poster

Mistři hazardu

 • USA

  The Dukes of Hazzard

 • Slovensko

  Vidláci na pretekoch

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2005, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  ***

  Dva chlapíci a jejich sestřenka zachraňují rodinnou farmu. Ano, tak by se dal shrnout do jediné věty celý děj filmu. Po scenáristické stránce je to prostinké, ale herci v čele s neuvěřitelně sexy Jessicou Simpson, tuhle komedii povýšili na maximálně zábavnou.(20.1.2009)

 • juta
  ****

  Nadmíru pohodová komedie. Knoxville a Scott umí dokonale pobavit a dát tomu šťávu, stejně tak byl krásný pohled na Generála Lee a na podobná autíčka, které miluju.(6.8.2012)

 • choze
  ***

  Nenáročná, ale překvapivě docela zábavná blbina s přehrávajícím Stifflerem a Knoxvillem, sexy Jessicou a ještě víc sexy Chargerem a několika povedenými frky a honičkami. Jen mě hrozně mrzelo, že při skákání s autem nepouštěli tu jejich geniální houkačku jako v trajleru.(24.7.2016)

 • kOCOUR
  ****

  Cool automobilové honičky, přehršel hlášek, celková roztomilá buranská stylizovanost a Jessica Simpson dovedou poměrně umně zakrýt fakt, že film je naprosto o ničem a i v osmdesátých letech by se za jeho scénář mohli stydět. Na sto minut nenáročné zábavy to ale bohatě stačí. Pěkná sedmdesátka.(14.8.2005)

 • genetique
  ***

  Od Scotta a Knoxvillea, ktorí parádne sekundovali Rockovi v jeho posledných filmoch, som čakal nadupanú pecku v štýle Blbý a Blbší, no nedočkal som sa ani polovice. Jediné, čo vo filme stálo za povšimnutie boli automobilové preteky, naháňačky a samozrejme Jessica Simpson. 60%.(12.7.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace