Mistři hazardu

Vidláci na pretekoch

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2005, 104 min

• Ilicka

Nejzábavnější je na tom filmu zavádějící český název. Jinak je to oslava "buranského životního stylu" bodrého amerického jihu. A nuda - navzdory neustálým honičkám...(28.7.2012)

Vynikající akčně komediální snímek ve svižném tempu. Jsou tu dokonalé hlášky a záběry obou "bráchanců", vše dokáže perfektně vyřešit jejich krásná sestřenka a abych udělal nějaký rozumný závěr: Parádní akčňák s humorem, vynikající oddechovka a já jako divák jsem se dokonale bavil! Nejsem si jistý, ale mám za to, že antracit (černé uhlí) se těží v podzemních dolech a v povrchových dolech se těží lignit (hnědé uhlí)., přičemž ve filmu student na univerzitě identifikuje vzorek jako černé uhlí a na PC ukazuje jak vypadá povrchový důl...(6.7.2008)

Megahustá komedie. Fakt jsem se často gebil a skvěle se povedlo vystihnout tu buranskou atmosféru. Furt hrálo country a prostě to bylo fakt hyper. Herci jsou přesní a nejvíc mě pobavila středoškolská policie, jak to byli hrozný agenti a jezdili v golfovym vozítku. Dvojka Sean William Scott a Johnny Knoxville funguje skvěle, ale nejlepší je stejně Jessica Simpson, protože takovou kundu svět neviděl. Je to fakt megamrdna. Burt Reynolds je taky hyper. Skvělá komedie ale do 5* jí přece jen něco chybí, takovej Starsky & Hutch byli o něco lepší.(20.3.2006)

Od Scotta čekám lepší komedie, tato mě svým způsobem nijak neoslovila, ale nejhorší nebyla.. 5/10 = 55%(21.6.2009)

Nehorazne svizna a cool jizda. Pribeh sice neni nijak zvlast komplikovanej a originalni, ale aspon dava prostor pro par dokonalejch vtipu a hlasek a skvely honicky. Seann William Scott a Johnny Knoxville mi nevadi a s jejich urovni herectvi si tenhle film plne vystaci. Jen skoda, ze ma vic prostoru Seann, protoze Johnny je imho jeste vetsi magor a dostat trochu prostoru, paradne by to rozbalil. Dalsi herci uz nejsou nijak zvlast podstatny, ale Burt Reynolds, kteryho nijak zvlast nemusim, je tu skvelej a vypada jak Billy Bob Thornton. A pak tu je samozrejme krasna Jessica Simpson, ktera svuj ucel ve filmu splnila naprosto dokonale. Sice je tenhle film jen takova oddychova blbost, ale ja se fakt skvele bavil a uzival si honicky, ze musim dat 5*.(21.4.2006)

• - Kandidátkami na roli Daisy Duke byly mj. i Britney Spears, Mandy Moore a Jessica Biel. Nakonec zvítězila Jessica Simpson. (Stocki)

• - Studio Warner muselo zaplatit pokutu 17,5 milionu dolarů za porušení autorských práv, protože neodkoupili všechny původní licence na adaptaci seriálové hitovky The Dukes Hazzard. (Pumiiix)

• - Poznávací značka automobilu Generál Lee je "CNH 320", stejně jako v původní televizní show. (Mr.Hudson)