poster

Mistři hazardu

 • USA

  The Dukes of Hazzard

 • Slovensko

  Vidláci na pretekoch

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2005, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  *****

  I po x-té vynikající guilty pleasure, co nenudí ani minutu a s každou další scénou nepolevuje v zábavnosti. Ať už jde o sexy Jennifer Simpson (vážně jednu dobu vypadala takhle?) či démického Burta Reynoldse. Když zapomenete, že existuje nějaký prequel, budete nadále štastnými osobami (nebo tím spíše oceníte genialitu téhle pecky) PS : Uvidíme se v Pekingu (Dukové převlečení za japonce :D)...9/10(13.5.2016)

 • mandes
  ***

  rozpočet : $50 million tržby celosvetovo : $110,603,876(8.1.2007)

 • Superpero
  ****

  Megahustá komedie. Fakt jsem se často gebil a skvěle se povedlo vystihnout tu buranskou atmosféru. Furt hrálo country a prostě to bylo fakt hyper. Herci jsou přesní a nejvíc mě pobavila středoškolská policie, jak to byli hrozný agenti a jezdili v golfovym vozítku. Dvojka Sean William Scott a Johnny Knoxville funguje skvěle, ale nejlepší je stejně Jessica Simpson, protože takovou kundu svět neviděl. Je to fakt megamrdna. Burt Reynolds je taky hyper. Skvělá komedie ale do 5* jí přece jen něco chybí, takovej Starsky & Hutch byli o něco lepší.(20.3.2006)

 • DaViD´82
  **

  Buranská komedie, která krom dvou až tří momentů není vtipná. Krom velice slušných automobilových honiček nemá moc co nabídnout. A ani těch honiček v "rasistické" káře nakonec není tolik, aby zvládly vytáhnout tohle táhnoucí se béčko alespoň do vod průměrnosti.(14.7.2007)

 • gouryella
  **

  Občas jsem se zasmál, ale jinak se po většinu filmu jen nudil a nudil.... A S.W. Scotta zrovinka dvakrat nemusim (-:(12.12.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace