Čtyři bratři

Štyria bratia

Four Brothers

Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2005, 109 min

To by udělal každý v americe:-D(9.11.2011)

Fajný zimný triller so širokými ramenami (a výbornou muzikou), ktorý si celých 108 minút dobre uvedomuje, že je len primitívnou historkou o pomste, ktorá chce predovšetkým baviť. Tlačí na atmosféru, drajv a charizmu všetkého čo sa mihne na plátne (jednoducho na všetko na čo má). BTW: Smrť matky kvarteta problémových zmetkov je ako štartér štýlovej vendetty v béčkovom blaxploitation, imho úplne OK. Funky spokojnosť. 70%(19.5.2008)

Akční krimi, které má i vážnější momenty. Nic stupidního, ani žádný zázrak. Kouká se na to dobře, žádné zklamání. Ale nemůžu být štědrý na každý film, který mě něčím zaujme. Lepší 3*. Pustil jsem si to víceméně kvůli Wahlberkovi (a Sofíi Vergara), ale není tu až tak zásadní. # [viděno: monitor, 5.1] # příběh 6 | hudba 7 | humor 1 | akce 6 | napětí 2 | pustil bych si znovu 6(28.1.2013)

Poctivý návrat do deväťdesiatych rokov. Solídne postavy, dravá akcia... Scenár sa nebojí hrdinom naložiť ani ich vykresliť v o niečo horšom svetle, než býva zvykom. To, čo sa nepodarilo s DRSNÝM SHAFTOM, vyšlo teraz...(10.2.2014)

rozpočet : $45 million tržby celosvetovo : $92,374,674(27.5.2007)

• - Ve scéně v baru, v němž bratři pijí whiskey, ve skutečnosti pijí koncentrovaný jablečný džus. (mi-ib)

• - Veškerý sníh, včetně toho padajícího, je skutečný. (mi-ib)

• - Scéna na zamrzlém jezeře se natáčela na jezeře Lake Simcoe severně od Toronta. (mi-ib)