Mistři hazardu

Vidláci na pretekoch

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2005, 104 min

• AngelAngie

Sem tam nějakej vtípek .. a pak? Nuda.(26.5.2008)

Slušný výplach za tři hvězdičky s odřenými nárazníky, který v mých očích drží hlavně vypilované automobilové honičky a parádní dávka energických a ďábelsky coolózních záběrů na kvílející gumy. Ale scénář by asi nemohl kandidovat na cenu Sazky. "Nadčasové" fóry bych vypíchl s dobrou vůlí tak z pěti scének, Scott má na odpalování hlášek zhruba dvacetiprocentní úspěšnost (tři home-runy) a Knoxwille je sice sympaťák, ale štáb ho evidentně nechal fidlat jen na druhé housle. Nebýt totální stylovosti a rychlých aut, byl by křest filmových "Dukes" katastrofou. Takhle je s bratranci a rošťandou Daisy sranda alespoň průměrná.(14.8.2005)

Nadmíru pohodová komedie. Knoxville a Scott umí dokonale pobavit a dát tomu šťávu, stejně tak byl krásný pohled na Generála Lee a na podobná autíčka, které miluju.(6.8.2012)

Pokud budete ignorovat maximálně hloupý děj a nic moc herecké výkony, stojí před vámi přehlídka SKVĚLÝCH oldschoolových automobilových honiček, které jsem neviděl od filmů ze sedmdesátých let! Za to tvůrcům děkuji!(10.2.2008)

Povedená komedie, která rozhodně potěší. Ale nelíbilo se mi moc prostředí filmu a vidlácké pojetí - to pokazilo vše co se dalo, mohla z toho být pecka, ale nevadí. Dá se to vidět i víckrát, ale po určitém čase. Seann William Scott bez pochyby výtečný. Hodnotím na 66% = ***(1.12.2012)