poster

Mistři hazardu

 • USA

  The Dukes of Hazzard

 • Slovensko

  Vidláci na pretekoch

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2005, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  **

  Sem tam nějakej vtípek .. a pak? Nuda.(26.5.2008)

 • Cival
  ***

  Slušný výplach za tři hvězdičky s odřenými nárazníky, který v mých očích drží hlavně vypilované automobilové honičky a parádní dávka energických a ďábelsky coolózních záběrů na kvílející gumy. Ale scénář by asi nemohl kandidovat na cenu Sazky. "Nadčasové" fóry bych vypíchl s dobrou vůlí tak z pěti scének, Scott má na odpalování hlášek zhruba dvacetiprocentní úspěšnost (tři home-runy) a Knoxwille je sice sympaťák, ale štáb ho evidentně nechal fidlat jen na druhé housle. Nebýt totální stylovosti a rychlých aut, byl by křest filmových "Dukes" katastrofou. Takhle je s bratranci a rošťandou Daisy sranda alespoň průměrná.(14.8.2005)

 • juta
  ****

  Nadmíru pohodová komedie. Knoxville a Scott umí dokonale pobavit a dát tomu šťávu, stejně tak byl krásný pohled na Generála Lee a na podobná autíčka, které miluju.(6.8.2012)

 • Boogeyman
  ***

  Pokud budete ignorovat maximálně hloupý děj a nic moc herecké výkony, stojí před vámi přehlídka SKVĚLÝCH oldschoolových automobilových honiček, které jsem neviděl od filmů ze sedmdesátých let! Za to tvůrcům děkuji!(10.2.2008)

 • mzss1
  ***

  Povedená komedie, která rozhodně potěší. Ale nelíbilo se mi moc prostředí filmu a vidlácké pojetí - to pokazilo vše co se dalo, mohla z toho být pecka, ale nevadí. Dá se to vidět i víckrát, ale po určitém čase. Seann William Scott bez pochyby výtečný. Hodnotím na 66% = ***(1.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace