Čtyři bratři

Štyria bratia

Four Brothers

Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2005, 109 min

od Singletona pořádná podpásovka. Že natočí takhle dobrý film totiž asi nečeal skoro nikdo. Stylově brilantní, jaksepatří nekompromisní a neustále cool.(11.7.2007)

Čo do dramatickej dospelosti ŠTYRIA BRATIA bohužial stoja niekde medzi skvelým BOYZ N THE HOOD a imbecilným RÝCHLO A ZBESILO 2. Snímka zaváňa polopatickosťou a snahou osloviť predovšetkým naivnejšie teen publikum. Chiwetel Ejiofor v roli vrchného mafiána je diskutabilný a jeho scény vyvolávajú skôr úsmev na tvári než mrazivé stiesnenie, o ktoré usilujú. Film pre nadšenecké publikum, baštiace Eminemovku 8 MILE.(14.10.2005)

• Slarque

Když mi někdo představí čtyři nebezpečné drsňáky, se kterými budou určitě problémy a za chvíli mě chce dojímat jejich vzpomínkami na mrtvou nevlastní matku, určitě mu neuvěřím to druhé a pravděpodobně mě do konce filmu už nepřesvědčí ani o tom prvním. Akční scény mě přišly špatně nastříhané a hudba byla dost nevýrazná.(14.11.2005)

• WANDRWALL

Drsný život, drsný boj o kousek spokojenosti, to je to, co ve filmu najdete.(16.5.2011)

Průměrný akční film. Velmi oddychový. V poslední době něco takového chybělo. A navíc i zábavný! :) "Call me an ambulance. What? For my dog bites? Nah, I'll be fine."(15.8.2006)