Smrtící instinkt

Krimi

USA, 2005, 90 min

Maximo Munzi
  • Alfie

Nemělo to být náhodou volné pokračováí Základního instinktu s Ashley Jude v hlavní roli ?(30.5.2006)

• Hunt

Kopírovaný plakát i český název bych s original filmem vůbec nespojova. 10%(5.5.2013)

• Enšpígl

Instinkt mě říkal, že se nedočkám ničeho extra ani napětí, ani hereckých výkonů a úžasného filmového zážitku a měl pravdu. Fakt originální plakát vymysleli tvůrci, to hodně napovídá .(19.10.2006)

• dopita

Pěknej šunt. Totál o hovně děj a režie doslova strašidelná. Navíc je na filmu velmi bolestně vidět, že stál pár dolarů, možná spíš centů. Co se herců týká tak Stephen Bladwin je hnusnej jak hovno a já bych mu nesvěřil hlavní roli ani v reklamě na vložky, zatímco Kristy Swansonová opět prokázala své kvality (pořád hezká) i nekvality (hrát neumí).(28.12.2012)

• kishi_SO

napadne mi to pripominalo Zakladny Instinkt. Namiesto spisovatelky, vsak fotogragka. Namiesto Douglasa, Baldwin s teplou ofinkou - nemyslim si, ze niektoreho z Baldwinov budem mat niekedy rad. Suma sumarum: namiesto vyborneho thrilleru, podpriemerne krimi.(2.10.2015)