poster

Mistři hazardu

 • USA

  The Dukes of Hazzard

 • Slovensko

  Vidláci na pretekoch

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2005, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Smok
  *****

  Dvojici Scott & Knoxville to spolu sedí, Jessica sa dokonca nechá vidieť aj v plavkách a Dodge Charger z 1969 sa šmýka a skáče po uliciach len taký hukot. Humor dobrý, tak čo viac chcieť?(28.7.2009)

 • Djkoma
  **

  Pro začátek bych to shrnul. Z Prciček vypůjčený Sean W. Scott je opět praštěný, Jessica Simpson je moc hezká a je to asi jediný důvod proč v tomto filmu hraje, pak je to Johny Knoxville, který asi na pár týdnů utekl z Jackass, aby si přivydělal a začarovaný kruh uzavírá přestárlý a nudný Burt Reynolds, který místo aby si užíval důchod na vlastním ostrově někde u Hawaie ,se snaží vydělat si nějaký ten cent navíc. Mistři hazardu jsou až moc oddechové a příliš o ničem.(18.2.2007)

 • kingik
  ***

  Dva chlapíci a jejich sestřenka zachraňují rodinnou farmu. Ano, tak by se dal shrnout do jediné věty celý děj filmu. Po scenáristické stránce je to prostinké, ale herci v čele s neuvěřitelně sexy Jessicou Simpson, tuhle komedii povýšili na maximálně zábavnou.(20.1.2009)

 • genetique
  ***

  Od Scotta a Knoxvillea, ktorí parádne sekundovali Rockovi v jeho posledných filmoch, som čakal nadupanú pecku v štýle Blbý a Blbší, no nedočkal som sa ani polovice. Jediné, čo vo filme stálo za povšimnutie boli automobilové preteky, naháňačky a samozrejme Jessica Simpson. 60%.(12.7.2006)

 • Cival
  ***

  Slušný výplach za tři hvězdičky s odřenými nárazníky, který v mých očích drží hlavně vypilované automobilové honičky a parádní dávka energických a ďábelsky coolózních záběrů na kvílející gumy. Ale scénář by asi nemohl kandidovat na cenu Sazky. "Nadčasové" fóry bych vypíchl s dobrou vůlí tak z pěti scének, Scott má na odpalování hlášek zhruba dvacetiprocentní úspěšnost (tři home-runy) a Knoxwille je sice sympaťák, ale štáb ho evidentně nechal fidlat jen na druhé housle. Nebýt totální stylovosti a rychlých aut, byl by křest filmových "Dukes" katastrofou. Takhle je s bratranci a rošťandou Daisy sranda alespoň průměrná.(14.8.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace