poster

Čtyři bratři

 • USA

  Four Brothers

 • Slovensko

  Štyria bratia

Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2005, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Veľmi hustý snímok o pomste a odplate, láske a nenávisti, no predovšetkým láske. Dobrá pointa a príbeh štyroch bielo-farebných bratov, v pozadí ktorého je aj rasistická otázka. Rýchlo a pomerne jednoducho natočené, bez akýchkoľvek naťahovačiek a kecov okolo. Dostatok akčných scén, no záver mi nesedel. 75%.(29.3.2006)

 • Legas
  ***

  Fajn film na jedno podívání, připomínající náměty typu Drsnej Shaft, Přání smrti apod., s průměrným scénářem a standardními herci, v akčních scénách (moc jich tu není) dobře natočený.(4.5.2006)

 • Smok
  ****

  Celkom dobrý akčňáčik, miestami som až otváral oči, že bráškovia rozpútali v Detroite takú malú vojnu.(20.4.2009)

 • Dever
  ****

  Soundtrack David Arnold: 1. Dancing Machine - Jackson 5 ,2. T Plays It Cool - Marvin Gaye ,3. Shake Me, Wake Me (When It's Over) - Four Tops ,4. Papa Was A Rollin' Stone - The Temptations ,5. Inner City Blues (Make Me Wanna Holler) - Marvin Gaye ,6. I Wish It Would Rain - The Temptations ,7. Smiling Faces Sometimes - The Undisputed Truth ,8. Cloud Nine - The Temptations ,9. Cleo's Apartment - Marvin Gaye ,10. Take A Look Around - The Temptations ,11. Knucklehead - Grover Washington, Jr. ,12. Do It Baby - The Miracles ,13. Trouble Man - Marvin Gaye ,(9.6.2011)

 • imf
  ****

  Partička big motherfuckerů ve filmu, který je prostší než bulharská striptérka. André 3000 a Garrett Hedlund jen stezi drzi krok s nasteroidovanym Wahlbergem a John Singleton nešetří náboji, aby zakryl logické díry téhle drsňácké historky o pomstě. Čtyři bratři jsou "negerskou detektivkou", nad kterou by Sherlock Holmes kroutil hlavou... vyslýchá se tu jen s kanystrem po ruce, hlavní záporák je klasický truhlík z 80. let a celé to tak nějak nedává smysl, jenže... chybí i jakákoliv učesanost, tak typická pro filmy z posledních sezón... možná je tohle jen slintání nad "starými, dobrými akcičkami", ale někdy je lepší se ohlížet zpátky variací na volné téma (i když tohle je remake), než budovat nové obzory za asistence zmetkařů ala Tim Story. (7/10)(5.12.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace