si, ze niektoreho z Baldwinov budem mat niekedy rad. Suma sumarum: namiesto vyborneho thrilleru, podpriemerne krimi.(2.10.2015)

• Dale

Je zaujímavé sledovať, ako bratia Baldwinovi s pribúdajúcimi rokmi priberajú na váhe, aj keď do tridsiatky to boli také tintítka (až na Daniela, ten bol prasiatko odjakživa). Najskôr sa zaoblil Alec, potom aj Stephen a Williama som pre istotu už dlho v ničom nevidel. Pomaly už mám problém ich rozoznať, až na Aleca, ktorého spoznám podľa toho, že vie hrať, kým zvyšní traja sú ako herci tragickí. Tak som sa tu tešil aspoň na Kristy Swanson, ktorá vždy vedela potešiť aspoň moje oči, no aj ona má po desiatich rokoch už nejaké kilečko navyše, aj keď stále tu ešte vyzerala veľmi dobre. No, čo by som ešte napísal k tomuto filmu... dej - 0 bodov, napätie - 0 bodov, proste videofilm za pár drobných...(13.7.2014)