Smrtící instinkt

Krimi

USA, 2005, 90 min

Maximo Munzi
  • Diamant

Policajt, ktorý má strážiť kontroverznú umelkyňu, jej dovolí, aby mu dala putá kvôli fotografovaniu. Úplne nevhodne prichádza prezentácia jej kontroverzných fotografií počas záverečných titulkov.(27.5.2008)

• dopita

Pěknej šunt. Totál o hovně děj a režie doslova strašidelná. Navíc je na filmu velmi bolestně vidět, že stál pár dolarů, možná spíš centů. Co se herců týká tak Stephen Bladwin je hnusnej jak hovno a já bych mu nesvěřil hlavní roli ani v reklamě na vložky, zatímco Kristy Swansonová opět prokázala své kvality (pořád hezká) i nekvality (hrát neumí).(28.12.2012)

• Enšpígl

Instinkt mě říkal, že se nedočkám ničeho extra ani napětí, ani hereckých výkonů a úžasného filmového zážitku a měl pravdu. Fakt originální plakát vymysleli tvůrci, to hodně napovídá .(19.10.2006)

• Právnička

Jde o průměrou, možná i podprůměrou detektivní zápletku bez většího napětí, bez překvapivého konce i bez dobrých hereckých výkonů.(12.7.2005)

• kishi_SO

napadne mi to pripominalo Zakladny Instinkt. Namiesto spisovatelky, vsak fotogragka. Namiesto Douglasa, Baldwin s teplou ofinkou - nemyslim si, ze niektoreho z Baldwinov budem mat niekedy rad. Suma sumarum: namiesto vyborneho thrilleru, podpriemerne krimi.(2.10.2015)