Mistři hazardu

Vidláci na pretekoch

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2005, 104 min

• PetrPan

Dobrej rock 'n' roll, rychlý fáro a trapní křupani.(31.1.2017)

• castor

Nedávné přepracování u nás prakticky neznámého sitcomu z přelomu 70. a 80. let nepotěší snad ani milovníky vytunningovaných miláčků na čtyřech kolech. Komediálně nemohoucí, invenčně prázdnou a agresivně hlučnou komedii nevytáhne nahoru ani permanentně se kroutící prdelka Jessicy Simpson!!(19.5.2008)

• DaViD´82

Buranská komedie, která krom dvou až tří momentů není vtipná. Krom velice slušných automobilových honiček nemá moc co nabídnout. A ani těch honiček v "rasistické" káře nakonec není tolik, aby zvládly vytáhnout tohle táhnoucí se béčko alespoň do vod průměrnosti.(14.7.2007)

Nenáročná, ale překvapivě docela zábavná blbina s přehrávajícím Stifflerem a Knoxvillem, sexy Jessicou a ještě víc sexy Chargerem a několika povedenými frky a honičkami. Jen mě hrozně mrzelo, že při skákání s autem nepouštěli tu jejich geniální houkačku jako v trajleru.(24.7.2016)

Nadmíru pohodová komedie. Knoxville a Scott umí dokonale pobavit a dát tomu šťávu, stejně tak byl krásný pohled na Generála Lee a na podobná autíčka, které miluju.(6.8.2012)

• - Auto, kterým se prohánějí hlavní hrdinové je oranžový Dodge Charger z roku 1969. (Stocki)

• - Poznávací značka automobilu Generál Lee je "CNH 320", stejně jako v původní televizní show. (Mr.Hudson)

• - Herečce Dolly Parton byla nabídnuta role Pauline, ona ji ale odmítla. (Stocki)