poster

Mistři hazardu

 • USA

  The Dukes of Hazzard

 • Slovensko

  Vidláci na pretekoch

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2005, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hellblazer
  ***

  Sračka ktorá snáď nemá ani dej a ide len o automobilové naháňačky a Jessicu Simpson, ktorá v každej scéne v ktorej sa objaví vytŕča zadok a škúli očami ( autori veľmi dobre vedeli, že so svojím herectvom môže akurát tak do porna ). Našťastie obidve veci fungujú veľmi dobre a keď sa k tomu ešte pridajú občas slušné hlášky máme z toho slušnú komédiu na jeden večer.(7.6.2006)

 • NinadeL
  *

  (2x) Ahoj, jsem trapná americká komedie z americkýho venkova a jsem velice ráda, že mě tak často reprízují v SA. A je fakt jedno, že už je to 2 000 000. remake remaku a že se to veze na vlně 70. jsou zase sexy po roce 2000. Páčko.(26.9.2010)

 • Yardak
  ***

  Pohodová komedie na jedno pobavení, jediné co si po filmu budete pamatovat dlouho je, že tam jezdilo rychlý auto a Jessica Simpson je nehorázná kost:)).(17.5.2008)

 • castor
  **

  Nedávné přepracování u nás prakticky neznámého sitcomu z přelomu 70. a 80. let nepotěší snad ani milovníky vytunningovaných miláčků na čtyřech kolech. Komediálně nemohoucí, invenčně prázdnou a agresivně hlučnou komedii nevytáhne nahoru ani permanentně se kroutící prdelka Jessicy Simpson!!(19.5.2008)

 • Boogeyman
  ***

  Pokud budete ignorovat maximálně hloupý děj a nic moc herecké výkony, stojí před vámi přehlídka SKVĚLÝCH oldschoolových automobilových honiček, které jsem neviděl od filmů ze sedmdesátých let! Za to tvůrcům děkuji!(10.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace