poster

Čtyři bratři

 • USA

  Four Brothers

 • Slovensko

  Štyria bratia

Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2005, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Isherwood
  ****

  Výživná drsňácká nakládačka, která potěší zejména ústředním kvartetem hrdinů, jimž střelba ani zapálená cigareta vedle otevřeného kanystru s benzínem není cizí, a jednoduchou, ale údernou akcí. Scénář s hladinou originality na minimu nevadí, mnohem více to získává divácké sympatie díky nekompromisnosti hrdinů a frajerským hláškám. Mark Wahlberg je borec, který si svého času musel jít pro samolibou drsnost snad 3x, jelikož z nasraného výrazu povolí jenom párkrát a pořád nemám problém mu celou dobu věřit. Ideální relax na nudný večer, jemuž k dokonalosti chybí jenom Singletonův cit pro postavy, který zvláště v úvodním „vyšetřování“ vyrobí spoustu zbytečných figur, které sice většinou končí s kulkou v hlavě, ale i tak by zasloužili protřídit už na papíře. Jinak gut.(17.1.2008)

 • Djkoma
  ***

  Dobrý snímek s obsazení, kterému jednoznačně vévodí Mark Walhber a Terrence Howard. Příběh bratrů, kterým zabijí matku a oni nasednou do auta a jedou po dálnici s názvem Pomsta 66 je vcelku nápaditý a film rychle utíká. Žádná super jízda plná honiček a stovek vystřílených nábojů se nekoná, ale film je příjemně realistický a stylový.(28.5.2006)

 • Happens
  ****

  Film, kde všechno všem klapne, všechno jde podle plánu, pěst padá na čelist, atd., já si ho i tak vychutnal kvůli násilnickému Wahlbergovi, kterému to docela jde. Celkově zápletka, rozuzlení, všechno je to ohrané, předvídatelné, při troše zamyšlení až trapné, ale i tak je to dobrý akční film. 72%(8.12.2010)

 • LiVentura
  *

  Klasicky tupá americká story s rádoby orginální zápletkou, která jen těžko před divákem skryje amatérskou naivnost autorů...!!!!! :-((25.10.2008)

 • sharky
  ****

  Drsná stylová podívaná, ve které jde hláškující charizmatická čtveřice tvrdě na věc.(30.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace