poster

Mistři hazardu

 • USA

  The Dukes of Hazzard

 • Slovensko

  Vidláci na pretekoch

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2005, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hellblazer
  ***

  Sračka ktorá snáď nemá ani dej a ide len o automobilové naháňačky a Jessicu Simpson, ktorá v každej scéne v ktorej sa objaví vytŕča zadok a škúli očami ( autori veľmi dobre vedeli, že so svojím herectvom môže akurát tak do porna ). Našťastie obidve veci fungujú veľmi dobre a keď sa k tomu ešte pridajú občas slušné hlášky máme z toho slušnú komédiu na jeden večer.(7.6.2006)

 • cheyene
  ****

  Vynikající akčně komediální snímek ve svižném tempu. Jsou tu dokonalé hlášky a záběry obou "bráchanců", vše dokáže perfektně vyřešit jejich krásná sestřenka a abych udělal nějaký rozumný závěr: Parádní akčňák s humorem, vynikající oddechovka a já jako divák jsem se dokonale bavil! Nejsem si jistý, ale mám za to, že antracit (černé uhlí) se těží v podzemních dolech a v povrchových dolech se těží lignit (hnědé uhlí)., přičemž ve filmu student na univerzitě identifikuje vzorek jako černé uhlí a na PC ukazuje jak vypadá povrchový důl...(6.7.2008)

 • Hellboy
  ***

  Lepší tři, rozhodně jeden z těch lepších automobilových filmů, co je teď k vidění.(6.5.2008)

 • Sofia
  **

  To auto bylo pěkný, ale jinak jsem se u toho moc nenasmála, docela nuda.(7.3.2006)

 • genetique
  ***

  Od Scotta a Knoxvillea, ktorí parádne sekundovali Rockovi v jeho posledných filmoch, som čakal nadupanú pecku v štýle Blbý a Blbší, no nedočkal som sa ani polovice. Jediné, čo vo filme stálo za povšimnutie boli automobilové preteky, naháňačky a samozrejme Jessica Simpson. 60%.(12.7.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace