poster

Noční let

 • USA

  Red Eye

 • Slovensko

  Nočný let

Drama / Thriller

USA, 2005, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ***

  Celkem slušný psychologický thriller. Rozjezd filmu byl celkem nudný, ale postupem času, kdy hlavní hrdinka nastoupila do letadla film začal ubíhat celkem svižně. Líbil se mi herecký výkon psychopata (Cillian Murphy), tvářil se klidně a dokázal diváka přesvědčit. Celkově je to zajímavý film, ale nepřinášející žádné zajímavé vyvrcholení děje.(16.6.2006)

 • molotov
  ****

  Dokud je to v letadle, nemá to chybu. Cillian je boží, ale to je nošením dříví do lesa.(1.8.2008)

 • flanker.27
  ***

  Vzhledem k tomu, že jsem vždycky považoval Noční můry a vřískot spíš za směšné, než kultovní, jsem přistupoval k novému Cravenovu filmu dosti skepticky. Ovšem i slepé kuře občas zrno najde a já se (bohužel jen skoro) po celých 85 minut příjemně ošíval a se zaťatými pěstmi čekal, co bude dál. Zvláště dokud děj neopustí palubu letadla, je to na poctivé 4*. Cilian Murphy je sympaticky děsivý a jeho chladně výhrůžný pohled mrazí v zádech. I Rachel McAdams zvládá svou roli nečekaně uvěřitelně až na příliš akční konec. Ke konci se to ovšem mění v klasickou Cravenovskou domácí honičku a hlavně dialogy nabývají poněkud na trapnosti. Po druhém shlédnutí i přes Rachel, která je k sežrání, snižuju na 3.(29.10.2005)

 • Morien
  ***

  Taková vcelku stupiditka, kterou naživu drží dobře zvolení a hlavně zajímaví herci, i co se týče těch menších roliček. Škoda jen toho konce. Proč někdy terorista nevyhraje? U Cilliana bych se za to přimlouvala všema deseti.(18.11.2006)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Úplnou náhodou jsem na tenhle film narazil přes kamaráda a jsem mu vděčný. Film jsem viděl kdysi dávno a byl jsem nadšený. Napětí, tempo, dialogy vše šlape jak švýcarské hodinky. Tohle je druh thrilleru,který mi sedí a všem doporučuji!(5.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace